|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bol u stomaku...
30.11.2008 19:24:46   
oksana
Imam jedno pitanje. Porodila sam se pre tri meseca, porodjaj je prosao savrseno, mislim onoliko koliko je to moguce. Pre 15 ak dana osetila sam bolove u najdonjem delu stomaka, a ovih dana me stomak boli, a dobila sam 15 nakon isteka 40 dana.
Dali ste se vi nasli u toj situaciji i dali je mozda u pitanju neki problem?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bol u stomaku...
30.11.2008 20:21:07   
mamyca
Mislim da nije nikakav problem u pitanju,nego se vjerovatno maternica vraca na svoje mjesto.I ja sam imala jako brz i lagan porod ali i dan danas osjetim ponekad bol u stomaku.Mozda si se prehladila.Pretpostavljam da si isla doktoru nakon poroda,sta ti je on rekao?

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu oksana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bol u stomaku...
1.12.2008 8:16:47   
emma.L
Ja sam se porodila prije mjesec i pol i vec sam negdje prije 40. dana osjetila bol slican PMS-u. To je proslo pa pretpostavljam da je bila prehlada. Ali kada dodirnem stomak, osjetim lagani bol u misicima. Jos malo je ostalo onog mlohavog stomaka, inace se sve vraca ok. Je li itko to osjetio? Inace osjetim to kad se tusiram i mazem nakon tusiranja.

(odgovor članu oksana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bol u stomaku...
1.12.2008 12:47:00   
oksana
Znam da sam pogresila sto jos nisam otisla,nisam bas imala vremena, znam da mi to nije izgovor, danas cu da se zakazem. Cula sam i ja da je to najverovatnije skupljanje materice, ali sam takodje cula da mogu biti i jajnici. user posted image

_____________________________

David 01.09.2008

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bol u stomaku...
1.12.2008 12:50:22   
Romali
Ja nisam osjećala baš bol, ali jesam neko micanje. Kao da mi crvići hodaju unutra user posted image
Uglavnom, dugo je trajala i prestalo je napokon.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu oksana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bol u stomaku...
2.12.2008 10:55:12   
mamyca
Emma L to je normalno ti si frisko porodjena,tijelu treba vremena da se vrati u normalu.user posted image
Oksana nadam se da je pregled prosao uredu.user posted image


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bol u stomaku...
2.12.2008 18:57:38   
emma.L
user posted image  Hvala na odgovoru.Nisam ni mislila da je nesto opasno, ali nigdje ne nadjoh odgovor. Kad ono stize iz mog Mouser posted image .

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bol u stomaku...
4.12.2008 7:00:44   
mamyca
user posted image user posted image Tu smo jedna za druguuser posted image .Ma to je sve normala,samo opusteno i uzivaj sa svojom bebicom.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bol u stomaku...
31.1.2011 10:39:46   
ajnur
I meni su se pojavili ovih dana bolovi u stomaku a evo 3 mjesece od poroda proslo?Jel imao ko slicno iskustvo?user posted image

_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu oksana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bol u stomaku...
21.6.2011 8:49:00   
Bambi09
Hmmm... Ne znam jesam li na pravom mjestu, ali eto da pitam... Porodila sam se prije 18 mjeseci i hvala Bogu dragom bez problema sve se lagano vracalo u normalu... Cak sam uspjela skinuti visak kilograma i po prvi put u zivotu da sam prezadovoljna svojom figurom... user posted image  Zaljubila sam se u sebe user posted image user posted image user posted image
Nego ima nekih mjesec - dva kako osjetim prvo blagi bol u dnu stomaka, a onda u toku cijelog dana osjecam kao oni prvi pokreti bebe u stomaku user posted image  Moram da naglasim da NISAM TRUDNA user posted image user posted image  ali taj osjecaj mi je najpriblizniji... A evo vec nekih 10-ak dana me taj bol po dnu stomaka toliko presjece da me (da prostite na izrazu) protjera vani... Ne znam sta bi to moglo biti i da li je jos neka od vas imala takav slucaj user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Bol u stomaku...
21.6.2011 11:12:07   
rose
IZVORNA PORUKA: Bambi09

Hmmm... Ne znam jesam li na pravom mjestu, ali eto da pitam... Porodila sam se prije 18 mjeseci i hvala Bogu dragom bez problema sve se lagano vracalo u normalu... Cak sam uspjela skinuti visak kilograma i po prvi put u zivotu da sam prezadovoljna svojom figurom... user posted image  Zaljubila sam se u sebe user posted image user posted image user posted image
Nego ima nekih mjesec - dva kako osjetim prvo blagi bol u dnu stomaka, a onda u toku cijelog dana osjecam kao oni prvi pokreti bebe u stomaku user posted image  Moram da naglasim da NISAM TRUDNA user posted image user posted image  ali taj osjecaj mi je najpriblizniji... A evo vec nekih 10-ak dana me taj bol po dnu stomaka toliko presjece da me (da prostite na izrazu) protjera vani... Ne znam sta bi to moglo biti i da li je jos neka od vas imala takav slucaj user posted image


meni se desava ovih dana...mojoj bebi je 7 mjeseci...nisam trudna i upravo imam menstruacuiju...ali isto tako povremeno osjetim nesto slicno pokretima bebe ...cak i prethodnih mjeseci i nekad se desi i bol u stomaku

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Bol u stomaku...
21.6.2011 11:13:32   
Bambi09
Vidis i ja sam tu negdje oko menge, po pravilu bih trebala dobiti iduce hefte, eh sad da li je to u pitanju ili nesto drugo neam pojma user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Bol u stomaku...
21.6.2011 11:15:16   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: Bambi09

Hmmm... Ne znam jesam li na pravom mjestu, ali eto da pitam... Porodila sam se prije 18 mjeseci i hvala Bogu dragom bez problema sve se lagano vracalo u normalu... Cak sam uspjela skinuti visak kilograma i po prvi put u zivotu da sam prezadovoljna svojom figurom... user posted image  Zaljubila sam se u sebe user posted image user posted image user posted image
Nego ima nekih mjesec - dva kako osjetim prvo blagi bol u dnu stomaka, a onda u toku cijelog dana osjecam kao oni prvi pokreti bebe u stomaku user posted image  Moram da naglasim da NISAM TRUDNA user posted image user posted image  ali taj osjecaj mi je najpriblizniji... A evo vec nekih 10-ak dana me taj bol po dnu stomaka toliko presjece da me (da prostite na izrazu) protjera vani... Ne znam sta bi to moglo biti i da li je jos neka od vas imala takav slucaj user posted image


da nemas upalu bambina jer mene tako presjeca kad se prehladim user posted image


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Bol u stomaku...
21.6.2011 11:31:04   
Bambi09
Prvo sam i ja to pomislila jer imam hronicnu upalu bubrega, ali ne bi trajalo vec mjesecima... Ne primjetim nikakve promjene ni na mokraci, niti imam ikakavih drugih problema, sem ovog sto sam navela... user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Bol u stomaku...
23.6.2011 9:58:21   
sweet insanity
I ja da se prijavim, prije 15 dana se porodila i bas evo sada imam kao mentrualne bolove, a krvrenja skoro da nema, al ja se uvijek paranisem oko posteljice ali da je sta ostalo nedaj Boze mislim da bise manifestovalo ranijeuser posted image

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Bol u stomaku...
23.6.2011 10:53:53   
Bambi09
sweet ti si relativno "friska" pa je normalno da imas bolove... narednih 9 mjeseci do godine dana, sve ce da se vraca na svoje mjesto i da se normalilzuje pa je i za ocekivati da imas povremene bolove i tako to... al ja sam se porodila prije 18 mjeseci a imam takve bolove... user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu sweet insanity)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Bol u stomaku...
23.6.2011 10:57:56   
virgulina
Sweet insanity , to se vjerovatno uterus skuplja i ti bolovi su sigurno osjetniji kad beba doji , normalni su dok se uterus ne vrati u prvobitnu velicinu i traje to sigurno i dva mjeseca

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Bol u stomaku...
23.6.2011 11:05:18   
vila_7
rose i ja tako osjetim ko oni mali trzaji-treperenje kod bebinih pokreta, ma nekad malo i jace sad kad skontam, pa sam se ziva istraumirala sta je jer nisam jos bila kod ginekologa poslije porodauser posted image  

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu virgulina)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Bol u stomaku...
23.6.2011 22:01:45   
rose

IZVORNA PORUKA: helena_7

rose i ja tako osjetim ko oni mali trzaji-treperenje kod bebinih pokreta, ma nekad malo i jace sad kad skontam, pa sam se ziva istraumirala sta je jer nisam jos bila kod ginekologa poslije porodauser posted image


ma dok sve manje vise osjetimo isto...vjerovatno je normalno

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Bol u stomaku...
26.6.2011 16:39:55   
sinistra
Da nije od crijeva, mozda da ti je probava malo osjetljiva, mislim, buducida te protjera na kraju? user posted image

_____________________________

Vise nisam bebica, sad sam BEBA! :)

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *