|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   odnosi posle porođaja
12.9.2007 14:51:46   
STUHA
koliko vam je trebalo vremena da se oporavite od porođaja pa da opet krenete u akciju sa navalom na svog partnera!???user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ti si sreča moja največa
ALVIN 04. avgust
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: odnosi posle porođaja
13.9.2007 13:27:50   
malosunce
mi smo poceli sa starim aktivnostima  nakon 2 mjeseca.Trebalo mi je vremena da se oporavim i da se naviknem na novu sebe.Pod tim podrazumijevam na svoje tjelo, jer ipak nije kao prije.
Sad poslje 9 mjeseci polako se sve vraca u normalu.user posted image

(odgovor članu STUHA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: odnosi posle porođaja
13.9.2007 23:05:53   
ćevap
jadnici ali su se načekaliuser posted image user posted image user posted image

Pa nemožel se to prije oporaviti  porođaja ?user posted image user posted image PItam se dal bi ja izdržo tolko vremena? user posted image

Jeste li sigurneuser posted image user posted image , da  vam  nisu muževi skoknili kod kakve dobre komšinice mice?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malosunce)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: odnosi posle porođaja
19.10.2007 10:29:54   
Anoniman
ja sam u ceteresnici navalila na njega.s tim sto je kod mene ceteresnica trajala samo 15 dana.a onda.uh.kako je bilo good.jest da me malo boljelo..al...heheheheh

(odgovor članu ćevap)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: odnosi posle porođaja
5.11.2007 23:50:29   
anita
user posted image Imam problem u vezi sex-a,rodila prija cetri mjeseca muz je bio uz mene sve je proslo ok.Muz je vidio dio kad je beba izlazila i sad mi je priznao da ima odbojnost prema sex-u.Sto da radim?user posted image

(odgovor članu STUHA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: odnosi posle porođaja
6.11.2007 0:20:36   
Suncica*
Zato sam ja uvek govorila da muskarcima nije mesto u porodjajnoj sali. To je trenutak koji majka deli sa bebom.
Ali polako draga moja proci ce ga..Nista vecno ne traje, pa nece ni to..
Strpi se malo, to je ipak bilo traumaticno iskustvo za njega..
Puno srece..
Pozdrav..

(odgovor članu anita)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: odnosi posle porođaja
6.11.2007 5:27:15   
SMIRI
I moj je oba porodjaja bio prisutan...I HVALA BOGU, pa nije dobio nikakvu odbojnost user posted image

Ali mozda je tvoj stajao glupo pa je sve direktno gledao! Neznam kako su to doktori dopustili!
Moj je sjedio kraj moje glave i drzao mi ruku...tako da nije direkt gledao kako beba izlazi...
Boze dragi...pa nije to za muske oci ;-)

_____________________________

SMIJEM SE i kad mi se place ;-)

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: odnosi posle porođaja
6.11.2007 12:15:38   
makana
toga sam se ja bojala i zato sam odbila muzevu molbu da bude sa mnom na porodjaju, takodje sam i malo ters pa bi me nerviralo ako bi mi postavljao glupa pitanja tipa jel boli ili tjesio rijecima proci ce budi hrabra
mogu misliti kako je tebi sad, ali vjeruj da za sve ima rjesenje
zato probaj d apricas sa njim malo vise o tome jer ako se nesto ponavlja onda postane uobicajeno i ne vise tako strasno, takodje ako ima nekoga od bliskih ljudi (osim tebe) da se malo izjada i sl.
mozda da se to sve predstavi, kako i jeste, nesto sasvim prirodno pa da i on to na kraju tako prihvati i zaboravi na prvi utisak
sretno

(odgovor članu anita)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: odnosi posle porođaja
6.11.2007 12:37:28   
Suncica*
Makana je upravu, razgovaraj sa njim na tu temu, o tome nemoj cutati. Ako zeli da nastavi sa brakom mora da predje preko toga..
Sem toga muskarci su cesto nesolidarni po tom pitanju. Vole da ga ubace(da budem prosta), da im radjas decu, a nijedan se nije zapistao:"pa sta ta moja zena prozivi u toku tog perioda"..
Kada je moj muz izrazio zelju da prisustvuje porodjaju ja sam odbila, jer sam pre toga gledala na exploreru emisiju o muskarcima koji prisustvuju porodjaju. Posle je on razgovarao sa kolegom sa posla koji je isto rekao da posle svega zeni ne moze da se priblizi, jer mu odmah izadje slika svega sto je video
Zato glavu gore i razgovaraj sa njim..I tebi se verovatno milion stvari ne dopada, pa prelazis preko toga..

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: odnosi posle porođaja
6.11.2007 12:55:25   
travnicanka
Neznam. Moram reci da mi je to malo cudno.Na moja oba poroda je bio moj muz,i bio mi je velika podrska.Moram reci da se nasa veza jos vise ucvrstila poslije toga,to je njemu bilo jako lijepo iskustvo kojeg se i danas rado sjeca.Pa imali lijepseg osijecaja nego kad dobijes dijete i k tomu svemu i on kao otac dadne svoj skromni ali dovoljan doprinos pri samom radjanju tog djeteta a to je da bude prisutan na porodu.Muskarci se razlikuju ali nemogu da shvatim kad je vidio koje muke si ti prosla da bi mu rodila dijete za ocekivati je da te jos vise voli i cijeni. Nego nemoj se ti puno sekirati,probaj fino razgovarati,otvoreno,pitaj ga jeli to stvarno pravi razlog da se mozda u njegovoj glavi nesto drugo ne mota.Muskarci su cudne biljke,citav ih zivot studiras a nikad nista neznas o njima!!!!Veliki pozdrav!!!!

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: odnosi posle porođaja
6.11.2007 13:15:53   
SMIRI
IZVORNA PORUKA: travnicanka

Neznam. Moram reci da mi je to malo cudno.Na moja oba poroda je bio moj muz,i bio mi je velika podrska.Moram reci da se nasa veza jos vise ucvrstila poslije toga,to je njemu bilo jako lijepo iskustvo kojeg se i danas rado sjeca.Pa imali lijepseg osijecaja nego kad dobijes dijete i k tomu svemu i on kao otac dadne svoj skromni ali dovoljan doprinos pri samom radjanju tog djeteta a to je da bude prisutan na porodu.Muskarci se razlikuju ali nemogu da shvatim kad je vidio koje muke si ti prosla da bi mu rodila dijete za ocekivati je da te jos vise voli i cijeni. Nego nemoj se ti puno sekirati,probaj fino razgovarati,otvoreno,pitaj ga jeli to stvarno pravi razlog da se mozda u njegovoj glavi nesto drugo ne mota.Muskarci su cudne biljke,citav ih zivot studiras a nikad nista neznas o njima!!!!Veliki pozdrav!!!!


SUPER user posted image
I meni je moj bio velika podrska i ne znam kako bi mi bilo bez njega!
Znam da bi prosla iste muke...ali bas ovako je malo ublazio sve to!

I bila mi je velika zelja da bude tu uz mene...a da nije htjeo nebi ga ja mogla natjerat nit bi ga htjela nagovarat! Uglavnom i njegova je zelja bila!

Ipak to je nase zajednicko djete...i mislim da su prosla vremena da ocevi ne ucestuju tome! Danas dani su ljudi moderniji i mislim samo da je fer da su tu!

Meni niko ne moze uzeti to sjecanje kad ih je zajedno sa babicom kupao i vagao i oblacio ;-)  a i za njega je to bilo nesto NAJ!


_____________________________

SMIJEM SE i kad mi se place ;-)

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: odnosi posle porođaja
6.11.2007 13:29:37   
Suncica*
Ovo sada nema veze sa temom. Travnicanko pokusavala sam da ti posaljem privatnu poruku, ali ne moze..
Dje ba zapelo??user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SMIRI)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: odnosi posle porođaja
6.11.2007 13:32:55   
travnicanka
evo mene ja malo cistila po stanu!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
Hajd suncice sad je slobodno!!!!

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: odnosi posle porođaja
6.11.2007 13:36:41   
Suncica*
Aman zeno ili sam ja nepismena, ali svaki put kada kliknem na tebe izbaci poruku nekome drugom..Ajde malo regulisi to..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: odnosi posle porođaja
6.11.2007 13:39:54   
travnicanka
sad sam sredila probaj sad!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: odnosi posle porođaja
5.1.2008 20:14:56   
maya.irfan
iako sam imala dosta savova,jedva sam docekala da se bacim na muza!
36. noc nakon porodjaja je bila presudna!!!!user posted image

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: odnosi posle porođaja
5.1.2008 20:55:04   
laracroft
Blago tebi hehe.Ja nisam mogla na dupe da sjednem mjesec dana,a kamoli da imam odnos.

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu maya.irfan)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *