|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  382 383 [384] 385 386   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 13:17:20   
Selma.A.M
 Palachinken
Ah ja se zaljubilaaaaaa,a on poletio i eto ga ta-ta user posted image ............Malac je u svakom slučaju bio planiran user posted image ....A nikada me nisu privlačili momci mog godišta već sve 8-9 godina stariji od mene,jer mi je tako društvo bilo user posted image   i tako mi jedan stariji od mene 8 godina pomuti mozak...................Ajde neka nas,dali sa 20 ili sa 40 sve nas isto čeka user posted image user posted image user posted image ..........

Malena jesi primila pp ? user posted image

< Poruku je uredio Selma.A.M -- 11.5.2011 13:22:38 >

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 9576
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 13:34:51   
Gift
daaaan....
kako ste, sta radite...

Palachinken hepi b. tm, znaci jutros bila romantika...
ja da se pozalim mm nesto strah keksa, obrlatim ja njega al on kaze nije opustenuser posted image user posted image , a to mi je za nepovjerovat za muskarca njegovih hormona, mislim onih prije trudnoce..user posted image user posted image user posted image

ja sam se ofarbala, sad vala na nesto licim..

da podjelim i godine meni 28 a mm 30 u novembru i to njemu 2.11, a meni termin porodaja 1.11.user posted image nastimo sebi rodendanski poklonuser posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
AMAR mamina ljubav stigla 25.10.2011.g

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 9577
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 13:40:22   
ziki
Haha što ste se zadeevrale sa godinama, hadje sad razvrstavanje pa na temu o prvom posle 35.
Gift blago tebi za farbanja, mene sramota reć kad sam se zadnji put farabala, sreća sijede se baš ne primjete. Da li je blajhanje štetno, ja sam crnka a nešto mi prahlo dase pred porod, kad odem na bolovanje izblajham i malo budem blondy


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Gift)
Neposredna veza do poruke: 9578
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 13:41:37   
Selma.A.M
Ha Gift svi su oni isti,što se tiče tog straha a i kada dijete oživi tj kada se počnu javljati preko stomaka ne bude jednostavno user posted image ....Npr nama se desilo da se javi baš kad ne treba i mm kaže ah lijepo mi ružno dođe,kad lupi,presjedne mi sve  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...............

(odgovor članu Gift)
Neposredna veza do poruke: 9579
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 13:43:32   
Selma.A.M
IZVORNA PORUKA: ziki

Haha što ste se zadeevrale sa godinama, hadje sad razvrstavanje pa na temu o prvom posle 35.
Gift blago tebi za farbanja, mene sramota reć kad sam se zadnji put farabala, sreća sijede se baš ne primjete. Da li je blajhanje štetno, ja sam crnka a nešto mi prahlo dase pred porod, kad odem na bolovanje izblajham i malo budem blondy



Ja iz rsdoznalosti ušla na temu pročitala par postova i svatila da nije vrijedno živaca user posted image user posted image user posted image user posted image  pogotovo ovih moji trudnički user posted image user posted image user posted image .....
Ah i ja sam se u 5 mjesecu farbala i evo vrijeme mi opet a tako mi mrskooooo

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 9580
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 13:49:22   
drznica
Zvala sam svoju dr. kaze da prije 12.sedmice nije preporucljivo farbanje pa cu sacekati jos jednu sedmicu :)
Vidim ja vi o godinama... uh nije mi dobro kad je ta tema...meni ce sad 13.6. 27, a muz ima svake prestupne rođendan hehehe pa eto ima nekih skoro 8 godina user posted image

(odgovor članu Gift)
Neposredna veza do poruke: 9581
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 13:54:26   
ziki
Poruči l tm prijteljima i rodbini da skupljaju poklone i ostalih godina pa na prestupnu sve donesuuser posted image Ovo mi je bila misterija kad sam bila mala

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu drznica)
Neposredna veza do poruke: 9582
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 13:55:37   
Selma.A.M
IZVORNA PORUKA: drznica

Zvala sam svoju dr. kaze da prije 12.sedmice nije preporucljivo farbanje pa cu sacekati jos jednu sedmicu :)



Ma to je neko pravilo dok se beba razvija tj do 3 mjeseca pa nebilo ti onda teško da sačekaš user posted image

(odgovor članu drznica)
Neposredna veza do poruke: 9583
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 13:56:36   
Selma.A.M
IZVORNA PORUKA: drznica

Zvala sam svoju dr. kaze da prije 12.sedmice nije preporucljivo farbanje pa cu sacekati jos jednu sedmicu :)
Vidim ja vi o godinama... uh nije mi dobro kad je ta tema...meni ce sad 13.6. 27, a muz ima svake prestupne rođendan hehehe pa eto ima nekih skoro 8 godina user posted image


Jeli to njemu 29.2 rođendan ?

(odgovor članu drznica)
Neposredna veza do poruke: 9584
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 14:01:00   
Gift

IZVORNA PORUKA: Selma.A.M

Ha Gift svi su oni isti,što se tiče tog straha a i kada dijete oživi tj kada se počnu javljati preko stomaka ne bude jednostavno user posted image ....Npr nama se desilo da se javi baš kad ne treba i mm kaže ah lijepo mi ružno dođe,kad lupi,presjedne mi sve  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...............

aaaaa ne mogu ni pomislit mm bi upo u nesvjest user posted image user posted image user posted image

ziki nemoj bas pretjerivat, ja ne bi stavljala blans...sta ja znam..

drznice kod tm te godine haususer posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
AMAR mamina ljubav stigla 25.10.2011.g

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 9585
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 14:02:54   
animagical
juhuuser posted image kako ste? ovamo tu jednu kafuuser posted image sretan rodendan tm palachinken, mada mislim da e on od jutros sretan i bez nasih cestitkiuser posted image eh al si opasnauser posted image mene je moje dijete tuklo do kasno u noc, dok nisam skontala da on to mene molim lijepo tjera da se prevrnem kako njemu odgovara-naravno tako nisam mogla zaspati ali bar me vise nije tukaouser posted image nasilje u porodici,sta da radimuser posted image

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 9586
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 14:05:26   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: Selma.A.M

IZVORNA PORUKA: drznica

Zvala sam svoju dr. kaze da prije 12.sedmice nije preporucljivo farbanje pa cu sacekati jos jednu sedmicu :)



Ma to je neko pravilo dok se beba razvija tj do 3 mjeseca pa nebilo ti onda teško da sačekaš user posted image


Ja se ofarbala, 8-9 sedmica (u plavo, a ja crnka), i ofarbala sam se čini mi se još dva puta do poroda. I rodila plavokosog sina, pa vi vidite user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 9587
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 14:08:07   
Selma.A.M
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: Selma.A.M

IZVORNA PORUKA: drznica

Zvala sam svoju dr. kaze da prije 12.sedmice nije preporucljivo farbanje pa cu sacekati jos jednu sedmicu :)



Ma to je neko pravilo dok se beba razvija tj do 3 mjeseca pa nebilo ti onda teško da sačekaš user posted image


Ja se ofarbala, 8-9 sedmica (u plavo, a ja crnka), i ofarbala sam se čini mi se još dva puta do poroda. I rodila plavokosog sina, pa vi vidite user posted image



Aaaaaa zato je kod mene Amar žut,a suprug crni, ja smeđa user posted image user posted image  a ja sve kažem na komšijinog sina user posted image user posted image ,ono od mog farbanja user posted image user posted image user posted image user posted image   

Ah.....

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 9588
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 14:15:44   
drznica
Heheheh e bas ste me nasmijale.
Selma 29.2. zamisli baksuzluka...meni bi nesto bilo da mi nije svake godine heheheh
Ziki nije ti ta loša oko skupljanja poklona onda svake 4 bas dobiješ poklona hahahah

user posted image jeste li kupile bingo vanredni veceras??? Pogotovo vi Tuzla, Zenica...kod vas uvijek dobitaka. Ja sam uzela jedan ovaj put, ocekujem golfa hahahah a dlan me bas svrbi user posted image

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 9589
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 14:20:31   
ziki
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: Selma.A.M

IZVORNA PORUKA: drznica

Zvala sam svoju dr. kaze da prije 12.sedmice nije preporucljivo farbanje pa cu sacekati jos jednu sedmicu :)



Ma to je neko pravilo dok se beba razvija tj do 3 mjeseca pa nebilo ti onda teško da sačekaš user posted image


Ja se ofarbala, 8-9 sedmica (u plavo, a ja crnka), i ofarbala sam se čini mi se još dva puta do poroda. I rodila plavokosog sina, pa vi vidite user posted image


Lejla jesi  li stavljala blanš, mislim da će meni trebat blanš, ako se usudim preć u plavuše. A ako maleni bude plavušan, sreća pa je mm kad je bio mali imao skoro bijelu kosuuser posted image user posted image


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 9590
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 14:25:27   
mea29
IZVORNA PORUKA: ena23

nisam se farbala od jabuara


od kada se nisi farbala??? user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



eh sto sam se ismijala sama sebi...jabunar user posted image user posted image user posted image

uglavnom vidim vi ste sve lijepe i ofarbane, e pa i ja cu se vala srediti, za vikend idem u potragu za tamno smeđom nijansom one biokap user posted image  


_____________________________

Sunce mamino 24.10.2011.g

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 9591
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 14:31:57   
animagical
oooo a meni onaj moj dr ne da da se farbam i ja ga jos ozbiljno shvatila, evo me sijeda ko ovcica hodam...user posted image

(odgovor članu mea29)
Neposredna veza do poruke: 9592
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 14:33:07   
Anica1
IZVORNA PORUKA: mea29

IZVORNA PORUKA: ena23

nisam se farbala od jabuara


od kada se nisi farbala??? user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



eh sto sam se ismijala sama sebi...jabunar user posted image user posted image user posted image

uglavnom vidim vi ste sve lijepe i ofarbane, e pa i ja cu se vala srediti, za vikend idem u potragu za tamno smeđom nijansom one biokap user posted image  



mea29 javi kakva je ta biokap farba, i ja planiram nju da uzmem cim bude 12 sedmica (jos malo :)

(odgovor članu mea29)
Neposredna veza do poruke: 9593
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 14:58:31   
mea29

ta farba je super, ja sam je i prije koristila, super pokriva i super se sjaji, i dugotrajna je. Kazem za smedje nijanse, za svjetle ne znam. Ali problem je sto kod nas nema bas neki izbor boja, ne nabavljaju je puno, bas cu se baciti u potragu po apotekama.

_____________________________

Sunce mamino 24.10.2011.g

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 9594
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 15:36:27   
Anica1
Meni bas smedja treba. odlicno. Ja sam je vidjela u apoteci Delfin

(odgovor članu mea29)
Neposredna veza do poruke: 9595
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 15:38:53   
sporty mamaa
Ja bi najradije da probam onu farbu u pjeni, buduci da uvijek trazim nekog da me ofarba, pa tako bi mi bilo najlakse. Ne znam je li je iko probao, ako je nek javi. Joj sto sam ja zivcana ovih dana, sve mi smeta, jos kad me djevojcica uzme na cesti peglat poludila bih. Zastajkuje, neda ruku preko ceste, zalazi svugdje, majko moja, dode mi da je istucem, kako mi tlak skoci, a opet se nekako suzdrzim. Stvarno nije lako imati dijete i posvetiti se popuno trudnoci, jednostavno to nekako potisnes u drugi planuser posted image

< Poruku je uredio sporty mamaa -- 11.5.2011 15:40:24 >

(odgovor članu mea29)
Neposredna veza do poruke: 9596
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 15:41:13   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: ziki

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: Selma.A.M

IZVORNA PORUKA: drznica

Zvala sam svoju dr. kaze da prije 12.sedmice nije preporucljivo farbanje pa cu sacekati jos jednu sedmicu :)



Ma to je neko pravilo dok se beba razvija tj do 3 mjeseca pa nebilo ti onda teško da sačekaš user posted image


Ja se ofarbala, 8-9 sedmica (u plavo, a ja crnka), i ofarbala sam se čini mi se još dva puta do poroda. I rodila plavokosog sina, pa vi vidite user posted image


Lejla jesi  li stavljala blanš, mislim da će meni trebat blanš, ako se usudim preć u plavuše. A ako maleni bude plavušan, sreća pa je mm kad je bio mali imao skoro bijelu kosuuser posted image user posted image



Nemam blage veze, farbala me frizerica, ja sam ti za to totalni tokmak. Naravno da se zezam za ofarbanu bebu, ali je stvarno bilo smješno vidjeti ga sa nama troma crnima (MM, kčer i ja), a on plavušan (nije baš da nema na koga bit, ali su to dedo i nana :))


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 9597
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 15:47:26   
Anoniman
Sa Anom sam se farbala u trudnoci svega dva puta jer mi je miris farbe smetao, povracala sam strasno, a sada redovno, mada ja sam pepeljasto plava pa samo tamnijom nijansom malo prelijem, ali se nesto premisljam zadnjih dana ili malo da posvijetlim ili da se opet ofarbam u crveno kao nekad u mladim danima user posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
  Neposredna veza do poruke: 9598
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 15:55:29   
ziki
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

. Naravno da se zezam za ofarbanu bebu, ali je stvarno bilo smješno vidjeti ga sa nama troma crnima (MM, kčer i ja), a on plavušan (nije baš da nema na koga bit, ali su to dedo i nana :))


Pa i mi smo svi mrki(mm pocrneo od muke godinamauser posted image )
I mene bi frizerka farbala al rekla je da bi satvila blanš pa sam sad u dilemi da li šteti.
10 dana pred prvi porod sam se fino ofarbala i sredila da se svidim bebi al tad sam bila mislim teget


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 9599
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 16:35:40   
Pepita
Pozdrav svim mamicama, trudnicama i koje to planiraju postati! 

Evo i mene među vama, ima vas jako puno i tema u nedogled, što mi se jako sviđa!

Da se ukratko predstavim....trudnica sam u 20-om tjednu trudnoće...do sad je sve bilo u redu, jučer smo dragi i ja bili na pregledu, on prvi puta išao samnom na ultrazvuk, da vidi i on što se tu dešava  spol još ne znamo ,pošto je bebica bila prekriženih nogica pa se nije vidjelo.
Vidjela sam da se ginekologica nešto više na glavici zadržava, i pokazala nam proširenje desne stražnje moždane komore...Kao rezultat UZV pregleda, ginekologica je napisala susp cistično proširenje desne stražnje moždane komore. ja sam bila van sebe i to me toliko zbunilo da više nisam znala šta da ju pitam...poslije ultrazvuka kaže ona meni da nije to ništa opasno, kao da je to do 20-og tjedna trudnoće "normalno" i da će se to povući...ali za svaki slučaj da odem u bolnicu na uzv i color doppler, pa da dođem sa nalazima ponovo na kontrolu. Predložila mi da odem na taj uzv za par dana, da možda dođe do promjena za to vrijeme. Za dva dana idem na taj uzv i sva sam na iglama, srce me boli...pokušavam se ne opterečivati previše time, al teško...
Zanima me jel ima koja od vas s takvim iskustvom i dal je moguće da je to "normalno" kako ona kaže, da će se to povući? Čitala sam nešto po forumima da se znaju te komore još više širiti il se smanje...čitala sam i o vodenoj glavici- hidrocefalus...eto, sad sam malo više informirana i imam brdo pitanja za ginekologicu sljedeći put...čovjek stvarno ne očekuje takvo nešto i nije spreman istog momenta.
Bebica se inače normalno razvija, fino raste, maše rukicama i siše palac na UZV, redovito me lupka

Bila sam se javila na temu razgovori o svemu po malo, tamo mi se javila Selma.A.M. kojoj se zahvaljujem...preporučila mi ovu temu, pa evo i mene među vama user posted image
Pozdrav svima!

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 9600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  382 383 [384] 385 386   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  382 383 [384] 385 386   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *