|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bol kod porođaja od 1-10
14.9.2007 15:09:40   
Elizabeta
Kao možete opisati bol kod porođaja od 1 (ne boli ) do 10 (ajme meniuser posted image )



Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
14.9.2007 15:45:59   
paris
Eliozabert jesi li ti trudna i koji si mjesec

(odgovor članu Elizabeta)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
3.10.2007 16:07:54   
svetlana
definitivno 10,ali vrijedi

(odgovor članu paris)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
3.10.2007 16:48:53   
Suncica*
Preko 10 sigurno, ali se isplatilo..ali taj bol nikada necu zaboraviti..NIKADA!!!

(odgovor članu svetlana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
4.10.2007 8:05:00   
Blue rose RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image UŽAS.Prođe vrlo brzo, zaboravi se - NIKADA.

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
19.10.2007 22:10:34   
SMIRI
user posted image
Mozda sam ja jedina zena na svjetu sto bi sad izabrala tu ocjenu 1 ;-)

Stvarno sam imala lijepe porode (Kenan 2god Daris 2mj)...Jeste da kazu, STRASNO JE AL BRZO SE ZABORAVI... eto kod mene to bas i nije bilo tako grozno!

Toliko sam se radovala bebicama da sam to malo bola lako pretrpjela!

Kad sam Darisa radjala poceli su bolovi oko 8 navecer i rodila sam ga oko 7 ujutro! Cjelo vrjeme sam gledala TV...prvo kod kuce pa onda u bolnici... i nakon toga svega rodila sam ga za 25 minuta ;-))))

Nemoj slusati tudje price...svaki porod je drugaciji! Znam da mnoge zene imaju gadno sjecanje...al sta znas...mozda ti bude kao meni ;-))) Ili cak bolje ;-)))

Bice sve ok! Ne brini ;-)

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
8.1.2008 16:48:41   
maya.irfan
ma nemoj uopste da razmisljas o boli!!!!
Ako Bog da kad ugledas svoje zravo i zivo dijete, najstrasnija bol pretvori se u najvece blazenstvo i uzitak na svijetu.
Dok boli, najvaznije je disati i obezbjedjivati svom user posted image  dovoljno kisika da sto bezbolniji za njega bude dolazak na svijet.
i ne treba glumiti hrabrost i stiditi se zavristati kad boli, slobodno vrisnite kad zaboli  ali disite!!!!

(odgovor članu SMIRI)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
8.1.2008 16:54:44   
laracroft
IZVORNA PORUKA: Suncica RR

Preko 10 sigurno, ali se isplatilo..ali taj bol nikada necu zaboraviti..NIKADA!!!

A ja bih ovo potpisala...

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
8.1.2008 19:52:10   
amia
Moj prvi porod  bih ocijenila kao i Suncica i Lara preko 10 i to se isplatilo, a drugi je bio carski i bilo mi je teze, cak bih voljela da sam mogla prirodno radati.  

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
8.1.2008 20:20:42   
Suncica*
Kod mene je slucaj bio grozan i kada su videli da je vrag odneo salu porodili su me na carski. Ali bolovi su trajali od 10.30 ujutro do 21.00 navece(konstantno ista bol, ona sto ubija mozdane celijeuser posted image ). Cinilo mi se kao tri stoleca, a bolelo je kao sam djavo. Gubila sam se, dolazila sebi, povracala, ali nisam glasa pustila. Mozda bi se i derela da sam imala snage, ko zna?

(odgovor članu amia)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
8.1.2008 20:35:28   
amia
E to je stvarno grozno. Ti si sve prosla na jednom poroduuser posted image   Bez obzira na bol koja traje prilikom poroda ona prode, a bol od operacije traje malo duze i uskrati one prve najvaznije trenutke srece s bebom. Bar meni.

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
8.1.2008 20:38:25   
Suncica*
Pa ja sam drugi dan kada sam izasla iz bolnice(lezala sam 5), brisala parkete. Bolelo me jedino kada lezim..Ma prodje sve, bitno je da su nasa decica zdrava i dobra..
Pozdravljam te..

(odgovor članu amia)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
3.2.2008 23:20:49   
triplemama
Ja daje 1 za sva tri moja poroda. Bolilo me samo 15-ak min kada je beba izlazila. Svakome želim takav poroduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
3.2.2008 23:25:03   
Emina*
I ja sebi zelim porod kao kod tebe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
10.2.2008 1:32:53   
lejlašh
Što se tiče poroda - 1, bio je carski rez i nije bilo boli, ali je oporavak bio teži i jako bolan. Ipak ja sam zadovoljna sa svojim načinom poroda, i voljela bih da i drugi bude na isti način, samo ne toliko prije vremena.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
13.2.2008 13:58:13   
sa_girl
ja sam imala UZASNE bolove i UZASNO su doktori napatili i mene i bebicu,da bi me na kraju porodili na carski rez.Ja bih rodila sad jos jedno na carski,bolovi nisu ni blizu kao kad se prirodno poradjas.SRETNO


(odgovor članu Elizabeta)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
13.2.2008 19:50:01   
Nemirna
10 na kvadrat!

Ukoliko mi se ponovi situacija trazit cu carski... a ukoliko dobijem trudove i sve krene prirodnim putem.. ako beba ne bude krupna mozda se odlucim za prirodni porod. Ne znam, jos je daleko ali jedno znam... ne bih pozeljela da iko rodi ko sto sam ja.


_____________________________

I sine drž' se žena! One su ti kao sol... Može i bez njih al' je bljutavo
---------------------
Martin, 17.05.2005
Nora, 18.06.2008

(odgovor članu sa_girl)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
28.3.2008 11:03:30   
kana
5 ili manje
Bolilo me je sivanje-10

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu Nemirna)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
28.3.2008 23:18:52   
Kesten
ja se slažem za cistu desetku sa prvim ali deset na kvadrat za šivanje kao ..da je radio vilerov goblen..užas...

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
28.3.2008 23:23:10   
Okarica
IZVORNA PORUKA: triplemama

Bolilo me samo 15-ak min kada je beba izlazila. Svakome želim takav poroduser posted image user posted image user posted image


Hoću i ja takooo

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
28.3.2008 23:24:05   
RAJA
oba na carski ništa nije bolilo malo oporavak poslije ali i prirodni oporavak boli

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
29.3.2008 10:32:17   
akica b
IZVORNA PORUKA: kana

5 ili manje
Bolilo me je sivanje-10

ista stvar

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
2.6.2008 17:22:20   
mišur
10, pa čak i više!

Ali vrijedi svake sekunde bola, i opet bih to sve prošla radi svoje bebice....user posted image

Na samom porodu sam mislila o tome kako su mi u školi za trudnice govorili da će da boli jako, ali da je bebi tri puta gore!

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
3.6.2008 17:04:27   
essy
definitivno 10!!!
user posted image
šivanje 5
a oporavak 10 x 10
8 dana sam imala užasne bolove,nisam mogla sjesti,haman ni hodati!!!
sad opet čekam novo iskustvo.bebać sjedi ko pravi,neznam hoće li se okrenuti do poroda ili će me ovaj put zakačiti carski.neznam šta je teže,kad se ovako načitam svašta.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Bol kod porođaja od 1-10
3.6.2008 17:06:59   
essy
naravno,zaboravila sam dodati,mada se to podrazumijeva,sve se to isplati i vrijedi kada ugledate svoje malo sunce i kad dr kaže da je sve u redu
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu essy)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *