|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

Humanitarni ringerajin baby bazar


Da, slažem se sa preloženim uvjetima učešća na bazaru
  69% (50)
Ne, ne slažem se sa predloženim uvjetima učešća na bazaru
  30% (22)


Ukupno glasova: 72


(Posljednji glas : 22.10.2012 11:51:58)
(Glasanje završeno: 30.10.2012 0:00:00)
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Humanitarni ringerajin baby bazar
9.10.2012 20:39:57   
Hanady RR
Poštovane forumašice...

2010 godine pokrneule smo ringerajin baby bazar koji je do sada odražan 31 put.
naše aktivne članice su pordavale, kupovale i razmjenjivale robu za djecu i mame.
Do sada smo nekoliko puta obavile i humanitarne akije jer ringerajin forum je po istim odavno poznat. Veliko srce ringerajinih članica je do sada pomagalo i našim članicama ali i porodicama za koje je pomoć bila potrebna.
Uveli smo i mala pravila kojih se sada prisjećamo:
http://www.ringeraja.ba/forum/Humanitarne_akcije_RR_-_obavje%C5%A1tenje%21/m_1194578/tm.htm

Kako je vrijeme prolazilo tako je naša bazar i rastao...
Sve je veći broj onih koji prodaju na našem bazaru i to poštujemo, prostor je javan i svake prve subote u mjesecu rezervisan za naše druženje.

Sa rastom bazara rastu i naše potrebe....
Sa većim brojem članica prostor zahtjeva pažnju...
Sa vremenom koje potiče i našim aktivnim forumašicama sve je veća potreba za humanitarnim regiranjem.

Dešava nam se da se gore nevdena pravila ne poštivaju ( iz dobre namjere zaista svake forumšice pojedinačno)
a također nam se dešava da jedan broj članica je u stalnim humanitarnim aktivnostim a dok jedna broj njih smatra da je to i nije potrebno raditi.

Kako smo zaista do sada obavili uspješno dosta akcija, kako se dešava da se osjeti i ''umor'' od istih pa je odziv nekada i manji od očekivnog,kako smo svjesni da nismo u stanju spasiti svijet komletan vrijeme je da se dogovorimo o smjerncama za delje bar u akcijama koje od nas zahtjevaju brzu rekciju.

Ovim putem ćemo se demokratski anketom izjasniti o svemu onome o čemu članice foruma pišu danima na temi baby bazara.
Tako ćemo glasati i na osnovu glasova koji se procentulno prikazuju do narednoga bazara donijeti određene i odluke sve u silju mirnijega druženja a rješavanja napetosti koje nam se javlja u slučaju humanitarnih akcija.

1. Svaka učesnica bay bazara dužna je izvojiti 1 Km za humanitarne svhe i iz ove sume 10 KM će se dovajati za redovno čišćenje prostora koji koristimo do strane osoblja toga prostora.
2. Otvorit ćemo temu Akcijska prodaja robe na baby bazaru gdje će svaka učesnica pored uplćenih 1 KM staviti određenu robu ( najmanje 1 komad iste) , formirati cijenu i fond od prodaje istoga ide u humanitarni fornd.

Sredstva od istoga prikupljat će administrator portala...
uvijek će po kraju bazara novce prebrojati pred najamnje 3 članice i napraviti zapinik te novac uplatiti na račun udruženja Filantropija.
Odmah će se izvršiti uplata za čišćenje a ostatak novaca raspodjeliti u akcijama humanitarnim koje su u toku.
Sada traje akcija ''Ruka podrške'', ova naša forumašica trebat će i narednih mjeseci našu pomoć.

Sve preko 1Km što nosimo u humanitarnim akcijama u obliku novaca, robe, hrane , igračaka nije obavezno već je pojedinačana mogućnost članica.


U skaldu sa napisanim izjasnit ćemo se putem ankete i završiti priču o istom na baby bazaru i temi koja je njemu posvećena.

Hvala.



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
9.10.2012 20:50:18   
ElmaB
1. Svaka učesnica bay bazara dužna je izvojiti 1 Km za humanitarne svhe i iz ove sume 10 KM će se dovajati za redovno čišćenje prostora koji koristimo do strane osoblja toga prostora.
2. Otvorit ćemo temu Akcijska prodaja robe na baby bazaru gdje će svaka učesnica pored uplćenih 1 KM staviti određenu robu ( najmanje 1 komad iste) , formirati cijenu i fond od prodaje istoga ide u humanitarni fond.

Hanady, nemate pravo na ovo. Zavlačite ruku u tuđi džep, a to većprelazi granice dobrog ukusa. Nije stvar u jednoj KM, ali staviti da se nešto MORA, je Van svakih pravila. Ok za čišćenje, ali ove aukcija i humanitarno, ja ako to ne želim ne moram. I niko mi ne može zabraniti da dođem na BB. Ovo je zaista veoma ružno od strane Vas, koje ste ovo osmislil.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
9.10.2012 21:02:01   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ElmaB

1. Svaka učesnica bay bazara dužna je izvojiti 1 Km za humanitarne svhe i iz ove sume 10 KM će se dovajati za redovno čišćenje prostora koji koristimo do strane osoblja toga prostora.
2. Otvorit ćemo temu Akcijska prodaja robe na baby bazaru gdje će svaka učesnica pored uplćenih 1 KM staviti određenu robu ( najmanje 1 komad iste) , formirati cijenu i fond od prodaje istoga ide u humanitarni fond.

Hanady, nemate pravo na ovo. Zavlačite ruku u tuđi džep, a to većprelazi granice dobrog ukusa. Nije stvar u jednoj KM, ali staviti da se nešto MORA, je Van svakih pravila. Ok za čišćenje, ali ove aukcija i humanitarno, ja ako to ne želim ne moram. I niko mi ne može zabraniti da dođem na BB. Ovo je zaista veoma ružno od strane Vas, koje ste ovo osmislil.


ne razumije čemu ljutnja...
postavljena je anketa...
ista je napravljena u skladu sa napisanim na temi bazara od strane članica...
neke članice su rekle da bi to bilo dobro neke da ne bi bilo dobro...


što bude većinsmki prijedlog taj će i porći...
imamo dovoljno članoca učesnica bazara da ova anketa bude validna...

ako se usvoji jednostavno ćemo napraviti izmjenu ''humanitarni baby bazar''
na osnovu toga donijeti i odluku u skolpu udruženja filantopije...
moramo utvriditi neka pravila ipak ringeraja ima i administratora i direktora svoga...

nećemo sada godinama svađati se dal ću dati marku al je neću dati...user posted image
donosimo pravila ako se većina izjasni, administaror djeluje po željama većine i nema potrebe nekoga optuživati za bilo što...

kako ti smatraš da ne treba ima neko ko smatra da treba ovako...ti glasaj po svom nahođenju a i sve ostale...

čemu ljutnja...
najbitnije nije ništa portuzakonito...
ringeraja ima udruženje ima pravo organiziranja humanitarnih akcija koje ne podliježu porezima ni po jednom zakonu jer nije članarina nego direktni humanitarni prilog...ovo je najamnje što smo mogli učiniti sa dosadašnjim izraženim željama članica jer i one se pitaju kao i ti, zar ne?

I ovo su predložile članice na temi...iz prijedloga ovo je ozdvojeno i sročeno d abude što bezbolnije i najpovoljnija varijanata za sve u smislu koštanja.
sve preko toga je dobra volja i nema više niko pravo nikoga ni porzivati ni pričati ja sma ovoliko ti onoliko...ovim će se staviti tačka na sve.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
9.10.2012 21:02:51   
Medić*
Ja ne vidim anketu user posted image

Vidim user posted image

< Poruku je uredio medic slatki -- 9.10.2012 21:04:00 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
9.10.2012 21:04:09   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Ja ne vidim anketu user posted image


kako ne...gore početak teme je anketa...pogledja iznad moga posta...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
9.10.2012 21:04:15   
R&T@
Uz najbolju volju ne razumijem ni jedan ni dvauser posted image

Ko daje 1 KM?
Ko je "ucesnica"?
Ona koja ponudi robu na temi? Ona koja donese robu? Ona koja nista ne proda? Ona koja kupuje? Ona koja rezervise? Ona koja ima profil na pik.ba? Ona koja pije kafu?...


Ko nudi predmeta za aukciju? Sta znaci "svaka ucesnica"?
Mogu li ponuditi neku starudiju za 25 KM?
Ako se ne proda je li ispunjen cilj?
Ili cu ponuditi nesto markirano/lijepo da svi vide kako sam ja humanitarac?

Znam ja da imate dobru namjeru, ali ona se ne postize pravilima vec treba da dodje iz srca user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
9.10.2012 21:04:21   
neki x
Pa zar je ovo stvarno trebalo ovakouser posted image user posted image user posted image

Slazem se sa Elmom da ovo ne treba raditi...Nije problem,kad god mogu i ucestvujem u humanitarnim akcijama,a kad ne mogu,Boga mi ne mogu...
Al mi sve ovo skupa stvarno postaje smijesno!!!!!

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
9.10.2012 21:06:54   
neki x

IZVORNA PORUKA: tajra

Uz najbolju volju ne razumijem ni jedan ni dvauser posted image

Ko daje 1 KM?
Ko je "ucesnica"?
Ona koja ponudi robu na temi? Ona koja donese robu? Ona koja nista ne proda? Ona koja kupuje? Ona koja rezervise? Ona koja ima profil na pik.ba? Ona koja pije kafu?...


Ko nudi predmeta za aukciju? Sta znaci "svaka ucesnica"?
Mogu li ponuditi neku starudiju za 25 KM?
Ako se ne proda je li ispunjen cilj?
Ili cu ponuditi nesto markirano/lijepo da svi vide kako sam ja humanitarac?

Znam ja da imate dobru namjeru, ali ona se ne postize pravilima vec treba da dodje iz srca user posted image

Jaooooooooooooo,potpis ko kuca,ali bas!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

I by the way...Neke cijene su na BB nisu normalne,ali nikako!!!
Djeciji mantilic-polovan 10KM,a ja nov kupila za 12KM(ista marka)user posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
9.10.2012 21:15:31   
ElmaB
čemu ljutnja...
najbitnije nije ništa portuzakonito...
ringeraja ima udruženje ima pravo organiziranja humanitarnih akcija koje ne podliježu porezima ni po jednom zakonu jer nije članarina nego direktni humanitarni prilog...ovo je najamnje što smo mogli učiniti sa dosadašnjim izraženim željama članica jer i one se pitaju kao i ti, zar ne?


Hanady, ne ljutim se, šokirana sam, da na ovaj način trebate prisiljavati članice da ostavljaju novac u humanitarne svrhe. Možda nije protiv zakonito, ali nije ljudski da me prisiljavate na to. Novac ću dati za eventualne troškove, ok mi je za čišćenje, ali neću da dajem novac u humanitarne svrhe ako ja to ne želim.
Evo javno ću reći da ja svoju garderobu neću prodavati na aukciji niti ću stavljati u humanitarni fond. Član sam foruma i imam pravo učestvovanja na BB. 1 KM ću odvojiti za čišćenje, i više ako treba, ali za akcije, kada se ovako vrši pritisak neću.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
9.10.2012 21:19:07   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra

Uz najbolju volju ne razumijem ni jedan ni dvauser posted image

Ko daje 1 KM?
Ko je "ucesnica"?
Ona koja ponudi robu na temi? Ona koja donese robu? Ona koja nista ne proda? Ona koja kupuje? Ona koja rezervise? Ona koja ima profil na pik.ba? Ona koja pije kafu?...


Ko nudi predmeta za aukciju? Sta znaci "svaka ucesnica"?
Mogu li ponuditi neku starudiju za 25 KM?
Ako se ne proda je li ispunjen cilj?
Ili cu ponuditi nesto markirano/lijepo da svi vide kako sam ja humanitarac?

Znam ja da imate dobru namjeru, ali ona se ne postize pravilima vec treba da dodje iz srca user posted image


Ne znam o čijoj namjeri govoriš...
ovo nije namjera moderatora nego članica koje to pišu na temi i predlažu...
ovo je rješenje koje se nudi da ne budemo u stalnoj raspravi oko istoga...a započinje se već nekoliko puta na ovih 32 bazara.

Za sva ostala tvoja pitanja nakon što se izjasne članice i donese se odluka imat ćemo još smjernica i pravila da sve bude sporvedeno pošteno prema svima...
kako o tome ko jeste učesnik...gdje ja samo vidim podjelu na one koje prodaju i ne prodaju dok ti vidiš porfil pik i ona koja prodaje a meni je to isto...kao i ona koja kafu pije i ne rpodej meni je to opet isto.
do formiranja cijene i izgleda akcijskog ponuđenoga predmeta...

ako ćemo se fer i korektno dogovortiti ova 1Km najbiše će posla zadati administratoru...no za portal na kome članice predlažu i žele nešto i dolazi do raprave o istom moramo djelovati da svako ima pravo da se izjasni.





_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
9.10.2012 21:21:05   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ElmaB

čemu ljutnja...
najbitnije nije ništa portuzakonito...
ringeraja ima udruženje ima pravo organiziranja humanitarnih akcija koje ne podliježu porezima ni po jednom zakonu jer nije članarina nego direktni humanitarni prilog...ovo je najamnje što smo mogli učiniti sa dosadašnjim izraženim željama članica jer i one se pitaju kao i ti, zar ne?


Hanady, ne ljutim se, šokirana sam, da na ovaj način trebate prisiljavati članice da ostavljaju novac u humanitarne svrhe. Možda nije protiv zakonito, ali nije ljudski da me prisiljavate na to. Novac ću dati za eventualne troškove, ok mi je za čišćenje, ali neću da dajem novac u humanitarne svrhe ako ja to ne želim.
Evo javno ću reći da ja svoju garderobu neću prodavati na aukciji niti ću stavljati u humanitarni fond. Član sam foruma i imam pravo učestvovanja na BB. 1 KM ću odvojiti za čišćenje, i više ako treba, ali za akcije, kada se ovako vrši pritisak neću.


Ko Elma..ko prisiljava...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
9.10.2012 21:23:47   
Visnja RR
Niko nije prisiljen...samo se napravila anketa na osnovu prijedloga pojedinih forumasica....
Hanady je samo je napisala tekst na osnovu prijedloga... svasta ...

Elma ti si se izjasnila ... I naravno da niko ne trazi da das bilo sta user posted image Niti vrsi pritisak ,,,,niti je moranje...

ovo je samo zelja onih koji vole i zele da djeluju humanitarno...

idemo dalje sa izjasnjenjima...user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
9.10.2012 21:24:52   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: neki x


IZVORNA PORUKA: tajra

Uz najbolju volju ne razumijem ni jedan ni dvauser posted image

Ko daje 1 KM?
Ko je "ucesnica"?
Ona koja ponudi robu na temi? Ona koja donese robu? Ona koja nista ne proda? Ona koja kupuje? Ona koja rezervise? Ona koja ima profil na pik.ba? Ona koja pije kafu?...


Ko nudi predmeta za aukciju? Sta znaci "svaka ucesnica"?
Mogu li ponuditi neku starudiju za 25 KM?
Ako se ne proda je li ispunjen cilj?
Ili cu ponuditi nesto markirano/lijepo da svi vide kako sam ja humanitarac?

Znam ja da imate dobru namjeru, ali ona se ne postize pravilima vec treba da dodje iz srca user posted image

Jaooooooooooooo,potpis ko kuca,ali bas!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

I by the way...Neke cijene su na BB nisu normalne,ali nikako!!!
Djeciji mantilic-polovan 10KM,a ja nov kupila za 12KM(ista marka)user posted image user posted image



ovo nije pitanje dogovora na ovoj temi...
nakon svakoga bazara pošaljete niz aplauza za isti i ne spominjete formirane cijene...
oprosti svaka sama formira cijene i u to se niko ne smije mješati sem onaj koji jeste kupac...
konačno kažite ko to nas koristi putem bazara u svojim prpdjama koje nisu fer...
ako ništa uzbjegavajte kupovinu kod tih osoba...
niko vas ne tjera da kupite...
kad vidi ta osoba da se ne kupuje shavtit će da nema joj mjesta tu dok ili snizi cijene ili nađe novu ekipu da joj prodaje...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
9.10.2012 21:25:12   
ElmaB
Hanady, ko hoće da donira novac u humanitarne svrhe, neka to i uradi, ko neće ne mora. Sto puta sam ovo napisala i ostajem pri ovome. Prisljavate Vi koji pišete pravila, ja još nikada u životu nisam čula da neko uvodi pravila vezano za humanitarne akcije. To je nešto što se ne mora, dobrovoljno je. Drugo je ovo za čišćenje i s tim se potpuno slažem. Ti kažeš članice odlučuju? Ok, i prema ovoj anketi ako bude više glasova ZA od onih PROTIV, je li to znači da tako moramo uraditi i mi koje nismo za to???? Ja neću i gotovo! Za troškove ću dati novac ali kada se insistira na humanitarnim akcijama, nedam!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
9.10.2012 21:32:26   
babina beba
Ja nisam tako aktivna na bb,osim ako mi se bas nesto svidi to i uzmem, nit sam kad prodavala, ustvari jesam jednom ali i to sam na kraju poklonila jer ja prodavati neznam! Donekle se slazem sa Hanady i kad su humanitarne akcije u pitanju uvjek se isti krug zena odazove, a ostalih nigjde. Halalite ako gresim. Ne vidim cemu polemika ok 1 marke kad prodate garderobu , koju sumnjam da bi negdje drugo uspjele tako lako. Naravno neko rece clanice smo i treba da ucestvujemo, ali i zar je fer ostaviti onakav prostor iza kad odemo kuci, zar nije bolje na svakom bazaru skupiti pa koliko toliko i kad nedaj Boze zatreba nekom n dati. Ako smo clanovi rr foruma nemoramo ostati gluhi na pozive u pomoc, doci u centar na gotovo prodati, kupiti i otici. Koliko Vas je profitiralo preko foruma, reklamom svog heklanja, nakita, pelena, torti i ostalih usluga. Cast onima koji imaju odobrenje od administratora. A kad treba nesto za forum uraditi odmah nastane haos i pobune. Ja iskreno da Vam kazem gdje god sam na prodaje ovog tipa isla sto se placao, kuhali se kolaci od cije prodajaje odlayi u humanitarne svrhe. Rijetko sam otisla ne neki bazar da nije humanitarnog tipa bio ili bar kutija da se od srca ubaci. Prema tome ja sam za i dacu kad god se pojavim na bb jer nedaj boze sutra nam svima moze zatrebati ta rr pomoc.

< Poruku je uredio babina beba -- 9.10.2012 21:37:27 >

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
9.10.2012 21:34:58   
ElmaB
Rijetko sam otisla ne neki bazar da nije humanitarnog tipa bio ili bar kutija da se od srca ubaci.


Ovo poštujem, od srca, ko želi i hoće, ali ne da moramo i da je to obaveza! Ja se samo protivim vršenju pritiska, ništa drugo.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
9.10.2012 21:48:51   
salmy
Uvijek sam za humanitarnu akciju...koliko ko moze
Ali malo je bezveze vrsiti pritisak i nesto koo mora se??
Nista se ne mora,nista....sve je dobra volja

Kad smo kod placanja prostora,prostor kao prostor je premalen...ako vec planiramo platiti(slazem se) da nadjemo veci i bolji od onoga

Ono je fkt postalo premalo za nasuser posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
9.10.2012 21:56:59   
malenaa
e majko moja oko cega nastade problem...
ccccc nema svrhe da se pravi anketa kad ce se dizati nosevi...
sto se cijena tice, to ne zelim hiljaditi put da neko utice na mene... ja cu staviti 100 km ako hocu ne gledaj ako ti se ne svidja... zna svako koliko je nesto platio, jel to nosilo jedno dijete ili generacijama mijenjala djeca pa ti naslijedio... sve ima svoje, ne ulazite u to to je licno.
isti ljudi se bune...isti krug ljudi je za... pa zasto uvijek ulazimo u raspravu nema svrhe...


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
9.10.2012 21:58:25   
breskvicaa
Ja nemam dijece i nemam dijecije gardarobe i rijetko sam na BB ali kad god su bile humanitarne akcije ja sam se odazvala nikad neznas sta nosi dan sta noc i ako dođem na istu humanitarnu akciju onda rađe necu popiti kafu koja kosta 2KM i ubaciti u kutiju da bi nekom pomogla i iskreno ja nebi volila da ikom treba ovaka vrsta pomoci da svi imaju koliko im treba za neki normalan zivot i uvijek cu podrzati humanitarne akcije isto tako mislim da nas ta markica koju cemo odvojiti da nekom pomognemo nece ostetiti po đepu isto tako mislim da nas ima pola od navedenog broja clanova koje se redovno javljamo i pola od polovice se redovno viđamo i da svaka od nas odvoji tu markicu koju nece platiti kaficu nekom bi pomoglo Hanady imas moju pomoc sto god ti treba i ako sam u situaciji da nekom pomognem rado cu se odazvati user posted image

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
9.10.2012 21:59:42   
Full Moon
Dokad se glasa, i da znam ako neko nije za sva ova pravila da li uopce da vise dolazi na bazar, mislim kad se samo sjetim da je za sve zasluzna viola, je li tako, a zena se i ne oglasava, mislim sve je stvarno dobilo neku drugu dimenziju, ok mi je placati i clanarinu ako treba, samo bez prisile, hoce li ova anketa stvarno donijeti dobro, ili opet raskoluser posted image user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
9.10.2012 22:00:50   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: salmy

Uvijek sam za humanitarnu akciju...koliko ko moze
Ali malo je bezveze vrsiti pritisak i nesto koo mora se??
Nista se ne mora,nista....sve je dobra volja

Kad smo kod placanja prostora,prostor kao prostor je premalen...ako vec planiramo platiti(slazem se) da nadjemo veci i bolji od onoga

Ono je fkt postalo premalo za nasuser posted image


Ovaj protor imamo besplatno...pričamo o čišćenju istoga nakon bazara..

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
9.10.2012 22:02:50   
malenaa

nedo dragi Allah da osjetimo bol majke koja ne moze dijete nahraniti user posted image user posted image
kako god se dogovorimo nek ostane samo sloga medju nama.

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
9.10.2012 22:04:45   
neki x
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: neki x


IZVORNA PORUKA: tajra

Uz najbolju volju ne razumijem ni jedan ni dvauser posted image

Ko daje 1 KM?
Ko je "ucesnica"?
Ona koja ponudi robu na temi? Ona koja donese robu? Ona koja nista ne proda? Ona koja kupuje? Ona koja rezervise? Ona koja ima profil na pik.ba? Ona koja pije kafu?...


Ko nudi predmeta za aukciju? Sta znaci "svaka ucesnica"?
Mogu li ponuditi neku starudiju za 25 KM?
Ako se ne proda je li ispunjen cilj?
Ili cu ponuditi nesto markirano/lijepo da svi vide kako sam ja humanitarac?

Znam ja da imate dobru namjeru, ali ona se ne postize pravilima vec treba da dodje iz srca user posted image

Jaooooooooooooo,potpis ko kuca,ali bas!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

I by the way...Neke cijene su na BB nisu normalne,ali nikako!!!
Djeciji mantilic-polovan 10KM,a ja nov kupila za 12KM(ista marka)user posted image user posted image



ovo nije pitanje dogovora na ovoj temi...
nakon svakoga bazara pošaljete niz aplauza za isti i ne spominjete formirane cijene...
oprosti svaka sama formira cijene i u to se niko ne smije mješati sem onaj koji jeste kupac...
konačno kažite ko to nas koristi putem bazara u svojim prpdjama koje nisu fer...


user posted image user posted image

I znam da nije "pitanje dogovora",user posted image user posted image rekoh by the way...
A pricalo se i o cijenama,ne znam kako si to fulilauser posted image

< Poruku je uredio neki x -- 9.10.2012 22:06:44 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
9.10.2012 22:07:40   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Full Moon

Dokad se glasa, i da znam ako neko nije za sva ova pravila da li uopce da vise dolazi na bazar, mislim kad se samo sjetim da je za sve zasluzna viola, je li tako, a zena se i ne oglasava, mislim sve je stvarno dobilo neku drugu dimenziju, ok mi je placati i clanarinu ako treba, samo bez prisile, hoce li ova anketa stvarno donijeti dobro, ili opet raskoluser posted image user posted image


viola se ne oglašava jer neme pristup netu....
ista jeste dala prijelog koji smo usvojili i porvodimo već 32 mjeseca....
dolazi na bazar kada može...
i javi što treba...
kao npr...da nam traže za čišćenje prostora...to je info do nje...








_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
9.10.2012 22:11:34   
salmy
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: salmy

Uvijek sam za humanitarnu akciju...koliko ko moze
Ali malo je bezveze vrsiti pritisak i nesto koo mora se??
Nista se ne mora,nista....sve je dobra volja

Kad smo kod placanja prostora,prostor kao prostor je premalen...ako vec planiramo platiti(slazem se) da nadjemo veci i bolji od onoga

Ono je fkt postalo premalo za nasuser posted image


Ovaj protor imamo besplatno...pričamo o čišćenju istoga nakon bazara..
Znam to,ali prostor kao prostor je uzas....isto pijaca...od konobara pa na dalje
Nije problem i platiti prostor(ocistiti sve),ali da je normalan
Da mogu djecica doci,igrati se...sve je postalo cista komercija...
prije je bilo mnogo bolje,urednije i normalnije,pila se kafa,druzilo se...a sad Obzirom da se broj clanica povecao,potreban je veci prostor

Svrha je bila upoznavanje clanica,razmjenjivanje odjece,i kupovina/prodaja za malo novaca...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *