|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  106 107 108 109 [110]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
1.6.2015 7:25:56   
ziel

IZVORNA PORUKA: LieToMe

Juuutrrrooo drage moje user posted image
Ja se nadigla malo iza 6, paprike nafilovala, vec se krckaju, skuhala i supicu da malena ima za danas i sutra a veceras cu koljenicu da iskuham da mogu da ponesem na more jer moje dijete ne pika rucak ako nema kvalitetne supice, rodila je majka user posted image
Uspjela sam i nokte da nalakiram i pijuckam kaficu. Kasnije jos onu nepromocivu plahtu da operem ali to kad mm ustane, svakako nosi madrac nazad dormeu user posted image

Planirala sam i sa malenom da izadjem u setnju (jos nekih djidja da uzmem) usput do frizerke da odem da dogovorim pramenove kad se vratimo s mora (kosa mi je kriza zesca, nekakvih bebecih sijedih, haman pa svijetlo svijetlo plave).

Ja monolog opalila... anyway, vi koje krecite i radite sretno i lagano, vi ostale uzivajte u suncu!
Meni ostane popodne samo pakovanje i aBd sutra rano polijecemo user posted image

Draga uzivaj, lijepo se provedi i ne zaboravi nas user posted image
Kod mene poceo radni dan, jedva sam nekako ustala, bas mi je tesko ujutro kad moram na posao, ali et sta cemo, radicu do 18.juna pa cemo s dr. vidjet za bolovanje...

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2726
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
1.6.2015 7:59:39   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: LieToMe

Juuutrrrooo drage moje user posted image
Ja se nadigla malo iza 6, paprike nafilovala, vec se krckaju, skuhala i supicu da malena ima za danas i sutra a veceras cu koljenicu da iskuham da mogu da ponesem na more jer moje dijete ne pika rucak ako nema kvalitetne supice, rodila je majka user posted image
Uspjela sam i nokte da nalakiram i pijuckam kaficu. Kasnije jos onu nepromocivu plahtu da operem ali to kad mm ustane, svakako nosi madrac nazad dormeu user posted image

Planirala sam i sa malenom da izadjem u setnju (jos nekih djidja da uzmem) usput do frizerke da odem da dogovorim pramenove kad se vratimo s mora (kosa mi je kriza zesca, nekakvih bebecih sijedih, haman pa svijetlo svijetlo plave).

Ja monolog opalila... anyway, vi koje krecite i radite sretno i lagano, vi ostale uzivajte u suncu!
Meni ostane popodne samo pakovanje i aBd sutra rano polijecemo user posted image

Draga uzivaj, lijepo se provedi i ne zaboravi nas user posted image
Kod mene poceo radni dan, jedva sam nekako ustala, bas mi je tesko ujutro kad moram na posao, ali et sta cemo, radicu do 18.juna pa cemo s dr. vidjet za bolovanje...

Hvaaallaaaa!!! Ma javicu se ja jos danas, sigurno. I ti draga lagano, polako, ne sekiraj se na poslu, najbitnija si sebi i bebici pa onda svima drugima.Jao ove paprike mirom mirisu, tacno cu ih doruckovati user posted image
Odoh jos stogod po kuci uraditi dok malena jos pajki

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2727
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
1.6.2015 8:10:11   
M.A.M.
Jutro zenice,kako ste mi provele vikend,ja sa mm bila kod svekijevaca,oni bili na putu pa smo ja i on duskali
Ko zna nek otvori novi mjesec ja se ne snalazim s tim ovdje

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2728
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
1.6.2015 8:11:24   
ziel
I ja cekam da neko napravi temu za juni pa da se prebacim user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 2729
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  106 107 108 109 [110]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  106 107 108 109 [110]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *