|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: veliki problem sa spavanjem
30.4.2011 18:49:29   
Iscrpljena
Imali smo isti problem i jos traje ali u laksem obliku.malena se budila svaka pola sata i trazila jesti a od kako smo smanjili nosanje po danu na rukama i njeno trazenja kontakta po noci smanjilo se na otprilike svaka dva sada.Sada nam je osam mjeseci i nadamo se da cemo iskoro poceti spavati po noci

(odgovor članu umoran)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: veliki problem sa spavanjem
1.5.2011 22:37:20   
mama_aBd
Moja djevojcica koja je stara 2 ipo mjeseca skroz slabo spava tako da sam hronicno izmorena i neispavana...toliko neispavana da sam ocajna. Dvije veceri zaredom mi se desava da je stavim pored sebe, a da se i ne sjecam da sam ustajala i da sam je uzelauser posted image  To me sad uzasno plasi...valjda sam toliko umorna da se vishe i ne sjecam kad ustanem.
Sad se bojim zaspatiuser posted image

_____________________________

Moja čupava djevojčicaušunjala se u moj život 12.02.2011. god. i otvorila mi je vrata jednog novog svijeta...Moja najveća ljubav!

(odgovor članu Iscrpljena)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: veliki problem sa spavanjem
24.5.2011 16:19:11   
umoran
vise ne znam sta da uradimo...problem jos uvijek traje...

probali smo i sa homeopatom...ali nema nikakvog pomaka na bolje...

uglavnom haos user posted image user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu mama_aBd)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: veliki problem sa spavanjem
24.5.2011 18:03:32   
Anoniman
umorna  da li beba hoce dudu/varalicu/cucu  ??????
da li doji ???????

(odgovor članu umoran)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: veliki problem sa spavanjem
28.6.2011 13:54:37   
piknica
evo da se i ja malo "zalim"...ja sam imala tu srecu da je moja bebica spavala super od 2 mjeseca tad se budila na tri sata da bi pila mlijeko i vremenom se to smanjivalo kako je rasla,sa nekih 5 mjeseci vec je prespavljivala celu noc....ALIuser posted image sad kad ima skoro 10 mjeseci budi se na savaka 2 sata i zaspi tek kad je uzmem u ruke i ljuljam.mislil sam da je gladna al nije posto nece flasicu...ja sam vec pri kraju snage al nemam ideju sta bi moglo biti posto gladna nije,mokra nije,ne mislim da je nesto boli....ako imate kakav savjet pisite....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: veliki problem sa spavanjem
28.6.2011 14:10:57   
vila_7
nemam ti nista pametno reci jer ja sa svojom spavam bas zato da je ne uspavljivam, nego ona mirnije spava kad je pored mene-budi se samo da doji-a i to joj samo dam i ja nastavim spavati i u neka doba samo skontam da je prestala i malo se odmaknem, i ja onda bar se naspavam pa mogu na posao ujutro

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu piknica)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: veliki problem sa spavanjem
28.6.2011 14:20:15   
Malenaoduvijek
ima li koji zubic, jer ne budi se bez razloga nesto je muci...ako nije gladna i vec je dovoljno velika da zna da se po noci spava tako da mora da je nesto muci.
moze biti da su joj poceli zubici rasti


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu piknica)
Neposredna veza do poruke: 57
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *