|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: noci bez budjenja
11.10.2008 22:09:53   
Romali
IZVORNA PORUKA: Emina
Ma nek su oni nama zivi i zdravi, i nek se bude malo rjedje user posted image   user posted image
Vazno je da mi imamo jedna drugu da se izjadamo, i da se uvjerimo da nismo same u tom ustajanju user posted image   user posted image



Ali meni je stvarno lakše kad vidim da i dr.bebice to radeuser posted image . Oko mene sve neke 'dobre' mame i bebe pa kontam nešto s nama nije okuser posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: noci bez budjenja
11.10.2008 22:12:13   
moni
E i meni se Emina hvaljenje mog Tarika obilo o glavu.Ne samo da se budi po noći neo po danu neće da spava. Ako sastavi pola sata to je super. Više sam crknuta, ogledalo uopšte ne koristim, mogu misliti kako izgledamuser posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: noci bez budjenja
11.10.2008 22:29:42   
Anoniman
e ja vise nijednom necu pohvaliti ovu svoju macuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu moni)
  Neposredna veza do poruke: 103
   RE: noci bez budjenja
11.10.2008 22:36:00   
moni
Nemoj da ti se ne bi obilo o glavu, što bi narod rekao.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: noci bez budjenja
11.10.2008 22:48:25   
camm
IZVORNA PORUKA: Dina RR

e ja vise nijednom necu pohvaliti ovu svoju macuuser posted image user posted image user posted image


i ne treba ja cim pohvalim svoju bude tri puta  gore.user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: noci bez budjenja
11.10.2008 22:51:21   
Suzana
Ni ja svoje plaho ne hvalim! user posted image

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: noci bez budjenja
11.10.2008 22:53:01   
najjda
suzi znas onu staru posrale ih koke niš nevaljaju  hihihihihih

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: noci bez budjenja
11.10.2008 23:03:46   
Aminad
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma samo nek su nam naše bebice zdrave i žive kako god spavale!

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: noci bez budjenja
13.10.2008 9:19:01   
Blue rose RR
Ako ništa ja sam u prednosti, ovih nekoliko posljednjih noći, igram na kartu sažaljivosti svoje kikice. user posted image
Tugaljivim glasom i iscrpljenom facom je zamolim da ne ustaje "večeras", jer je mama umorna i volela bi se malo naspavati...

I za divno čudo, fakat mi uspijeva. Ali se pitam do kada user posted image .

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: noci bez budjenja
13.10.2008 10:33:14   
Amrino
Nije da se hvalim- ali kod nas i dalje isto...user posted image .
Zaspe oko pola 9. Budi se oko 11 i jede...U pola 12 se okrene na stomak pa se nekad probudi a nekada ne...MM i ja krenemo na spavanje oko 12...e sad u vecini slucajeva se samo malo probudi i sisa ga smiri a nekad nastavi spavanje...E onda cirkus nastupa u neka doba- (ne pitajte me kad- veze nemam) kenka spavajuci- zaspe- pa za minut opet kankanje, pa se krene dizati, pa padne na krevet i umiri se pa opet kenkanje...i to traje (opet me nis ne pitajte jer ni to ne znam)...
Uglavnom...sta sam ono htjela da kazem..? Ah da- AL JA VOLIM KAFU!!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: noci bez budjenja
13.10.2008 10:39:32   
Emina*
Amrino, kod nas apsolutno identicna situacija,
samo sto se ne budi u 11 user posted image (nije da se hvalim user posted image ), a ja lijezem ko sova sa njim u pola 10 user posted image ...
Ali me najvise "iznervira" sto se okrene na stomak, zaspi, i nakon par minuta se pocne "buniti" kao da mu je tesko tako...
Ja ga uzmem, malo ljuljnem, iste sekunde zaspi.. Ponovo ga spustim, on spava, i nakon par minuta opet tako...
Ali bas kenjka u snu, pa onda mu smeta na stomaku, pa onda gladan...
VIse ne znam zbog cega se kada budi user posted image   user posted image

Jutros se bas razbudio oko pola 4, i prica nesto sam sa sobom, smije se,
a ja...  Ko da me tramvaj pregazio   user posted image   user posted image

< Poruku je uredio Emina* -- 13.10.2008 10:42:27 >


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: noci bez budjenja
13.10.2008 10:53:18   
moni
Moj sinoć zaspao oko 9 i za 10 minuta buđenje, vriska, jede, zaspe ponovo, onda opet isti scenario do 23:30. Nakon jela u 23:30 zaspao i budio se 4 puta da jede. Dobro je pa nije dernečio oko 5 to mu je običaj.user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: noci bez budjenja
13.10.2008 10:53:34   
nesanica
Evo da vas malo utjesimuser posted image user posted image user posted image

Moj zaspe oko 20-20.30 i spava do jedno 23. naravno uzmeme ga onda i podojim i vratim a on nastavi spavati cijelih 30min, rijetkost 60min.
Ponovo se budi a ja ne znam sta drugo nego uzmi i doji i tako po cijelu noc. Ima noci kada ga u jednom satu znam dojiti po 3 puta, jer cim ga vratim on ponovo ustaje i tako sve u krug do 6 sati, rijetkost 6.30 i onda vise spavanja nikome nema.
Svako jutro ustajem ko zombi!

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: noci bez budjenja
13.10.2008 10:55:31   
bezelye
Ja cu ko Dina, bolje da se ne hvalimo user posted image Za sad je hB dobar. Nekad spava u komadu od 12 pa do 7-8 ujutro, nekad se probudi samo jednom u toku noci i nije mi mrsko jer je to dobra prilika da promijenimo pelene. Ovih dana zaspi oko pola 10 pa nas budi na rani sabah, da ne prespimo user posted image Znaci to je opet jedno hranjenje oko 6 i nastavi do 9-10.
Evo kucam kucam i kucam u drvo user posted image

Ali, sudeci po vasim iskustvima, izgleda da ce za mjesec-dva ponovo promijeniti program user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: noci bez budjenja
13.10.2008 11:03:13   
jupajdi
I moja Esmica je za sada super hB.user posted image
Zaspe oko 21-22 sata, budi se da doji oko 2 ujutro i oko 5, zaspe još do 7-8 i onda se probudi. Da hoće tako ostati.user posted image  Ali mi zato sada po danu češće spava , ali kratko, najviše po pola sata. Jedino duže spava ako izađemo napolje u kolicima. Ali dijete se konstantnmo mijenja, tako da će se i ovaj ritam sigurno brzo promijeniti.

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: noci bez budjenja
13.10.2008 11:14:23   
Emina*
IZVORNA PORUKA: nesanica

Evo da vas malo utjesimuser posted image user posted image user posted image

Moj zaspe oko 20-20.30 i spava do jedno 23. naravno uzmeme ga onda i podojim i vratim a on nastavi spavati cijelih 30min, rijetkost 60min.
Ponovo se budi a ja ne znam sta drugo nego uzmi i doji i tako po cijelu noc. Ima noci kada ga u jednom satu znam dojiti po 3 puta, jer cim ga vratim on ponovo ustaje i tako sve u krug do 6 sati, rijetkost 6.30 i onda vise spavanja nikome nema.
Svako jutro ustajem ko zombi!



Hvala nesanice....  user posted image user posted image
Sve ima gore od goreg...
Mozda se nadje neko ko je umorniji i od tebe user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: noci bez budjenja
13.10.2008 11:33:31   
nesanica
Cisto sumnjam da ce me neko nadamsitiuser posted image user posted image user posted image user posted image

Moja Emina, dogodine ce sigurno neke druge mame da se jade na ovoj stranici, a mi cemo im podrska bitiuser posted image user posted image user posted image user posted image

Nadam se da ce do tada nase bebe da prestanu sa ovolikim budjenjima, a o spavanju po cijelu noc necu ni da spominjemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: noci bez budjenja
13.10.2008 13:47:41   
boogy woogy
Evo jednog savjeta, koji je meni pomogao pa se iskreno nadam da ce i nekoj od vas. Nisam sigurna hoce li ovo upaliti mama koje ne doje: Negdje sam procitala da cesce nudim siku bebi u toku dana, 8-10 puta po danu. Ja to i radim, pa evo prespava skoro cijelu noc. Zaspe u 8, probudi se u pola 12 (kad ja idem u krevet) da doji i spava do ujutru u 8! To nam je sad tako, ali nikad se ne zna....uvijek mu moze nesto prevrnuti!

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: noci bez budjenja
14.10.2008 9:15:54   
mišur
Moj maleni je uhvatio prehladu ovih dana, vjerovatno od mene jer sam i ja bila bolesna, i već dvije noći skoro i ne spavamo.
Preksinoć je bio budan 2 puta po 1,5, i još u međuvremenu nekoliko puta po 10-ak minuta.
Noćas je počev od 00.30 ustajao tačno na svakih sat vremena...Začepljen mu nosić,pa ga probudi,duša mamina...
Valjda neće navići ovako da se budi kada ozdravi...
Ja više ne znam od čega sam...user posted image

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: noci bez budjenja
15.10.2008 7:55:20   
amdi
IZVORNA PORUKA: boogy woogy

Evo jednog savjeta, koji je meni pomogao pa se iskreno nadam da ce i nekoj od vas. Nisam sigurna hoce li ovo upaliti mama koje ne doje: Negdje sam procitala da cesce nudim siku bebi u toku dana, 8-10 puta po danu. Ja to i radim, pa evo prespava skoro cijelu noc. Zaspe u 8, probudi se u pola 12 (kad ja idem u krevet) da doji i spava do ujutru u 8! To nam je sad tako, ali nikad se ne zna....uvijek mu moze nesto prevrnuti!


I meni je to pomoglo iako nisam dojila, dam cesce flasicu u toku dana i mirna sam cijelu noc. Njima kao da treba odredjena dnevna doza koju treba da popiju

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: noci bez budjenja
15.10.2008 11:10:59   
Suzana
Misure,
 
I moji su bili prehladjeni, nos i kasalj, i bas smo par dana pravo deverali, isto su nam se budili non-stop jer nisu mogli da disu od nosica. Ozdravili su hB i nastavili ritam po starom. Tako da ne brines. user posted image

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: noci bez budjenja
19.10.2008 9:38:33   
rozi
IZVORNA PORUKA: boogy woogy

Evo jednog savjeta, koji je meni pomogao pa se iskreno nadam da ce i nekoj od vas. Nisam sigurna hoce li ovo upaliti mama koje ne doje: Negdje sam procitala da cesce nudim siku bebi u toku dana, 8-10 puta po danu. Ja to i radim, pa evo prespava skoro cijelu noc. Zaspe u 8, probudi se u pola 12 (kad ja idem u krevet) da doji i spava do ujutru u 8! To nam je sad tako, ali nikad se ne zna....uvijek mu moze nesto prevrnuti!


Mozda zato moj Damir i prespava cijelu noc, jer odkako se rodio jede svakih sat -dva po danu, a vec mu je 4 mjeseca. Eto sinoc je spavao od 6 popodne do 8 ujutro sa 2 budjenja, znaci 14 sati. :)

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: noci bez budjenja
19.10.2008 14:57:43   
Visnja RR
Asja je opet pocela da se budi samo jednom u toku noci...
zapajkila je prije 22 h sinoc a probudila se u 4:30 smazala flasicu i pajkila jutros do 9 user posted image ... sunce mamino... obje smo se napajkile user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: noci bez budjenja
8.11.2008 22:00:35   
Romali
user posted image Kako vaše bebe spavaju zadnjih par noći?
Ja sam baš umorna. Nakon dužeg perioda super spavanja ( 1 ili 2 buđenja ), moj Omar se zadnje 2 noći budi 5-6 puta. Obično uz plač zatvorenih očijuuser posted image Evo i večeras je opet počeo raditi isto.
Nemam pojma zaštouser posted image Ustvari, nazire mu se vrh gornje jedinice, vjerovatno ga to muči. Ali mi je čudno, jer sve je bilo ok kad je dobio prva dva zuba, nismo skoro ni primjetili promjene u ponašanju.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: noci bez budjenja
8.11.2008 23:08:45   
ziki
Tarik je sinoc do 2 lumpovo, ja sam u 12 nadojila i otisla na spavanje a MM je osto da se igra i proba da ga uspava. Preko dana je spavao od 10 do 12 pa je zaspo u 17:15 i odvalio do 23:15 i posle je ovo bilo za ocekivat. Nocas je oko 22 zapo, a vec sam 2 puta trcala u spavacu, i morali smo da operemo guzu jer se srediouser posted image  donji kecevi mu nicu pa je spavanje  user posted image . A nocna budjenja su nam se bila vratila jedno vrijeme 00, 02, 04, 05, 06 i 07 budjenje, sad smo to malo redukovali hvala Bogu ali jos uvijek se budi cesce nego ranije.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *