|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   vitaminski sirup za bebe
6.9.2008 8:55:40   
sabinnna
ja samo dolazim sa novim temam ..
ne znam jel koja od vas daval svojoj bebi kakav sirup za apetiti sa dodatkom vitamina
moja mala curica krenula u jaslice (a tek joj je 14mje. smrc)
pa mi malo slabije jede i vec je navukla neki virušcic pa me zanima mogu li joj kakav sirup kupiti
sa dodatkom željeze itd. a da ne idem dr.
unaprijed hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: vitaminski sirup za bebe
6.9.2008 11:28:28   
mamsi
Evo ja sam baš neki dan kupila Kenanu sirup na biljnoj bazi kao dodatak prehrani.Zove se
                              Sirup
       Bokvica A-D-C,vitaminski(Biljni sirup u kombinaciji sa C vitaminom,propolisom i vitaminima ribljeg ulja)
Proizvodžač je IVA-FARM VALJEVO,Srbija u saradnji sa MTL ŠVAJCARSKA.
Ovako piše na njemu:ovom sirupu su dodani A,D, i C vitamini kao dopuna vitamina u ishrani.Sastojci bokvice,timijana i propolisa visoke biološke vrijednosti i isključivo samo ova kombinacija se preporučuje kod pojačavanja imuniteta....Zbog nedostatka D vitamina u ishrani zimi i neradog uzimanja ribljeg ulja daje se obavezno djeci a osebno u vrijeme gripa kašlja i bronhitisa.
Eto valjda sam ti malo pomogla,košta 3,50 KM.

(odgovor članu sabinnna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: vitaminski sirup za bebe
6.9.2008 13:24:32   
sabinnna
e super  hvala ti najljepšsa   bila sam ja u apoteci al dijevojka nema pojma koji da mi preporuči  ..
a tako mi nesto i treba  za bolji imunitet
jer kako rano ustaje i vodim je u vrtic vec je navukala virozu a slabo mi i jede
hvala
pozdrav


(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: vitaminski sirup za bebe
6.9.2008 15:49:28   
lamka
sabinna tvoja curica ce prvih par mjeseci uvijek navuci neki virus dok ne stekne imunitet ja svojoj dajem sanostol sa dodatkom zeljeza aline znam od koliko se on smije davati jer moja ima 2 godine a njega mi je pedijatrica preporucila.

_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu sabinnna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: vitaminski sirup za bebe
7.9.2008 0:56:00   
lejlašh
Savjet farmaceuta - Multivitamol sirup Dr. Theiss - 1x dnevno po jednu kašikicu prije jela. Sadrži sve vitamine i željezo, a sastav i proizvođač su jako kvalitetni. Pusa za bebaru

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *