|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 21:42:21   
Nunny
ma samo zelim da niti jedna mama ne prolazi kroz ovakve neprilike ...bas covjeka zaboli kad oko njega nema humanosti...jedno sto ti nece pomoc drugo sto ti pristaju na muku...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 21:43:36   
salmy
Joj Nunny tako mi je zao djecakauser posted image user posted image user posted image  
ljubimo Vas i nadamo se da ce rukica biti boljeuser posted image user posted image user posted image
Nase ebeno zdravstvouser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 21:43:59   
Nunny
IZVORNA PORUKA: Lady26

Nunny, kako je rucica veceras, ljubi Alija puno user posted image user posted image user posted image

jos uvjek je natecena...bas ga boli...previli smo je ja sam mu dala jos malo antibiotika i sad ce na spavanje...bio je ovo dug dan za njega...sta sve mala dusa mora pretrpitiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 21:45:58   
Lady26
Strasno hebem mu user posted image user posted image user posted image
Ne daj mi Bozue, ne znam sta bih uradila....ne znam....
Mislim da bi M. udavio nekoga...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 21:46:48   
Honey3
IZVORNA PORUKA: Nunny
jos uvjek je natecena...bas ga boli...previli smo je ja sam mu dala jos malo antibiotika i sad ce na spavanje...bio je ovo dug dan za njega...sta sve mala dusa mora pretrpitiuser posted image user posted image user posted image

hej ljepota mila jest se izmucio,nadam se da ce imati mirnu noc bez bolova,dusica dragauser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 21:49:23   
bananica
IZVORNA PORUKA: zaha

IZVORNA PORUKA: Nunny
jos uvjek je natecena...bas ga boli...previli smo je ja sam mu dala jos malo antibiotika i sad ce na spavanje...bio je ovo dug dan za njega...sta sve mala dusa mora pretrpitiuser posted image user posted image user posted image

hej ljepota mila jest se izmucio,nadam se da ce imati mirnu noc bez bolova,dusica dragauser posted image




da ubrzo bude boljeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 21:54:10   
Nunny
hvala draga...hvala vam svima za podrsku za savjete...ljubimo vas A. i ja

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 21:56:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nunny

hvala draga...hvala vam svima za podrsku za savjete...ljubimo vas A. i ja




joj duša draga nadam se da ce sve dobro zavrsiti i saljemo vamuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nunny)
  Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 21:57:09   
Visnja RR
da se mala rukica brzo oporavi user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 22:03:16   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Nunny

drage mojene mogu vam u jedan post ispricat koliku osjecam gorcinu i bijes i tugu zbog naseg zdravstvenog sistema...
u nedelju je mojeg malog djecaka(1,5godina) u Pionirskoj dolini ugrizao konj za ruku...izbezumljena sam ga povela na cum gdje su mu uradili snimak...konstatovali da prstici nisu sllomljeni, isprali ovlas hidrogenom, stavili komad gaze i poslali nas infektologu...doktorica konstatuje da su konji vakcinisani sobzirom da su iz P. doline i da mom djetetu ne treba nikakva inekcija i posalju nas kuci dajuci nam antibiotik i sirup protiv bolova...ja dolazim kuci, rukica je otecena prsti debljine mojih djete neutjesno place...otisli smo do apoteke uzeli acid boric i ja sdam mu citavu noc stavljala obloge u nadi da ce otok spasti i prskala ga sredstvom za ispiranje rana...ali stanje se pogorsavalo....sutradan (juce) sam djete spremila pedijatru...gospodja je pogledala kaze treba previti idite na pedijatriju kosevo...onda ga pogledao hirurg i umjesto da ocisti ranu posalje nas plasticaru...njega naravno nema otisao u svoju privatnu kliniku jer rade dok ima pacijenata a vec je 12 h...opet odemo na cum trazimo da zovnu dezurnog plasticnog hirurga...on konstatuje da je djete malo i da ne moze on sad vidjeti da li su njemu ok zivci i salje nas kuci...ja opet u apoteku kupim bivacin mast i rivanol previjem malenog ali nisam imala srca da mu struzem vec zakorelu kozu...do navece rukica gori crvena odem u apoteku kupim jod i bivacin prah navece mu istruzem koliko sam mogla sterilnom gazom sipnem joda i bivacina maleni se smiri i zaspe ...malo je to pomoglo jutros odvijem ruku situacija jos gora placuci spremim dijete i kontam odoh u hitnu ako odbiju da mu previju ruku zvacu novinare...previli su mu rukicu i sad spava....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...jadnicku se zagnojilo pa su mu sve otvarali strugali ...tako me strah da ne dobije sepsu ne znam vise sta da radim...eto bilo kakav savjet dobro je dosao





Draga moja, ovo je strašno,
nemoj se ljutiti, ali kako je dječija rukica došla do konja,

druga stvar ja bih prevrnula Koševo, ne daj bože ne želim da tti pišem šta se mođe desiti.

Ta priča mali je on i slično, mačku o rep, pacijent je paijent u ratu nije bilo malih ivelikih, svi su sve radili, ja bih iz ovih stopa na Koševo i da se to sanira,

sretno još jednom i mislim da bi trebali dr.

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 22:23:00   
Nunny
heh.ma ne ljutim se ja sam ali mislim da sam to napisala..ja sam vodila malog u Pionirsku dolinu i stigli smo do laminih kucica..posto sam ga nosila uzbrdo ja se umorila noseci ga i spustila sam ga i cucnula i stavljam ga da mi sjedne na koljeno kad on zavriska sljedece sto vidim je poni iz laminog kaveza vuce djetetu ruku ma katastrofa...on se jadnicak sa dva prsta pridrzao za ogradu, a ovaj ga zgrabio...ma to je bio u djelicu sekunde strasno...a oni u pionirskoj kazu konj mislio za prste da su smoki...ma ...
sad znas i sama nemozes nikom nista ni upravi pionirske sto konj nije na adekvatnom mjestu ni doktoru sto nije naredio previjanje...onako ti je kako ti je

< Poruku je uredio Nunny -- 28.6.2011 22:24:37 >

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 22:29:48   
mamin cvjetić
Da maleni prstići što prije ozdrave i dudu dobro a hoće aBd i za hrabri mamu lavicu što se suprotstavilauser posted image

_____________________________

Nevidljivom niti najčvršće smo povezani

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 22:41:37   
Anoniman
Joj Boze mili svasta danas cuti ..Ne znam draga ja kad sam zadnji put bila u p.d tad sam rekla nikad vise otici necu i sto se tice zivotinja a i nereda i nemara...Ako je to vec ucestalo da taj konj napada onda stvarno treba obavijestiti medije  milsim halo hebem mu pa valjda treba paziti da se ne moze doci u dodir sa zivotinjama koje su opasne po ljude....Stvarno treba  skrenuti paznju jer kako jekrenulo neko ce ostati bez ruke....Kad skontam nedaj Boze da se to ovdje desi nadrljali bi cuvari i radnici zoloskog , imala bi pravo na odstetu, al jbg nego budi agresivnija na nemar doktora ipak se radi o malom djetetu , dzubrad jedna nek krenu od svoje djece , kad odes snimaj na mobil ako imas mogucnost iskreno meni kad ne bi ukazali pomoc ja bi tu njihovu nemarnost upotrijebila protiv njih , taman kad bi mi zadnje bilo sto bih uradila.....
Nadam se da ce prstici ozdraviti , saljemo vam puno poljubaca

(odgovor članu mamin cvjetić)
  Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 22:53:53   
Nunny
ma znas da kod nas nema srece ni od medija ni od doktora sta ces kad skontas desavaju se mnogo gore stvari pa svi cute...a usput moj A. nije jedina zrtva ludok konja do sada ih ima oko 5 za koje sam ja cula...i bas sad na previjanje kad smo bili sestra kaze bila je jos jedna djevojcicauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 22:55:38   
Bambi09
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kako mene ispi*duju ti dr po KUM i klinikama po Koševu, pa to je strašno
Šta da očekujemo mi stariji kad za dijete nemaju razumijevanja????
pa oni nisu normalni života mi user posted image  dokle ćemo da doktore s Koševa smatramo za Bogove????
njima treba stvarno neko da razbije nos!!!!!!
svaki dan čujem za njihovu nemarnost, izbjegavanje posla, prebacivanje odgovornosti i sl
A portir im je glavni na svakoj klinici, sestre neljjubazne a doktori nedostupni
Pa dokle više????? izgleda da se zaista sila mora upotrijebiti, ama ne briga me što će me neko nazvati ludom prostakušom!!!! ovo je prešlo sve granice



u potpunosti se slazem s tobom user posted image

mila moja, nadam se da ce drug biti dobro i da cete imati mirnu noc... da rukica vec sutra bude bolje... saljemo vam puno poljubaca malo i veliko drustvo... sabur mila...


_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 23:02:07   
Anoniman
i nasi ljudi su nepismeni pa iako crvenim slovima pise da se zivotinje ne hrane oni ih hranei to bas smokijem...pa su zivotinje navikle da hvataju sve sto im ljudi ubacuju

Nunny,znam da je dijete slucajno stavilo prstice...sad samo gledajte da sto prije sanirate to kako treba...i ja bih uslikala...a onda gledajte da tuzite, da se zalite...itd...istina je da oni kavezi nisu adekvatni...da nema propisanog odstojanja i jos jedne sigurnosne ograde.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 23:02:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nunny

ma znas da kod nas nema srece ni od medija ni od doktora sta ces kad skontas desavaju se mnogo gore stvari pa svi cute...a usput moj A. nije jedina zrtva ludok konja do sada ih ima oko 5 za koje sam ja cula...i bas sad na previjanje kad smo bili sestra kaze bila je jos jedna djevojcicauser posted image


Ma nije konj kriv krivi su oni koji rade tu, mislim hebo ga treba zastiti  ljude od konja i konje od ljudi ako vec pokazuje agresivnost ili mijesa  pojmove u glavi u ovom slucaju djecije prstice za smoki treba intervenisati i smjestiti ga sigurnije...Ja jos nikad cula nisam da se konji hrane smokijem ....
Iskreno ja da sam na tvom mjestu snimila bih tajno svakog dr kod kojeg odem pa ima barem jedan novinart koji bi me saslusao .....
Stvarno bezobrazluk da nema veceg ipak je on  beba i da tako puste dijete nedaj Boze nesmijem ni pomisliti da dodje do gnojenja i trovanja krvi ....Dzubrad jedna i jos gore ne mogu da svatim ljude koji im jos placaju i donose poklone

(odgovor članu Nunny)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
29.6.2011 8:12:13   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Nunny

heh.ma ne ljutim se ja sam ali mislim da sam to napisala..ja sam vodila malog u Pionirsku dolinu i stigli smo do laminih kucica..posto sam ga nosila uzbrdo ja se umorila noseci ga i spustila sam ga i cucnula i stavljam ga da mi sjedne na koljeno kad on zavriska sljedece sto vidim je poni iz laminog kaveza vuce djetetu ruku ma katastrofa...on se jadnicak sa dva prsta pridrzao za ogradu, a ovaj ga zgrabio...ma to je bio u djelicu sekunde strasno...a oni u pionirskoj kazu konj mislio za prste da su smoki...ma ...
sad znas i sama nemozes nikom nista ni upravi pionirske sto konj nije na adekvatnom mjestu ni doktoru sto nije naredio previjanje...onako ti je kako ti je



draga, baš zato sam i pitala jer ovo zaista nije prvi slučaj da je konj ujeo dijete u P. dolini, sada ne znam da li je sve isti konj, ali pouzdano znam da jeste.

Nadam se da je dječak jutros bolje.

A, o našoj P.dolini ne vrijedi pričati, hajd neka je imamo, ali ono je opti lopovluk.

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
29.6.2011 8:59:31   
Emica_sa
Stvarno mi je zao djecaka i nase doktore necu da komentarisem suvisno jeuser posted image user posted image user posted image fuj,fuj

Ono sto mi je zasmetalo je naslov ujed konja u pionirskoj dolini,mislim jasno pise da se zivotinje ne hrane,a sama sam vidila kako mala djeca guraju ruku i hrane koze i ostale zivotinje,ne znam sta onda ocekivati i onda kriva j pionirska,kriv je konj,a nisu krivi roditeljiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
29.6.2011 9:05:00   
Nedi
O Bože dragi....ovog trena poželim sa se fizički obračunavam i to na veoma ružan način sa tim kretenimauser posted image user posted image user posted image user posted image aaaaaaaaaaa.....kako sam ljuta psujem kao kočijač....

Nuny draga ljubimo vas i zelimo da sto prije ozdravite i da sve prođe bez posljedica

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
29.6.2011 9:12:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Stvarno mi je zao djecaka i nase doktore necu da komentarisem suvisno jeuser posted image user posted image user posted image fuj,fuj

Ono sto mi je zasmetalo je naslov ujed konja u pionirskoj dolini,mislim jasno pise da se zivotinje ne hrane,a sama sam vidila kako mala djeca guraju ruku i hrane koze i ostale zivotinje,ne znam sta onda ocekivati i onda kriva j pionirska,kriv je konj,a nisu krivi roditeljiuser posted image user posted image user posted image

ma jasta nego hrane...maksuz se kese smokija kupuju za zivotinje...zadnji put sa skrenula paznju jednoj "gospoji" ona me ignorisala, naravno...doduse, onda joj je i njen muz rekao da ne hrani...pa je prestalauser posted image A fino pise, na svakom kavezu, crvenim slovima "zabranjeno hranjenje zivotinja"...no,medjutim, papku ne mozes objasniti...pakad se ovakve stvari dese...svi su krivi sem posjetioca

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
29.6.2011 9:21:33   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Stvarno mi je zao djecaka i nase doktore necu da komentarisem suvisno jeuser posted image user posted image user posted image fuj,fuj

Ono sto mi je zasmetalo je naslov ujed konja u pionirskoj dolini,mislim jasno pise da se zivotinje ne hrane,a sama sam vidila kako mala djeca guraju ruku i hrane koze i ostale zivotinje,ne znam sta onda ocekivati i onda kriva j pionirska,kriv je konj,a nisu krivi roditeljiuser posted image user posted image user posted image

ma jasta nego hrane...maksuz se kese smokija kupuju za zivotinje...zadnji put sa skrenula paznju jednoj "gospoji" ona me ignorisala, naravno...doduse, onda joj je i njen muz rekao da ne hrani...pa je prestalauser posted image A fino pise, na svakom kavezu, crvenim slovima "zabranjeno hranjenje zivotinja"...no,medjutim, papku ne mozes objasniti...pakad se ovakve stvari dese...svi su krivi sem posjetioca



slazem se upotpunosti, na zalost i ja sam bila medju papcima koji su ponekad hranili, ali zadnjih par puta sam rekla nema sanse vise
a to kazete konj ujeo, pa nema potrebe da se dira resetka i kavez i onda nece biti incidenata


a djecaka mi je jaaaaaaaaaako zao i nadam se da ce sto prije biti dobro

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
29.6.2011 9:40:43   
emi7908
Bože dragi šta sve pročita, malo je reći da sam se totalno s......user posted image user posted image
Nuny draga tako mi je žao malenog, srce mi se cjepa jer mogu misliti kako mu je sunce maleno.  A i znam kako se ti osjećaš....user posted image user posted image Ali aBd biće sve dobro. I ne znam zašto sam opet sva u čudu ostala čitajući ove idiotluke šta naši ljekari rade.... Ne mogu a da ne napišem... ma ne znam da li bih im ruke polomila ili user posted image user posted image user posted image  ma ne znam, ne znam stvarno... toliki me bjes uhvatio da nekad poželim da ih neko u zrak digne đubrad bezobrazna.. a oni što su imalo normalni na prste jedne ruke se mogu nabrojati.. tako žalosno..
A pionirska je priča za sebeuser posted image user posted image

Draga čuvajte se i aBd brzo će bola proći malu ručicu. Ljubimo ga user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
29.6.2011 9:54:26   
Lady26
Nunny kako je prosla noc, kako je A.?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
29.6.2011 10:57:22   
dubravka01
Nunny nadam se da je maleni bolje.? user posted image

_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *