|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kad je beba nervozna... (uvrce uho i greb...
20.1.2010 11:51:59   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Vec nekoliko sedmica kad se Asja unervozi a to je obicno pred spavanje (jer bi mala mahalusica da jos mahala a san je lomi) e tada ona pocne da uvrce uho i da se ceska iza uha i cupa kosicu oko uha (iako bas inema neku kosicu)...
Ne bi to bilo strasno da se ne izgreba ziva...


I mi smo ovo počeli raditi, ali nisam upratila da to radi jer je nervozna...kosicu neka čupa koliko hoće user posted image , ali kad vidim da uvrče uši odmah joj mičem rukicu i ne bini se...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kad je beba nervozna... (uvrce uho i greb...
2.5.2010 22:52:42   
mama2009
danas je moja Dena uzasno nervozna unazad dva dana samo mlati rukama, glavom lijevo desno i to jakoo, primjetila sam da se cupa kosu, usi...cak se iako su odrezani noktici ogrebala blizu frontanele

sta da radim po pitanju nervoze


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kad je beba nervozna... (uvrce uho i greb...
2.5.2010 22:55:08   
nikita
kad je moj EI nervozan ja ga samo skinem , oni obozavaju kad su goli, ja mislim da nema dijeteta koje to ne voli, a sad je otoplio pa ga mogu skinut

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kad je beba nervozna... (uvrce uho i greb...
2.5.2010 23:04:37   
Anoniman
Tako je i kod nas...dok se skinu štrample i pelena odmah drugo dijete,k´o da je tek ustala! user posted image

(odgovor članu nikita)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kad je beba nervozna... (uvrce uho i greb...
2.5.2010 23:07:56   
mama2009
IZVORNA PORUKA: nikita

kad je moj EI nervozan ja ga samo skinem , oni obozavaju kad su goli, ja mislim da nema dijeteta koje to ne voli, a sad je otoplio pa ga mogu skinut


ma Nikita ja sam se bas zabrinula....koliko je nervozna kako vrti glavom rukicama sta radi uzasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kad je beba nervozna... (uvrce uho i greb...
2.5.2010 23:25:43   
nikita
moj vrti glavom lijevo desno kad mu se spava i rukama se udara po glavi i licu, s obzirom da ne moze zaspat ako ga ja ne ninam onda ga stavim u kolica i njih ninam, to upravo i radim jednom rukom a drugom pisemuser posted image

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kad je beba nervozna... (uvrce uho i greb...
2.5.2010 23:25:51   
Anoniman
Pa je li plače? Da je ne muče zubići? Ili da nije uho u pitanju kada kažeš da vrti glavom lijevo desno? Ja sam mislila na uobičajenu nervozu prije spavanja,pa tad pomogne skidanje

(odgovor članu mama2009)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kad je beba nervozna... (uvrce uho i greb...
2.5.2010 23:28:58   
mama2009
ma ne place samo je nervozna...moguce da je od vrucine jer juce i danas se to pocelo javjat a toplije je nego inace

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kad je beba nervozna... (uvrce uho i greb...
2.5.2010 23:37:42   
milenium
a da je možda okupaš pred spavanje,možda bi slađe zaspala?

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kad je beba nervozna... (uvrce uho i greb...
2.5.2010 23:42:28   
mama2009
IZVORNA PORUKA: milenium

a da je možda okupaš pred spavanje,možda bi slađe zaspala?


milenium draga to se desava oko17 a svaku noc je kupam.....


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kad je beba nervozna... (uvrce uho i greb...
2.5.2010 23:46:48   
milenium
pa kupaj je i u 17.ili samo u 17.ne znam šta bi drugo preporučila.moj npr voli gledati crtiće.ako voli da joj upališ malo pred spavanje bar 5 min?

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kad je beba nervozna... (uvrce uho i greb...
3.5.2010 0:45:24   
mama2009
IZVORNA PORUKA: milenium

pa kupaj je i u 17.ili samo u 17.ne znam šta bi drugo preporučila.moj npr voli gledati crtiće.ako voli da joj upališ malo pred spavanje bar 5 min?


ma vjerovatno da cu je kad se unervozi samo "saprati" da je rashladim....jer u 22-23 ide na spavanje

hvala na savjetima


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kad je beba nervozna... (uvrce uho i greb...
19.5.2010 23:34:24   
Anoniman
Prvo mama da te pozdravim i izljubi malu princezicu od nas :)))

I nama se to desavalo par dana ali nije bas bilo u istom vremenskom periodu i desavalo se po par puta, predpostavila sam da su zubici (i ako je mala), mazala calgelom, nista nije pomoglo, kupila ogrlicu od cilibara (i ako sam bila skeptik strasan prema njoj) i dijete se smirilo pravo, znaci pomogla joj, da bi joj juce nasla jedan zubic, a jutros drugi, a s obzirom da je Ana mladja koji dan od Deniz, tako moguce da su i njoj zubici...

(odgovor članu mama2009)
  Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kad je beba nervozna... (uvrce uho i greb...
30.8.2010 19:51:50   
aida.
U zadnje vrijeme i moj mlaisa stalno dira uho i cupa ga.. MOzda bi cupo i kosicu ali je nema user posted image user posted image ali nisam primjetila da to radi samo kad je nervozan nego, onako, stalno... Da li to moze biti samo iz neke zabave, navike ili ga mozda boli uho user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kad je beba nervozna... (uvrce uho i greb...
30.8.2010 19:59:50   
megi
aida da ga boli uho plakao bi
djeca koja imaju problema sa usima non stop vriste jer to stvarno boli

moja cura kad joj se spava pocne sa uvrtanjem uha, kose i slicno

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kad je beba nervozna... (uvrce uho i greb...
30.8.2010 20:01:32   
Meri29

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Vec nekoliko sedmica kad se Asja unervozi a to je obicno pred spavanje (jer bi mala mahalusica da jos mahala a san je lomi) e tada ona pocne da uvrce uho i da se ceska iza uha i cupa kosicu oko uha (iako bas inema neku kosicu)...
Ne bi to bilo strasno da se ne izgreba ziva...


Isti smouser posted image Spava joj se, a nece nista da propusti, mahalusica prava user posted image user posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kad je beba nervozna... (uvrce uho i greb...
30.8.2010 20:01:58   
aida.
On stalno uvrce uho... Neki dan dojim ga i on "mlatara" rukicom preko uha kad odjednom vidim krv preko obraza... Kako sam se samo bila prepala... Ono zagrebo uho nokticem i malkice krvi to je jedna tackica raznijeo po obrazu... Uh srce mi bilo stalo...

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kad je beba nervozna... (uvrce uho i greb...
30.8.2010 20:12:33   
Meri29
Kada je miran probaj mu pritisnuti malo iza uha, tacno na sredini. Ako zaplace to ti je znak da bi trebala doktoru jer je mozda upala u pitanju. Inace sve se bebice diraju po uhu, kasnije predu na trljanje kosice i nosica pred spavanje. A sto se grebanja tice to i moja lopuzica radi. Inace joj rezem nokte dva puta sedmicno, cim preskocim makar jednom odmah se zagrebe po licu pa ima krasticu. Srecom ne ostaje oziljak.

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kad je beba nervozna... (uvrce uho i greb...
30.8.2010 20:15:28   
aida.
user posted image hvala puno na savjetu... Poceo je sa trljanjem nosica kad mu se spava... A moguce da se igra s uhom cisto iz zabave... lopuzica... i ja isto rezem noktice svaka 3 dana i to mi je nesto najgore... najcesce dok ga dojim jer tako je inekako miran... inace bitka je s rezanjem...uhhh...

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kad je beba nervozna... (uvrce uho i greb...
30.8.2010 21:57:07   
samedi
Joj najgore mi je to rezanje noktica,ali stvarno jako brzo rastu! JA to nekako uspijem obaviti dok je budna,jer kad zaspi na najmanji sum se trzne,bas se prepadne user posted image  A nema sanse da zaspi ako ne zgrabi dekicu i stavi je preko nosica,bas se unervozi kad treba zaspati a cesto i oplace. Kad joj se spava,ona place,isto kao da ne zna zaspati,sva se unervozi,ali zato cim joj stavim dekicu ona je zgrabi i gotovo je,vec je u carstvu snova user posted image

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 70
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *