|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prvi menzes poslije poroda
10.6.2010 14:12:30   
Hannica
Poslije 40 dana,taman jedno prestalo kapat a drugo vec pocelo. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: prvi menzes poslije poroda
10.6.2010 14:36:05   
marny
blago vama, od mog menzesa još veliko ništauser posted image , sva sam ko žaba nateklauser posted image ,najradije bi nešto uzela da konačno dobijemuser posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: prvi menzes poslije poroda
11.6.2010 18:55:30   
leona81
ja sam dobila danas, i to se nesto mrljalo al je nenormalno tamno? crna boja? jel to ok

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: prvi menzes poslije poroda
26.6.2010 9:31:51   
Mamica24
jooj.. neznam šta bih ti rekla.. ja još nisam dobila evo već treći mjesec a jutros sam na vešu primjetila kao

sukrvicu... pih.. ne zna čovjek šta da misli... jes me malo stomak bolio jučei to je to..



_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: prvi menzes poslije poroda
4.7.2010 22:53:45   
leona81
moze li mi neko reci kako izgleda odljev jer ja krvarim 2 dana nenormalno, presvlacim se nekoliko puta dnevno...dobila sam zadnji put 11.06 i sad evo 03.07 a trebala sam kasnije i tece kao potok, prije toga je sve bilo ok???

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: prvi menzes poslije poroda
4.7.2010 22:55:43   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: leona81

moze li mi neko reci kako izgleda odljev jer ja krvarim 2 dana nenormalno, presvlacim se nekoliko puta dnevno...dobila sam zadnji put 11.06 i sad evo 03.07 a trebala sam kasnije i tece kao potok, prije toga je sve bilo ok???

to što ti opisukeš je doljev...
veće krverenje, obilnije, boja krvi bistra , eventualna pojava komadića tamnijih, ako potraje više do tri dana javi se doktoru.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: prvi menzes poslije poroda
4.7.2010 23:02:12   
Srculence
Leona to ti jest odljev...meni se to znalo desiti kad malo pretjeram po vrućinama hodam i tako...kao što ti je Hanady rekla..ako bude više od 3 dana javi se doktoru.

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: prvi menzes poslije poroda
4.7.2010 23:05:13   
leona81
joj ja stvarno nisam nikad ovo imala, menstruacije su mi bile redovne i normalne...nakon porodjaja sam imala jednom pa onda pauza nekoliko mjeseci i dobijem normalno 11.06 i nakon 20 dana ovo??? nikad mi se to nije desilo...najgore je sto putujem u srijedu, boja krvi je svijetla, ma cak kad odem da piskim to tece strasno...nista ne pomaze...moze li se sta popiti da smanji ovo

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: prvi menzes poslije poroda
4.7.2010 23:07:28   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: leona81

joj ja stvarno nisam nikad ovo imala, menstruacije su mi bile redovne i normalne...nakon porodjaja sam imala jednom pa onda pauza nekoliko mjeseci i dobijem normalno 11.06 i nakon 20 dana ovo??? nikad mi se to nije desilo...najgore je sto putujem u srijedu, boja krvi je svijetla, ma cak kad odem da piskim to tece strasno...nista ne pomaze...moze li se sta popiti da smanji ovo

leona...ujutro otiđi doktoru...imaš odliv...moguće je da je nakon poroda došlo do malih poremećaja...jesi uopšte bila na redovnom pregeldu nakon poroda...
nema potrebe za panikom sve se da rješiti ali tvoje zdravlje preče je od puta...
sutra doktoru porani...za odliv imaju lijekovi i sve će biti OK.user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: prvi menzes poslije poroda
4.7.2010 23:11:15   
leona81
bila sam, sve je bilo ok, imala sam samo neku bakteriju zbog katetera, a rekla mi je da ce biti neredovne menstruacije zbog dojenja...odliv nije spominjalauser posted image  a najgore je sto ja imam hronicnu anemiju od rodjenja(mama je bila drugi rh faktor a nije primila rogam, antitijela se javila kod mene jer sam drugo dijete, jedva sam prezivjela)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: prvi menzes poslije poroda
4.7.2010 23:11:45   
Mya_81 RR
Leona, i ja bih ti savjetovala da odeš kod doktora...kako Hanady reče da je to odljev odmah sam se sjetila da sam ga dva puta imala i da sam tada morala uglavnom mirovati...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: prvi menzes poslije poroda
4.7.2010 23:13:35   
Mya_81 RR
Leona, zanemari prijašnji post...taman si se javila kad sam ga ja pisala user posted image

Dobro je da je sve OK user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: prvi menzes poslije poroda
4.7.2010 23:41:02   
leona81
sve je ok bilo...mozda sad nije? ne znam al ovo je uzasno

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: prvi menzes poslije poroda
5.7.2010 0:23:55   
zirafica
ja sam dobila nakon tri mjeseca,cula sam da i kg odlaze pri svakoj menstruac.a normalno je da menstr.nema uopste dok god se doji,bar sam cula.npr.moja mama.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: prvi menzes poslije poroda
5.7.2010 13:34:30   
leona81
zvala sam i dr je rekla da obavezno dodjem mora me pregledati...uzas

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu zirafica)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: prvi menzes poslije poroda
8.7.2010 20:52:53   
EmsaHaD
Krvarila sam 35 dana,5 dana pauza,41. dan mestruacijauser posted image ,ali kad sm izdrzala ovo,mogu jos i mens.,30.6. sam dobila,evo danas je zavrsila,tacno 7 dana i krvarenje je bilo normalno,kao i menstruacije prije trudnoce...a iskreno bila sam zabrinuta za prvu mens poslije poroda,jer ima svakakvih slucajeva ipak nisu sve zene iste zato ne brinite se sto je kod neke ovako,kod neke onako...

_____________________________

Naše sunce došlo 19.5.2010g,ljubimo ga puno...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: prvi menzes poslije poroda
11.7.2010 23:17:19   
kleoopatra
porodila sam se 22.2.2010 prvu menst.dobila 4.05.2010 i jos nisam dobial drugu znaci kasni mi 2 mjeseca ali sam popila puno tableta za zubobolju u ta dva mjeseca dnevna sam znala popiti i po 10 tableta dali to moze biti uzor kasnjenju

_____________________________

22.02.2010. Sara

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: prvi menzes poslije poroda
14.7.2010 21:46:54   
Mamica24
hjooooooooj user posted image user posted image user posted image  moje menze još nema.. evo već tri i po mjeseca... jes da dojim stvarno al
mislim da sam trebala dobiti...
sinoć  prvi put sex bez zaštite.. sve do sad smo se čuvali ko u mladosti :-)

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: prvi menzes poslije poroda
14.7.2010 21:51:51   
selina
mamice da te utjesim od mog poroda je jucer bilo 6 mjeseci a prije mjesec i po sam prestala dojiti pa jos nisam dobila.......eto ima nas i gori,sad sam uzela diane 35 da pijem pa nadam se eto prvoj mensrtuaciji poslije 7 mjeseci

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: prvi menzes poslije poroda
14.7.2010 21:54:27   
marinčii
ja sam prvi put dobila nakon 4 mjeseca i 6 dana,dojim još uvijek

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: prvi menzes poslije poroda
15.7.2010 0:20:57   
lila25
ja sam dobijala dva put u ovih sedam mjeseci i evo opet dobila a jos dojim...

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: prvi menzes poslije poroda
15.7.2010 8:37:29   
Atarka
Ja sam dobila nakon tacno 9 mjeseci poslije poroda.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: prvi menzes poslije poroda
15.7.2010 8:40:28   
Atarka
user posted image user posted image user posted image  E jesam sastavila recenicu, svaka mi cast. Zanemarite ovo "nakon", malisa mi smeta pa sam pozurila user posted image user posted image user posted image

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: prvi menzes poslije poroda
23.7.2010 11:49:48   
klemzi
Drage moje, malo sam zabrinuta... naime, porodila sam se prije 5,5 mjeseci i od tada je moj menstr. ciklus drugačiji, tj. dobivam svakih 40 dana. Da li se to nekome od vas dešavalo i kakvo je vaše mišljenje o tome? Trebam li se pravo zabrinuti? Hvala unaprijed!

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: prvi menzes poslije poroda
23.7.2010 11:57:18   
leona81
ja sam bila kod dr i sve je ok, trajalo je jos 2 dana i prestalo, eh sad nadam se da opet nece biti odljev pogotovo jer u 8 mj idemo na more, a i nemam pojma kad cu dobiti jer se sve poremetilo...moram vaditi nalaze da vidi stanje sa zeljezom i ostalim, pa eto valjda bude ok...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *