|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   strah ili ljubomora ili sta vec
31.3.2009 17:43:01   
lilyca
neznam ima li ova tema znam da ima slicna oko nosanja i diranja beba ali to je vezano za ono unutar kuce...mene interesuje prilaze li vam ljudi na javnim mjestima-slasticarne trzni centri ili sl i uzimaju li vasu bebu...je li uopste dozvolite nekome da uzme vase dijete i smeta li vam to, meni iskreno pretjerano ne smeta ali me jako strah kada neko drugi ima moje dijete u rukama-ja sam uvjerena da ga samo ja dobro drzimuser posted image  

_____________________________

eedo 23.07.2008
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: strah ili ljubomora ili sta vec
1.4.2009 22:59:47   
camm
Sve majke tako misle ali procice tebe to vremenomuser posted image
onda ces jedva cekati da ga neko uzmeuser posted image user posted image
ista sam takva bila.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu lilyca)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: strah ili ljubomora ili sta vec
1.4.2009 23:04:44   
adannn
Ima ovakva tema negdje....ili slična'???
Nisi jedina,ja sam jedino sigurna kada je kod osoba kojima ja vjerujem a ostaliuser posted image user posted image


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: strah ili ljubomora ili sta vec
2.4.2009 0:52:52   
lely
Meni se nij desilo da mi nepoznata osoba uzme user posted image  ,ali vjerovatno nije svejedno.
Ja licno ne bi se usudila uzeti tudje djete,a da te ljude ne znam.

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: strah ili ljubomora ili sta vec
2.4.2009 1:02:51   
Okarica
IZVORNA PORUKA: lely

Meni se nij desilo da mi nepoznata osoba uzme user posted image  ,ali vjerovatno nije svejedno.
Ja licno ne bi se usudila uzeti tudje djete,a da te ljude ne znam.



Isto ovako! Nisu je nikad uzimali, ne znam da to ljudi rade, ali znaju dirati po rukama, što mi se baš i ne sviđa. Nikad ne znaš šta su te ruke dirale i kad su oprane. Srećom, uvijek pri ruci imam vlažne maramice. Jesam li paranoična? Je li još nekome ovo smeta? Svakom roditelju je drago kad se neko zainteresuje za njegovo dijete, pa ga pogleda, da neki komentar, ali mislim da većini ljudi nije baš drago da mu dijete nosaju nepoznate osobe.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: strah ili ljubomora ili sta vec
2.4.2009 10:04:09   
lilyca
to se meni desi kada odem sa prijateljicama iz skole negdje na kafu i ponesem ga i ono pridje neka djevojka i pita mogu li ga malko uzeti i ja sad ostanem zatecena, nekako mi nezgodno bas da ne dam ali i kad ga dam malko da ga uzmu svo vrijeme motrim kako ga drzi i tako to a inace kad ga uzima neko poznat bogami dobro dodje malo odmoriti.

_____________________________

eedo 23.07.2008

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: strah ili ljubomora ili sta vec
2.4.2009 10:19:04   
mamine oci
iskreno smetami da nepoznata osoba uzme moje djete desavalo mi se da dok ga vozam u kolicima da se tako niotkud pojavi osoba i prica samnom kao da me zna djeli savete o bebama  meni zasmeta da svako sebi daje za pravo da ulazi u tudje zivote savaka majka zna sta je najbolje za njenu bebu i kom smije da je da.

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu lilyca)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: strah ili ljubomora ili sta vec
2.4.2009 14:43:31   
emma.L
Moju curicu čuva nana i danas kad sam išla na dojenje, kaže nana da su jutros šetale i prišla im neka žena i htjela je izgnjaviti user posted image . Kaže žena je željna beba, kod nje  kao svi veliki ?! Ja sam ovamo doselila iz sredine u kojoj su ljudi malo otuđeniji, što isto nije dobro, ali to ne mogu shvatiti. I mislim da bih uredno pitala tu ženu šta joj pada na pamet.
A zaista nismo osjetljivi i svi poznanici, a ima ih dosta, kao i rodbine, je nosaju i igraju se s njom. Nismo osjetljivi ni na pranje ruku ni na duhanski dim, ali da je neki stranac valja po rukama... nema šanse.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: strah ili ljubomora ili sta vec
4.5.2009 0:31:18   
veeseelaa
ja bi svoje dijete samo majki dala na čuvanje a drugima samo uz moje prisustvo, kad mi svekar kaže da mu dam malu da je malo izvede u baštu meni pozli.... jednostavno mi se ne dopada način na koji je drže , previše galame pa se dijete istrza a onda kad bljuca oni ništa, beba sva mokra...

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: strah ili ljubomora ili sta vec
4.5.2009 21:54:59   
amela.srce
Ja mogu da dopustim da mi pohvale dete ali nebi dopustila daje neka nepoznata osoba nosa. Ok da je pomazi slazem se ali ne da je nosa. Ja licno nikad nebi mogla tudje dete uzeti i izgnjaviti. Jedino ostavljam dete sa osobama u koje imam poverenja. A za ostale me bas brga sta misle najprece je meni moje dete i da njoj nebude nista.

Pozdravljam vas.........

_____________________________

NASA PRINCEZA JE RODJENA 28.10.2007
AMELA:LJUBAV MOJA NAJVECA!!!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *