|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   razvoj bebe od 1-2 god
31.1.2009 19:38:58   
sabinnna
znam da nisam dugo bila na forumu sram me bilo al jednostavnop nisam imala vremena
imam jedno pitanje kolika beba trenba da bude visoka i teška sa 18  i plo mjeseci ....znam da se svaka beba razlikuje al eto ja to nešto stalono uspoređujem
moja mala ima negdje oko  11 - 12 kg i visoka je ok 85-90 cm  možda i više ...
jel to malo ...
pozdrav od dosadne mame
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: razvoj bebe od 1-2 god
31.1.2009 20:01:10   
lamka
svaka mama se to uvijek pita. Moja curica ima oko 90-95 cm i teška je 13,5 kg a stara je 27 mjeseci. Eh sad visina ti ovisi od genetike. Ja nisam bas nesto visoka a muz jeste. Tako da cisto sumnjam da ce i Lamija biti visoka.To je moje iskustvo mislim da ce se uskoro javiti jos mamica pa ce nam reci kako je s njihovom djecicom



_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu sabinnna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: razvoj bebe od 1-2 god
31.1.2009 20:02:13   
amdi
Upravo koliko moja curica ima -18,5 mjeseci, ali nesto manje ima 11 kila i visoka je 80 cm. Eto, valjda sam te smirila

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu sabinnna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: razvoj bebe od 1-2 god
31.1.2009 20:21:59   
Anoniman
Moja curicaima 18 mjeseci visoka je 80 cm i ima 11 kg i 400 grama.

(odgovor članu amdi)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: razvoj bebe od 1-2 god
31.1.2009 20:29:19   
Anoniman
Sabinna ja sam se toliko opterećivala tima oliko moje dijete ima kg i jel dovoljno,al sada sam prestala samo nek je ona meni živa i zdrava.Moja rodica ima kćerku koja je do 4 godine bila toliko sitna i mršava da smo je mi svi zvali pahuljica odjednom je počela da raste i da se deblja tako da je dnas mole da ne jede puno...eto to je jedan primjer da dijete može jedan period da stagnora i onda da odjednom da počne da raste i da dobiva na težini.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: razvoj bebe od 1-2 god
31.1.2009 21:36:10   
dinaa
Evo i moja curica ima 18 i po mjeseci i teska je 11kg a neznam koliko je visoka,ovih dana bi trebali na vakcinu i provjerit cemo i visinu.Neki kazu da je sitna ali ja ne obracam paznju na to ona je toliko zivahna i nemirna pa nemoze ni biti krupnija,ma vazno je da su oni zdravi i zivi.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: razvoj bebe od 1-2 god
31.1.2009 22:04:39   
stella
Moja curica ima 16mj i 5 dana ,juce na vakcini,tezina 11 kg,visina 88cm.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: razvoj bebe od 1-2 god
1.2.2009 18:22:00   
amdi
Masallahuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: razvoj bebe od 1-2 god
5.2.2009 8:38:10   
andji
Sergeju će sada 15 mjeseci,ima 10,800kg i 85 je visok(ja uzela metar i razapela po njemu i izmjerila,to je to...zar neuser posted image user posted image user posted image user posted image )

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: razvoj bebe od 1-2 god
9.2.2009 22:45:54   
mirjana
moj Edi ima 15 mjeseci, 13 kg i 85 cm dug, citajuci ove vase podatke, on ispade debeljuca, a uopse nije, doduse ima velike obraze, al je ko glista (tako ga i zovemo u šali). Inace jede sve sta stigne i kad god stigne, cim vidi neku hranu, pa makar na televiziji, odmah govori"njam, njam", ali je i strasno aktivan, taj miruje samo kad spava, i vec trči i skače. Ma sve je to individualno, ja imam rodicu, cija kcerka ima 4,5 god i 15 kg, mrsavica je al ne premrsava (nije neuhranjena, nego jednostavno ne voli da jede i jako je ziva...

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: razvoj bebe od 1-2 god
5.5.2009 8:52:32   
simba
hm sad ce mu 10.maja 15 mjeseci i ima 13,5Kg nisam ga mjerila ali je visok za svoju dob na babu...Visok se i rodio sa 62 cm bas cu ga izmjerit kad dodjem kuci ali eto ko god me pita koliko je star nevjeruju jer svi misle da ima vise. Buco jest al sto se tice hrane kod njega sve prolazi...a ja se vise stim ni ne opterecujem kao u pocetku:)

_____________________________

Moj sin RIAD, Moj zivot novi!

(odgovor članu mirjana)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

krupica
Alisa.

Cime cistite bebi krupicu u ustima?

Nekim sredstvom,navedi sa kojim (65%)

Sodom bikarbonom (10%)

necim trecim,,, (25%)


Broj svih glasova: 48

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *