|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bebina knjiga
7.5.2008 11:47:41   
idana_85
Je li neko od vas mozda kupio ili negdje vidio Bebinu knjigu? Znate, to je ono gdje biljezite bebine prve pokrete, lijepite slike ultrazvuka, prve slike po rodjenju, biljezite prve rijeci, korake....Na sajmu knjige sam vidjela samo na dva mjesta. Na jednom je kostala 50KM (sto je za mene iskreno mnogo) a bila je neko izdanje iz Srbije pa je bio prvi Bozic, krstenje i to....nije bas  za mene. A na drugom mjestu je bila kao jeftinija 15KM al je bila za curice i za djecake, nije bila univerzalna, a kako ja jos ne znam sta je....Nekad davno, dok smo se muz i ja zabavljali vidjeli smo nesto takvo u Wisi ali sada toga nema...bas nigdje to ne vidim. Ako neko zna....jako bih bila zahvalna na informacijama
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bebina knjiga
7.5.2008 11:50:50   
Emina*
Knjizara Sahinpasic u gradu...
Imas jako puno izbora, i nije bas tolika cijena,
ja mislim da se krecu negdje izmedju 25-40 KM..
A imas i u Svjetlost knjizari, kod Esprita......


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bebina knjiga
7.5.2008 11:53:00   
Ivona
To se moze kupiti skoro u svakoj knjizari.
Ja sam ih pregledala milion i svaka sadrzi mjesto predvidjeno za krstenje i Bozic.Cisto sumnjam da ces naci bez toga...
Na te listove mozes jednostavno zalijepiti neke fotografije ili nesto drugo sto zelis imati u spomenaru,a ne postoji rubrika za to.
U Konzumu sam vidjela prelijepu univerzalnu knjigu i kosta 23KM.user posted image  Navela sam Konzum,jer ga ima u svim gradovima,pa eto mozes provjeriti.user posted image

Pozdrav!

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bebina knjiga
7.5.2008 12:28:27   
idana_85
A u kojem tacno Konzumu, mislim gdje se taj nalazi? Ove koje ja posjecujem su manji, i nisam vidjala nesto takvo.

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bebina knjiga
7.5.2008 12:33:41   
Ivona
Ja sam iz Zenice i kod nas je to u novom, najvecem Kozumu(hipermarket)... Za Sarajevo ti ne znam reci.Mozda druge forumasice znaju,pa ti se jave...user posted image

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bebina knjiga
7.5.2008 12:57:48   
eni_24
idana_85 vidim da si iz Sarajeva , a posto je glavni grad trebalo bi da bude u knjizarama , ja sam u januaru gledala u Vitezu-Fis u njihovoj knjizari , knjiga se zove MOJI PRVI KORACI ili MOJA BEBA, za cijenu ti nisam sigurna ali mislim da je tad bila oko 25 KM i druga 40 KM, jako lijepo izgledaju , u Zenici sam isto vidjela ali gdje??? Tad sam htjela da kupim , medjutim sam se predomislila , jer danas , sutra neznam dali ce i kako ce mali da se snalazi sa nasim  jezikom pa sam se ipak odlucila na njemackom. Sad cekam da se rodi pa da mamica koji detalj upise... POZZ SVIMA

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bebina knjiga
7.5.2008 13:17:18   
idana_85
Ja cu veceras muza za ruku ako bude raspolozen i  ako mi javi ko gdje je najveci konzum, a to je pretpostavljam u wisi, ako ne jedan dan cu po knjizarama. Hocu da zapisem sve, kad sam saznala da sam trudna, prvi pregled kod doktora, znam tacno dan i vrijeme kad sam prvi put osjetila da se mice....hocu bas sve da zabiljezim da ima, a bojim se da cu dosta toga zaboraviti....

(odgovor članu eni_24)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bebina knjiga
7.5.2008 13:33:16   
Ivona
I meni su svi ti detalji znacajni.Znam tacno datum,vrijeme i mjesto kada sam prvi put osjetila bebicu...,zatim prvi put kada je muz osjetio...,pa onda kada samo saznali da je djevojcica...
Ja sam to ipak zapisala u jedan rokovnik da ne bih zaboravila.
Kolegica se ponudila da nam kupi tu knjigu,pa sada cekamo user posted image ,a onda cemo sve lijepo da upisemo.
U ovoj univerzalnoj koju sam ja vidjela u Konzumu ima i par listova o mami i tati prije rodjenja bebice-kako su se upoznali,kada su saznali za trudnocu,zatim period trudnoce,prostor za slicice sa UZV,sta je bilo aktualno u tom periodu (misli se na muziku,film i ostalo)...,ma ima svasta.Stvarno je super!



_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bebina knjiga
7.5.2008 14:45:03   
Suncica*
Ta knjiga se zove Radosnica i moja Lorena cim se rodila dobila je od opstine Novi Sad i mama je dobila cestitku.
A drugu je dobila od moje prijateljice, mada mi se vise dopada ova od grada.
U nju smo sve zapisali, tako da je super stvar..



(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bebina knjiga
7.5.2008 15:37:59   
Adana
Te Bebine knjige/Radosnice imas u Konzumu na Pofalicima, gdje Koreja restoran...
Imas i izdanje Mladinske knjige, univerzalna je jer je zuta i neutralna...
Imas u BuyBook-u u Radicevoj ulici kod Sarajke...
U knjizari na cosku prekoputa Turbo Limaca u Titovoj...
Kod Sahinpasica kod dzamije Ferhadija, na spratu knjizare...
Imas i da kazem Muslimansku radosnicu u onoj maloj knjizarici i svastari kod cesme kod Begove dzamije...

Ako mi jos sta padne na pamet javnem... I da vecina ima taj dio oko prvog Bozica i krstenja...ali tu uvijem mozes staviti slike sa recimo Nove godine i sunecenja ili nesto slicno...

Pozz

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Bebina knjiga
7.5.2008 15:53:14   
eni_24
Adana sto se tice tog djela oko krstenja i bozica MERE ba sunecenje user posted image  E svaka cast ko tu knjigu izmisli , ja je u svoje vrijeme nisam imala ,a tako bih voljela da je imam... Hajd bar ce nase bebice moci da citaju , da znaju gdje , sta , kako, kada, koliko i td..... Kod moje knjige nema to kao sto Ivona rece o mami i tati , vec samo od rodjenja djeteta pa do 7 god, stim da ima i famelijarno stablo sto mi se jako svidja user posted image    Moja komsinka ima knjigu u kojoj kao navodno bebica postavlja pitanja majci , tipa: Dali si pusila kad sam ja bilo/a u stomaku, koliko cigareta i td... (meni to nebi pasalo,pusac sam) ali ta knjiga je na slowenskom... POZZ

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Bebina knjiga
7.5.2008 23:33:08   
stella
mi smo u "amko" prodavnici kupili  veliko pakovanje pampers 4 i dobili smo tu knjigu gratis.upakovana sa pelenama a one su ja mislim 35 km(ugodno skorisnim)user posted image  nije nesto extra al eto lijepa je vise lici na sveskuuser posted image
vidjela sam u turbo limacu u titovoj(sa) i mislim da je bila oko 10-20km

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu eni_24)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Bebina knjiga
8.5.2008 0:15:32   
rozi
Ja sam dobila od prijateljice koje se porodila prije neke 2 godine ,a ona je dobila od Nestlea pri kupovini njihovih proizvoda.  Njoj je vec bilo kasno za upoisivanje, pa je dala meni.  Mozda nije toliko obimna kao te sto se kupuju, ima 60 strana, ali sadzi sve bitne podatke. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Bebina knjiga
22.5.2008 8:17:25   
Cvrle
Uh, mislim da je 60 strana mozda i vise nego potrebno. Ja sam dosad vidjela najdeblju i najobuhvatniju od Mladinske knjige (34 KM), a ima jos jedna poprilicno slatka Moje djecje uspomene (24 KM) u knjizari svjetlost na skenderiji (okretaljka). One sto imaju u plavoj i rozoj varijanti mi se ne svidjaju. Ona u Turbo limachu je nekako glomazna i uglavnom je samo za ljepljenje slika, nekako mi je oskudna u odnosu na ostale a previse glomazna. Nisam naletila na tu koju spominjete u Konzumu a ne znam hocu li imati vremena da odem da pogledam jer mi se termin jaaaako priblizio (bio je juce,a  danas su poceli neki smedjkasti iscjedci) tako da mozda vec danas u gradu kupim onu Moje djecje uspomene. Neke stvari sam vec zapisala u rokovnik, da se ne zaborave, ali mi nazalost silne obaveze naposlu i vrijeme nisu dozvoljavali da se tome malo vise posvetim. Bas ce mi biti zao ako neke stvari propustim sacuvati od zaborava. A vrijeme u trudnoci mi je tako brzo proletilo user posted image

_____________________________

No sikirli, be hairli!

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Bebina knjiga
22.5.2008 10:43:16   
idana_85
Cvrle samo lagano i ne brini se, javi nam kad se porodis akobogda da se ne brinemo. Ma ova u Konzumu je onako slatka, zuta, isto nesto kao moje djecije uspomene. Na pocetku ima dio za roditelje i njihova slika te od rodjenja bebe i te slike koliko je proslo, pa imaju tako neke sitnice, moj bozic i tako....mozda ima 15ak strana. Ima mjesta za slike, ali nekako su mi ta mjesta mala i traze neke, po meni bezveze slike. Tako da se ne moras muciti i otici. A gdje je ta kod okretaljke? Koje okretaljke?

(odgovor članu Cvrle)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Bebina knjiga
23.5.2008 11:06:33   
idana_85
Sinoc ja bila u Konzumu, nestalo knjiga, tako da znate i ne mucite se bezveze da idete

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Bebina knjiga
23.5.2008 12:47:49   
Visnja RR
Ima u Merkatoru za djevojcice zove se "Iznenadjenje u ROZOM - prva godina nase djevojcice"...

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Bebina knjiga
24.5.2008 10:43:52   
Cvrle
  
Ovako izgleda (ako se mogu prikazati slike, ako se nisu prikazale - sorry)
a knjizara je prekoputa pocetne tranvajske stanice linije 6. Cijena 23,20 KM.

_____________________________

No sikirli, be hairli!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Bebina knjiga
24.5.2008 11:07:02   
Cvrle
Evo slika u albumu: http://www.ringeraja.ba/forum/albumphoto.asp?albumid=486&asortType=3&apage=1

_____________________________

No sikirli, be hairli!

(odgovor članu Cvrle)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Bebina knjiga
24.5.2008 11:11:21   
nely
Joooj ja sam nabavila Radosnicu ali je ova izgleda puno ljepsa...user posted image ...

_____________________________

...edvin...15/6/o8

(odgovor članu Cvrle)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Bebina knjiga
24.5.2008 16:22:58   
Emina*
Mi smo dobili na poklon od Maldinske knjige radosnicu.....
Prelijepa je user posted image   user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu nely)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Bebina knjiga
25.5.2008 13:56:09   
idana_85
Cvrle, takva je bila i u Konzumu i ista joj je cijena. Pa kakva je u odnosu na tu od 34KM

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Bebina knjiga
26.5.2008 12:06:58   
Cvrle
Ova od Mladinske knjige je malo elegantnija, ima dosta vise sadrzaja, mada je to uglavnom dobiveno na stranicama od godine dana pa nadalje. U ovoj sto sam ja uzela, je sve detaljno do 1 godine a onda posljednje stranice (njih par) je rezervisano za neke vazne dogadjaje do pete godine, ali ti da proberes sta ces pisati i lijepiti. Ima sadrzaj na jednoj slici u albumu koji sam postavila (link je gore), pa ako mozes uvecati malo sliku moze se procitati sta sve ima. U sustini svi vazni podaci za upis stoje tu, bar oni kojih se i vrijedi sjecati. A sve se treba ilustrovati slikama. Boje su njezne i kroz cijelu knjigu te prati porodica medvjedica pa mi se cini da ce djetetu biti jako interesnatna za prelistavanje, kasnije kada malo poraste.
Ova iz Mladinske najvise podsjeca na one naše radosnice (ja sam '81. god). Ona je u skoro svakoj knjizari, pa odes i prelistas, pa vidis sta ti se vise dopada.

_____________________________

No sikirli, be hairli!

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Bebina knjiga
26.5.2008 12:15:58   
bezelye
Hej Cvrle ti jos uvijek "u jednom komadu" user posted image  Jesi li bila na kontroli? Ima li sta novo?

(odgovor članu Cvrle)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Bebina knjiga
2.8.2008 0:26:02   
Visnja RR
 user posted image
u Merkatoru 18 km ...odlicna...morala sam i nju kupiti

< Poruku je uredio Visnja RR -- 25.4.2009 17:12:52 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *