|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 15:09:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

gdje pise da djeca dobiju novac? ne radi se sve draga moja za novac...



Salis se?!
Ne, dobiju klikere.



super je ako se dobije novac, ili proizvodi koji se reklamiraju, igrackice, odjeca......sta je u tome lose??...ni odrasli ne snimaju besplatno pa zasto bi djeca

djeca ne smiju raditi

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 15:10:11   
anidla
samo da se nadovezem na sport, kod mm dolaze roditelji sa djecom od 3 godine da uce skijati...naravno ne skijaju odmah, nego se prvo uce na pancerice, pa na hodanje u pancericama, pa padanje, pa ustajanje i to traje 2 godine user posted image

sad ce mi reci kakve to veze ima sa temom user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 15:10:50   
hanabanana
Odrasli svojom voljom odluce da " prodaju " svoje lice, djeca tu mogucnost nemaju. TO za njih odrade roditelji. U tome je to " lose ".

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 15:16:55   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

pa trazim zeno cijeli dan na netu...al niko da mi pomogne...user posted image
tri slova al kad bih znala koja tri user posted image

u pitanju je agencija za modele, manekene, voditelje, i male glumce... al kako se zooooveee user posted image


Mislis na UMS, skola za talente?! Ili nesto drugo?!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 15:18:20   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

gdje pise da djeca dobiju novac? ne radi se sve draga moja za novac...



Salis se?!
Ne, dobiju klikere.



super je ako se dobije novac, ili proizvodi koji se reklamiraju, igrackice, odjeca......sta je u tome lose??...ni odrasli ne snimaju besplatno pa zasto bi djeca

djeca ne smiju raditi




jao uzasa i komentara, nece biti prijavljeno u stalni radni odnos niti ce boraviti 8 sati na poslu, to je nagrada od firme za koju se radi reklama, roditelj je odgovorno lice, pristaje na postavljene uvjete, ugovor se potpise, dijete se zabavlja, usput ima super uspomenu iz djetinjstva
do sada nisam nikada o ovome razmisljala, ali bih ovog momenta poslala sliku na neki konkurs za reklamu, za neki katalog, itd.
normalno da je meni moje dijete najljepse i bez toga

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 15:19:26   
bananica
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Odrasli svojom voljom odluce da " prodaju " svoje lice, djeca tu mogucnost nemaju. TO za njih odrade roditelji. U tome je to " lose ".



za djecu dosta toga roditelji odlucuju,pa ne vidim zasto ne bi i to bilo ok

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 15:20:14   
Visnja RR
eee da... hvala...ukucajte na google pa ce biti ta stranica...mada mislim a tu traze stariju djecicu...
pa ko voli nek izvoli

i na kraju savjet i zakljucak:
sve dok vasa djeca uzvaju u nekoj aktivnosti koju im "nametnete" je ok al kad to nesto preje granicu i kad je to za djete mucenje i neugodnost onda treba reci STOP...tj. jos prije nego se to desi reci STOP...
sve dok je igra i smjeh ok je... a preko toga je bolesna ambicija roditelja

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 15:21:15   
Hanady RR
meni se sviđaju mali modeli koje vidim u časopisima...pa na reklamicama...joj onaj dječak sa reklame merkur osiguranja mi je tako meden pred onim ogledalom.user posted image

Ali ja nikada nebih svoje dijete dala u tu vrstu ''biznisa''...
Platili oni njoj (mmeni) il ne platili...biznis je to veliki....
zarad na dječijoj lijepoj loknici...
meni se ne doapad.

često puta pomislim čitajući određene tekstove...kako bi neka slika domaće radinosti moje bebe bila prikladnija uz taj članak nego ona koja je tu....
al naravno to je moje subjektivno mišljenje jer smatram da imama lijepu dijecu...logično kao i svaka mama.
No nikada nisma pomislila da ih dam u ''modele''.

Starija je poršle godine izražavala želju za baletom...može al kad napuni 4 rekli su nam tako...evo ima 4 al sad šuti pa je ja nenapominjemuser posted image user posted image user posted image

A odgovor forumašici je da pokuša kontaktirati u Banja Luci školu za talente...čini mi se UMS
moja kolegica je tako od svoje djevojčice napravila najtužniju djevojčicu na svijetu pretprošle godine.
takmičenje koja će biti model za neke štramplice...danima je vodala, putovala, peglala....
i dijete nije bilo izabrano...
a nafurala je mama i baka i svi živi kako je najbolj, najljepša nema niko ispred nje.user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 15:22:20   
bananica
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

eee da... hvala...ukucajte na google pa ce biti ta stranica...mada mislim a tu traze stariju djecicu...
pa ko voli nek izvoli

i na kraju savjet i zakljucak:
sve dok vasa djeca uzvaju u nekoj aktivnosti koju im "nametnete" je ok al kad to nesto preje granicu i kad je to za djete mucenje i neugodnost onda treba reci STOP...tj. jos prije nego se to desi reci STOP...
sve dok je igra i smjeh ok je... a preko toga je bolesna ambicija roditelja



s tobom se visnja u potpunosti slazem

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 15:37:36   
Blue rose RR
Lično ja svoje dijete ne bih dala (čak šta više ne bi se ni uzimalo u razmatranje) u doticaj sa bilo kojim "javnim poslom" (ili to nazovite kako želite), prvenstveno zbog straha od ljudi koji to mogu na milion načina iskoristiti (ne želim ni da spominjem ono krivičnu stranu toga), zatim zbog potencijalnog poremećaja u psiho-fizičkom razvoju, zbog mogućnosti da se izgubi u razgraničavanju stvarnosti i onoga što drugi žele da vide u njoj i od nje, i na kraju ali ništa manje važno,  mislim da nema tu "hljeba"...


Sa druge strane ukoliko se jasno roditelji definišu gdje žele vidjeti, a gdje ne svoje dijete, ono će i odrasti u tom ubjeđenju, da je nešto dobro ili loše za nju/njega.




_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 15:56:23   
aazra
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

meni se sviđaju mali modeli koje vidim u časopisima...pa na reklamicama...joj onaj dječak sa reklame merkur osiguranja mi je tako meden pred onim ogledalom.user posted image

Ali ja nikada nebih svoje dijete dala u tu vrstu ''biznisa''...
Platili oni njoj (mmeni) il ne platili...biznis je to veliki....
zarad na dječijoj lijepoj loknici...
meni se ne doapad.

često puta pomislim čitajući određene tekstove...kako bi neka slika domaće radinosti moje bebe bila prikladnija uz taj članak nego ona koja je tu....
al naravno to je moje subjektivno mišljenje jer smatram da imama lijepu dijecu...logično kao i svaka mama.
No nikada nisma pomislila da ih dam u ''modele''.

Starija je poršle godine izražavala želju za baletom...može al kad napuni 4 rekli su nam tako...evo ima 4 al sad šuti pa je ja nenapominjemuser posted image user posted image user posted image

A odgovor forumašici je da pokuša kontaktirati u Banja Luci školu za talente...čini mi se UMS
moja kolegica je tako od svoje djevojčice napravila najtužniju djevojčicu na svijetu pretprošle godine.
takmičenje koja će biti model za neke štramplice...danima je vodala, putovala, peglala....
i dijete nije bilo izabrano...
a nafurala je mama i baka i svi živi kako je najbolj, najljepša nema niko ispred nje
.user posted image




Da ovo je bas tuzno i pokazuje dokle su roditelji spremni ici da bi ostvarili svoje ambicije...I to preko ledja djeceuser posted image

_____________________________








(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 15:57:09   
Nedi
IZVORNA PORUKA: Blue rose

Lično ja svoje dijete ne bih dala (čak šta više ne bi se ni uzimalo u razmatranje) u doticaj sa bilo kojim "javnim poslom" (ili to nazovite kako želite), prvenstveno zbog straha od ljudi koji to mogu na milion načina iskoristiti (ne želim ni da spominjem ono krivičnu stranu toga), zatim zbog potencijalnog poremećaja u psiho-fizičkom razvoju, zbog mogućnosti da se izgubi u razgraničavanju stvarnosti i onoga što drugi žele da vide u njoj i od nje, i na kraju ali ništa manje važno,  mislim da nema tu "hljeba"...


Sa druge strane ukoliko se jasno roditelji definišu gdje žele vidjeti, a gdje ne svoje dijete, ono će i odrasti u tom ubjeđenju, da je nešto dobro ili loše za nju/njega.





U potpunosti potpisujem

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 16:13:07   
leona81
pa mora neko biti i model, inace ne bi bilo slatkih slicica malih beba na proizvodima:)

nemam nista protiv toga

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 16:24:34   
Yuna
Joj točno sam znala da će biti ovakvih komentara.
Proširilo se da je to eksploatacija djece, a recite mi iskreno koja od vas da je bila kao dijete u nekoj reklami ili na čokoladi se kasnije ne bi time hvalila i ne bi joj bilo drago??
Ja bih prva voljela da sam imala takvih iskustava.

A treba poticati djecu da se zarađuju kruh od malih nogu, pogotovo uz igru. user posted image


(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 16:28:16   
hanabanana
Mene je moj otac na to poticao, ali u dobi kada sam mogla shvatiti sta znaci " zaraditi novac ". Naime, nije volio parazite i htio je da naucimo cijeniti novac.
Tako da nas je vrlo rado " placao " ako mu operemo auto, ili nas je sa zadovoljstvom slao da barem visnje, tresnje ili sljive preko zadruge.


(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 16:28:53   
Yuna
Gledam po netu, pa jedva mogu naći za odrasle da ima nešto, a kamoli za male?

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 16:31:56   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Yuna

Gledam po netu, pa jedva mogu naći za odrasle da ima nešto, a kamoli za male?

UMS -  kola za talente

Osoba za kontakt: Nikola Varga, direktor
Telefon: 051 313 910
Mobitel: 065 620 263


< Poruku je uredio Visnja RR -- 30.8.2010 16:43:53 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 16:38:39   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Mene je moj otac na to poticao, ali u dobi kada sam mogla shvatiti sta znaci " zaraditi novac ". Naime, nije volio parazite i htio je da naucimo cijeniti novac.
Tako da nas je vrlo rado " placao " ako mu operemo auto, ili nas je sa zadovoljstvom slao da barem visnje, tresnje ili sljive preko zadruge.



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 16:43:22   
Visnja RR
zena je samo trazila da joj damo savjet gdje moze poslati fotkicu svoje bebice...a ne da joj pametujemo... al dobro malo smo procaskale... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 16:47:46   
Trnoruzica

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Mene je moj otac na to poticao, ali u dobi kada sam mogla shvatiti sta znaci " zaraditi novac ". Naime, nije volio parazite i htio je da naucimo cijeniti novac.
Tako da nas je vrlo rado " placao " ako mu operemo auto, ili nas je sa zadovoljstvom slao da barem visnje, tresnje ili sljive preko zadruge.




Mene i sestre isto, samo ne preko zadruge nego kd komsije user posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 16:50:04   
Yuna

Hvala, pogledat ću.


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 17:40:11   
bananica
UMS je skola za talente koja se placa, koju dijete pohadja

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 17:56:36   
D_K
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

koliko ovdje predrasuda procitah... user posted image  da li si bila na  jednom djecijem snimanju?


sigurna sam ja da je sve divno i lijepo sve dok se roditelji ne 'upecaju' - onda slijede kastinzi i pravi rad i trka u kojoj dijete moze postati najmanje vazno ili se izgubiti u zeljama i nadama roditelja i potreba trzista.. doduse, ko im je kriv sto su rodili dijete sa plavim okicama kada se traze mali modeli sa smedjim ocima ove godine i tako..
jesam ja u fazonu worst case scenario - sto ne mora ni biti - moze biti lijepa uspomena iz djetinjstva a moze postati i upropasten zivot.. a da ne zaboravim napomenuti da ne zelim svoju djecu da ucim kako je najvazniji fizicki izgled - a na tome se ipak bazira sva ta masinerija i kad-tad to izbija u prvi plan..
svim zenama koje se ipak odluce na ovaj vid zabave zelim da se ne 'upecaju' i da sve ostane na nivou jedne lijepe zabave i lijepe uspomene za buducnost..



_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 17:59:59   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: bananica

UMS je skola za talente koja se placa, koju dijete pohadja

koliko ja znam pohađa ali je i agencija koja omogućava djeci koja pohađaju da rade reklame, revije, čak i pozorišne predtsvae ako u njima trebaju djeca....
znači onaj talenat koji dijete ima ova škola njeguje i omogućava da ga koristi.

ja sam mislila da to  Yuna i želi...ili sam fulila...ali eto pokušala sam pomoći.user posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 30.8.2010 18:05:59 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 18:19:03   
acudesa
ko ima zivaca i vremena-super...
je nemam ambicije da mi dijete bude model...
jedino kad bi mi prisli na ulici i pitali me-bez kastinga...mozdauser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *