|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   otkaz zbog bebe
21.1.2009 14:50:41   
proud mom
da ne dužim puno, vratila se ja na posao, poslije šest mjeseci porođajnog, gospoda čekala da se "skinem" sa kantonalne skrbi za djecu i otpustila me... kažu da sam tehnološki.... šta čovjek da im radi...

pa ti sebi rodi dijete....


_____________________________

"Ja sam sretno udata žena! Tako kaže moj suprug..."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: otkaz zbog bebe
21.1.2009 14:56:42   
Anoniman
znam mali milion takvih slučajeva, i baš mi je žao... ali znaš šta... ti si PROUD MOM, a naći ćeš aBd novi posao...

(odgovor članu proud mom)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: otkaz zbog bebe
21.1.2009 14:57:01   
lotos
posla ce biti draga moja ne sekiraj se... nek ti imas svoje zlato...

(odgovor članu proud mom)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: otkaz zbog bebe
21.1.2009 14:59:39   
mala curica
Ovo sto cu sada napisati mozda nije ovo tema
I ja sam takodzer zbog povrede na poslu
dobila otkaz.
Jednostavno su me nazvali i rekli da dodzem po papire
user posted image   user posted image   user posted image   user posted image    user posted image    user posted image    user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: otkaz zbog bebe
21.1.2009 15:11:35   
Lenka
sad se mogu gospoda izvlaciti na toliko popularnu RECESIJU!
Bice posla ako Bog da ... samo nek su nama svima djeca ziva i zdrava!!!

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: otkaz zbog bebe
21.1.2009 15:15:01   
mamina princeza
To je stvarno uzas ....pa kakva je dusa kod tih ljudi koji majci sa malim djetetom moze dati otkaz.
I onda kazu slab nam natalitet ....ma da ... a od cega da zive ta djeca ako ih mi vise budemo radjale a poslodavci nastave da djele otkaze zbog porodiljsko odsustva pokrivajuci se nekim drugim razlozima:)

A ti budi sretna ...imas svoje djete uzivaj u njemu ....to je ipak najvaznije a ostalo ce doci...ima i drugih poslova nacice se abd


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Lenka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: otkaz zbog bebe
21.1.2009 15:20:33   
Romali
Užas, user posted image user posted image user posted image , stoka od ljudi.
Ti si uradila veliku žrtvu i njima uslugu vrativši se tako rano,a oni tebi 'zahvalili'.

Nemoj se sekirati, uživaj uz svoju bebu i usput traži novi posao. Iskrsnut će sigurno nešto puno bolje. Nikad ne znaš šta je dobro u nečemu lošem.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: otkaz zbog bebe
21.1.2009 15:25:32   
Amrino
Jao pa ja bas hocu da pitam gdje nam je proud mom ovih dana.
Hej draga moja...mogu misliti kako se osjecas...prvo, sve ovdje znamo  kako ti je bilo jer si se morala vratiti na posao i ostaviti bebaru a nakon svih tih muka i problema otkaz. Sta reci osim- ne daj se i ne dozvoli da te to baci u ocaj. Bit ce posla ako Bog da.
Ne mogu da vjerujem kako su ljudi okrutni prema novopecenim majkama...pa ne mogu da vjerujem da i ostala i bez one nadoknade? Hoces li moci bar to povratiti?
Tu smo da ti pruzimo podrsku i da budemo uz tebe samo se ti nama nemoj plaho sikirati jer od toga nemas neke koristi. Uzivaj sa svojim zlatom za sada a vidjet ces da ce se to srediti...


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: otkaz zbog bebe
21.1.2009 15:29:29   
makana
nego šta nego ćeš ga roditi, još desetoro ako tebi paše
sita sam priča - nemamo uslova za dijete (kao eto mi stvaramo uslove, aha, ti uslovi preko noći mogu nestati pa da djetetu obezbiejdimo njegovu državu), gdje ću drugo dijete vidiš kakva je situacija, moram čuvati posao, tek sam se vratila sa porodiljskog, bolovanja, godišnjeg bla bla bla, neka dok me prime na posao u stalni radni odnos, pa kad prime neka dok se malo ustabilim ovdje i bla bla bla 
pa sve se to radi za njih, ostajemo prekovremeno, dolazimo ranije, ne uzimamo cijeli godišnji, bojimo se otići na bolovanje, ma gore nego tiranija i diktatura
jedino što sebično radimo za sebe jeste rađamo djecu, ne znam kako vi, ali ja sam s ponosom svima u firmi saopštila da sam trudna, to je moja radost,
a ako me otpuste, njihov gubitak, a moja nafaka ko zna gdje i koliko bolje će mi biti akbgd
ništa ne treba gledati crno već se upitati što je to dobro za mene
uopšte nemoj da žališ za takvom firmom i rukovodstvom proud mom, bogatija si za svoje dijete i akbgd imaćeš bolju životnu priliku od tih jadova koji u tehnološki višak bacaju majke sa tek rođenom djecom 

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu proud mom)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: otkaz zbog bebe
21.1.2009 15:32:38   
batterfly
IZVORNA PORUKA: Romali

Užas, user posted image user posted image user posted image , stoka od ljudi.
Ti si uradila veliku žrtvu i njima uslugu vrativši se tako rano,a oni tebi 'zahvalili'.

Nemoj se sekirati, uživaj uz svoju bebu i usput traži novi posao. Iskrsnut će sigurno nešto puno bolje. Nikad ne znaš šta je dobro u nečemu lošem.



Potpisujem do zadnje!!!!!
I ako ce te ikako moci utjesiti,nedavno sam se cula sa meni jako bliskom osobom,koja ima sve..dobar posao,dobru platu,stan,ma sve....,ali vec vise od godinu dana ne moze zanijetiuser posted image user posted image user posted image user posted image ....I u toku razgovora s njom,moja su djeca "divljala"(galama,smijeh,vristanje...),i kaze ona meni:"Znas,Aida,dala bih sve,samo da imam djecu kao ti,cak i da ne radim nikad vise...samo da imam djecu....

Tako da ,mila moja,uzivaj u blagu koje ti je Bog dao,...
i da nam ta blaga uvijek budu ziva i zdrava....A ostalo se da rijesiti.....
Sto kaze Romali,na kraju...nikad ne znas gdje ti je "nafaka"......

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: otkaz zbog bebe
21.1.2009 15:35:03   
zgembo
žene ovo je za svaku osudu, i nije važno sto ce ona naci novi posao, vec sto je ovaj izgubila i to zbog kojeg razloga?

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: otkaz zbog bebe
21.1.2009 15:38:46   
Anoniman
Zao mi je!!!
Bas nam je svaki dan neka losa vijest.
Hvala Bogu pa imas dijete svoje, zdravlje, i vjerujem jos puno toga lijepog u svom zivotu. A ovaj posao shvati kao jednu stavku vise u svom CV-ju i idemo dalje!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zgembo)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: otkaz zbog bebe
21.1.2009 15:49:52   
Amrino
makana- svaka cast na postu!  user posted image

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: otkaz zbog bebe
21.1.2009 15:51:42   
makana
zar je bitan razlog, dali otkaz i tačka, bit je kako to neko prihvati, ustane i ide dalje, gleda naprijed, živi,
jel treba svako jutro ustajati i po cijeli dan razmišljati i pričati o tome, vraćati film, očajavati, sebi stvarati pritisak, negativne misli, sikirati se
pa to je još dodatna šteta po tu osobu

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu zgembo)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: otkaz zbog bebe
21.1.2009 15:54:09   
lamka
Žalosno  kakvo nam je stanje u nasoj drzavi.
Proud mom Imas jedno bogatstvo pored sebe koje je nezamjenjivo.
A posao ce se naci. sada jos uzivaj sa svojom bebicom i usput trazi posao.


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: otkaz zbog bebe
21.1.2009 15:56:32   
D_K
proud_mom a gdje si ti radila? koja ti je strucna sprema?

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: otkaz zbog bebe
21.1.2009 16:04:47   
Suzana
Draga proud mom,
 
Sokirala sam se!
Zao mi je iskreno. Ali kao sto druge zenice kazu, posla ce biti, tebi je tvoje dijete najvaznije. Sebi samo prioritete poslozi, ali znam da nije lako ako ti fali novca...
Posao ces naci jer si vrijedan radnik i kao sto zenice kazu, nikad ne znas zasto je to dobro.
 
Nego, je li vi mislite da ovo tek tako treba da prolazi? Nije proud mom usamljen slucaj, ako se nikada ne reaguje na ovakve nepravde i ako se suti o tome (a ovo je jedna u moru nepravdi koje se desavaju ljudima u ovoj zemlji), ovo ce postati pravilo a ne slucaj...
Dok god narod suti, vlast ce gurati po svom, jer da se Zakoni sprovode proud mom nikada ne bi dobila otkaz.
Da li ima buducnosti za nasu djecu u zemlji kao sto je nasa, cesto se zapitam...

_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: otkaz zbog bebe
21.1.2009 16:05:38   
D_K
E ovo je taman tema za zabranjeni forum!!!

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: otkaz zbog bebe
21.1.2009 16:09:55   
Romali
IZVORNA PORUKA: D_K

E ovo je taman tema za zabranjeni forum!!!


user posted image user posted image user posted image dobro kažeš.
proud mom bi obavezno trebala biti gost i opisati svoj slučaj, ako se slaže naravno.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: otkaz zbog bebe
21.1.2009 16:24:58   
Suzana
IZVORNA PORUKA: D_K

E ovo je taman tema za zabranjeni forum!!!


Mislim da je ova tema vec bila na Zabranjenom forumu...
Ja tad bila trudna i uhvatila sami kraj.

_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: otkaz zbog bebe
21.1.2009 16:48:29   
aammina
Prud mom to je uzas,sve sto du rekle forumasice potpisujem u potpunosti,sve su u pravu,sacuvaj zivce.niko nije niciju nafaku uzeo pa nece ni tvoju,vjeruj.
Djeca su br.1 zivoti nasiuser posted image user posted image user posted image user posted image .a za forum se slazem,barem malo da se dotaknemo ove teme,jer sad ce biti najezda otkaza i mnogi poslodavci ce upravo nas majke otpustati...prud mom mi smo tuuser posted image user posted image user posted image user posted image da te razgovorimo i nasmijemo ako treba...

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: otkaz zbog bebe
21.1.2009 16:49:26   
aammina
a sta znas mozda ovdje i posao nadjes.....user posted image

(odgovor članu aammina)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: otkaz zbog bebe
21.1.2009 16:51:11   
Mik Mik
proud mom zasto si to tek tako prihvatila, ne mogu oni davati otkaze kako im se ....... digne. Zasto si se vratila na posao poslije 6 mjeseci? Jesi li dobila otkaz ugovora o radu napismeno? Šta piše? Vjeruj mi da ti ne mogu ništa. Vodiš li se još da si na porodiljskom odsustvu?

(odgovor članu proud mom)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: otkaz zbog bebe
21.1.2009 16:51:38   
Skvo RR
Fuj!!!!!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: otkaz zbog bebe
21.1.2009 16:53:51   
Skvo RR
Bas sam se sada iznervirala....e ovakvo nesto je  za svaku osudu.....vise mi je ovakvih stvari preko glave....najbolje da sve trudnice i majke stave u neki geto...pa da tu zavrsimo svoje bioloske i evolucijske potrebe...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *