|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ponovno početi sa seksom?
16.8.2008 9:49:02   
idana_85
Hvala proud mom, dosta si mi pomogla. Malo sam ga posmatrala i shvatila da nije da me voli ili zeli manje nego prije kako sam ja mislila, vec se jednostavno brine za mene i bebu. Nekad kazem svaka mu cast pa se suzdrzava zbog nas dvoje, mada meni doktor nije zabranio, ali mu je rekao da mora biti pazljiv. Mm je dosta mlad pa ga je mozda i zato strah, a iskreno meni uglavnom i nije do sexa. Nekad danju,valjda kad se ne umorim i pozelim ga, a nocu kolapsiram,nije mi ni do cega. Proci ce i to sigurna sam.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako ponovno početi sa seksom?
16.8.2008 20:48:54   
proud mom
hehhehehehehhehe, slatka si draga moja idana... zar nisi primjetila da puuuno nas moli Boga da mu prođe "ne volja za sex-om" a ti suprotno... preslatka si... nego, drago mi je da sam ti pomogla bar malo i kako rekoh, nemoj ti da se brineš oko toga da on tebe više ne voli, nego počni da smišljaš kako ćeš prevazići "krizu" koja će te uhvatiti poslije poroda kao i sve nas ostale; tad ti nećeš biti za a on će se pitati zašto... zato već spremaj neku spiku pa neka se nađe...

ljubim...

a što se tiče slikanja... ma jooooj.... ja se slikala, ali šipak naga... strpala sam se u neku svoju prijašnju super seksi spavačicu i napravila par slako-smiješnih poza i sent user posted image kaže da mu je skroz cool i da shvata zašto sam odbila da se slikam potpuno naga... uostalom, daj šta daš... kaže: "Prihvatiću sve što ćeš mi dati; možeš zamisliti kako mi je! K'o Muji u Iraku..." i ja ga pitam kakvom crnom muji, a on meni ispriča vic: (moram vam ga ispričati da se malo ismijete; dosta nam je umora i ovako; nadam se da se administratori neće ljutiti):

Otišao Mujo u Irak da radi. Prošlo 6 mjeseci i kako u Iraku nema "nemorala" ni u kom smislu te riječi, "zasvrbilo" Muju i to opasno... Šta će jadnik, izađe na ulicu i tamo vidi neku "ninđu" i čap, uhvati je za dupe... Kako je Mujo sav baksuzan, iza njega stoji drot i odmah Muju za vrat... Nalupa ga dobro i odmah na sud... Došli oni tamo, Mujo prvi slučaj.
Pita sudija drota: "Šta je ovaj uradio?" Kaže drot: "Dragi sudija, možete misliti??? Ovaj ovdje manijak je usred bijelog dana, na sred ulice uhvatio za dupe jednu od naših poštenih, prepoštenih žena!" "Uuuuuuuuuu"- kaže sudija... "Teška situacija. Murate!!!"- viče sudija, kad ono tamo iz neke sobe izlazi neki ogroman lik, pun mišića, sa velikim brkovima i glavom k'o u bika... Mujo se prosro čim ga vidio... "Slušaj Murate... Ovog ovdje gospodina ćeš kazniti tako što ćeš ga jeb... kao što nikad nikog nisi!!!" " Joooooj nemoj časni sudija majke ti!"- kaže Mujo... Nije to za mene... Kaznite me nekako drugačije... Gdje ćete to... Šta ću kad mi rodbina i prijatelji saznaju za to??? Joooj ko će živjet od sramote!!!" "Ma ni jedne!"- kaže sudija. "Još sam bio preblag prema tebi...Sjedi tamo i ćuti!!! Sljedeći!!!"- kaže sudija... "Šta je ovaj uradio???"- pita sudija drota. "Dragi sudija, možete misliti. Ovaj ovdje je spavao sa ženom svog prvog komšije." "Uuuuuuuuuu"- kaže sudija. "Teška situacija. Murate!!! Ovog ovdje gospodina ćeš jeb... a zatim ćeš mu odsjeći "alat"... Sljedeći!!!" Opet ista priča. Kaže drot: Časni sudija, možete misliti. Ovaj ovdje je spavao sa čerkom svog rođenog brata!" "Uuuuuuuuuu"- kaže sudija. "Murate!!! Ovog ovdje gospodina ćeš jeb... a zatim ćeš mu odsjeći "alat", a potom i desnu ruku do ramena!!! I hajd sad, svi napolje, dosta mi je za danas!!!"
I tako se oni pokupe i idu za Muratom na izvršenje kazne, kad jadni Mujo povuče Murata za rukav i kaže mu: "Murate??? Jesi li ti to dobro zapamtio???? Mene treba samo da jeb...!!!"

eto žene moje slatke... jadni mujo user posted image


_____________________________

"Ja sam sretno udata žena! Tako kaže moj suprug..."

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako ponovno početi sa seksom?
16.8.2008 21:33:55   
mivica
heheh, dobar vic. Joj kad smo vec na ovoj temi, meni i mom suprugu se dogodilo recimo nesto interesantno. Mi smo imali odnos vec 4o-ak dana nakon mog poroda. Ja sam imala malu ranicu koja me prestala boliti vec sedmi dan, tako da se od tad relativno dobro osjecam. Helem, on je jadnicak kupio zastitu (kondome), za svaki slucaj da se eto ne bi nedo Bog nesto desilo. I tako, malo me iskreno bilo strah kako cu to podnijeti i bas eto po baksuzluku moj se strah obestinio. Naime, suprug je kupio neke kondome sa kvrgicama. user posted image Nije ni sam znao, al eto pregurah ja i to. Sve se sjetim tog momenta pa mi smijesno. Toliko dugo cekamo na to i po baksuzluku kondom sa kvrgicama. E pa i nije bio neki super osjecaj user posted image

(odgovor članu proud mom)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako ponovno početi sa seksom?
18.8.2008 12:26:09   
idana_85
user posted image user posted image user posted image
proud mom bravo za vicuser posted image user posted image user posted image
mivice, to jeon bona mislio na tebe, ti su kondomi za bolji ugodjaj zeni....steta sto je bilo obrnuto,sljedeci put ti kupujuser posted image


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu mivica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kako ponovno početi sa seksom?
18.8.2008 14:02:29   
Visnja RR
ja ne volim kondome user posted image

idem sutra do moje dr na generalku user posted image  i da se dogovorim za spiralicu...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kako ponovno početi sa seksom?
18.8.2008 14:16:38   
mamina princeza
I ja ovih dana razmisljam o kontracepciji koju cu koristiti - kondome ne volim, ne znam sta bi mi moj ginekolog preporucio vidjet cu pri prvom pregledu - jos uvijek krvarim i mislim da sam upravo ovih dana dobila i menstruaciju - znaci ovulaciju cu imati. Dojim bebu al malo i uz dohranu flasicom.

Koliko sam shvatila u sustini jedino sto mogu koristiti kao kontracepciju je spirala. Ispravite me ako grijesim.
Postoji li jos neki oblik kontracepcije da sam na njega zaboravila:)


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kako ponovno početi sa seksom?
18.8.2008 14:21:34   
idana_85
A pilula? To se ne smije dok dojis ili sta....?

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kako ponovno početi sa seksom?
20.8.2008 12:56:00   
mamina princeza
E pa to se i ja pitam
A i nekad imam promjene na papa testu pa ne znam jel se preporucuju u tom slucaju.
Nekad prije sam pila yasmin pilule i bile su mi super al mislim da to ne ide u kombinaciji sa dojenjem

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kako ponovno početi sa seksom?
20.8.2008 14:50:53   
mišur
Pilile se ne smiju uzimati dok dojiš bebu, tako da se preporučuje spirala.
Mada, idealno vrijeme za stavljanje spirale je par dana nakon mentruacije, ali pošto ja dojim bebu i nisam još dobila, a i ne zna se kad ću-jedino sam morala da se suzdržim od odnosa sa mm 10 dana prije stavljanja spirale. A to mi je baš teško palo....user posted image user posted image
Hahhaha..... grozna sam, ali negdje sam već pisala o ovome, kako mi je ovo bio dobar izgovor kad mm hoće da vodimo ljubav....
Kod mene je situacija sada malo bolja, što se seksa tiče....Trudim se, baš se trudim, da ne odbijam mm baš svaki put kad mi priđe. I natjeram se da se opustim i uživam...Uglavnom mi pođe za rukom!
Ali u moru obaveza oko kuće i djeteta, nije ni čudo da padamo mrtve umorne u krevet, i da nam nije ni do čega. A kamoli do seksa....Samo kad bi naši mm to razumjeli...

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *