|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako naviknuti bebu da sama pije iz flasice
25.3.2010 0:18:33   
sike
Drage mame,
tek sam se prijavila na ringerju i imam pregrst pitanja za vas.Majka sam dvojki(13 mjeseci) i imam veliki problem-kako ih nauciti da smi piju uz flasice.Svu ostalu hranu jedu uglavnom sami u svojim hranilicama ali sve tecno piju iz flasice koju im ja moram drzati dok piju.Da li se djeca spontano tome uce ili se ipak moraju poduciti.To mi umnogome otezava pri uspavljivanju.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako naviknuti bebu da sama pije iz flasice
25.3.2010 8:23:05   
marelica9
mislim da to dolazi spontano, ali probaj da im ne drzis flasicu i onda ce oni biti primorani da sami uzmu...moja beba je cini mi se od 8-9 mjeseca sama drzala flasicu...

(odgovor članu sike)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako naviknuti bebu da sama pije iz flasice
25.3.2010 9:06:46   
veeseelaa
''b>s''ke ''/b>moj nac''na ucenja je b''o okrutan ''''mg src="http://www.r''ngeraja.ba/forum/sm''leys/sm''ley36.g''f"> ''''mg src="http://www.r''ngeraja.ba/forum/sm''leys/sm''ley36.g''f"> ''''mg src="http://www.r''ngeraja.ba/forum/sm''leys/sm''ley36.g''f">  moja malena drz'' flas''cu sama od 4 mjeseca, sjecam se jednom ja suprug '' malena b''l'' na rucku u jednom restoranu, '' mojoj Ajs'' pr''laz'' jedna strank''nja '' p''ta nas: Kol''ko ''ma beba? rekoh 4 mj''br>Kaze ona: ''b>pa n''je normalno da ona sama drz'' flas''cu,''/b> m'' popadal'' od sm''jeha''''mg src="http://www.r''ngeraja.ba/forum/sm''leys/sm''ley36.g''f"> ''br>Helem ja njoj dam flas''cu, kad joj padne pored nje ne dohvacam joj, ona naravno u prvo vr''jeme ne zna kako da je dohvat''/uhvat'' pa ja nakon ''zvjesnog vremena joj ponovo dam''br>Tako par puta dok je sama n''je scepala, od tada n''kada n''je dala da joj pr''drz''m flas''cu''''mg src="http://www.r''ngeraja.ba/forum/sm''leys/sm''ley1.g''f"> ''br>Znac'' vjezbaj, das joj flas''cu '' ostav''s je tako kad padne ne dohvacaj odmah, sretno
Osim toga tvoja djeca su velika nije mi jasno da ih do sada nisi tome naučilauser posted image user posted image user posted image  jednostavno im ne dri flasicu i kraj

< Poruku je uredio veeseelaa -- 25.3.2010 9:15:31 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu marelica9)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako naviknuti bebu da sama pije iz flasice
25.3.2010 9:18:38   
veeseelaa
Boze sacuvaj sta je s ovim slovima, nisam koristila afrikata i vidi sta se desilo!
Helem ne drzi im flasicu i vidjeces kako ce je zgrabiti!
moja malena sama drzi flasicu od 4 mjeseca, jednostavno joj nisam htjela pridrzavati flasicu

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako naviknuti bebu da sama pije iz flasice
25.3.2010 10:10:08   
Tidzi
Jednostavno im nemoj drzati flasicu, pa ce biti primorani sami da ih drze. Ili kupi one drske sto imaju koje se stavljaju na flasicu, pa ce im mozda biti lakse za drzanje. Ustvari, ne znam da li to ima kod nas dole za kupiti?! user posted image Vjerujem da ima! Ovdje ima gotovo za sve. Npr. Aventove imaju te drzace koji se stave na obicnu Aventovu flasicu i njima je posle lakse sami da drze i piju.

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako naviknuti bebu da sama pije iz flasice
25.3.2010 10:46:39   
Lejla Ka
Ne znam ta da kaem, moji ni jedno nikad nisu htjeli drati sami. Radije bi odustali ili cmizdrili dosadno dok pametniji ne bi popustio.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako naviknuti bebu da sama pije iz flasice
25.3.2010 10:57:18   
R&T@
E, i ja bih to voljela znati......user posted image
Mlađa je stvarno rano, sama uhvatila flau, bez ikakvih ručkica i nikada joj vie niko nije drao.
A, mlađa, jednostavno nece, nije da ne zna već nece i nece.
Probali smo sve vrste nastavaka i ručkica, ali ona se samo igra.
Ja razmiljam da joj potpuno ukinem flaicu jer zna piti iz čae sa kljunom...
Samo znam da onda moram promijeniti i taktiku za uspavljivanje user posted image ...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako naviknuti bebu da sama pije iz flasice
25.3.2010 13:06:55   
škorpija
djecu treba naučiti da smai dre flaicu, nema pase da sami skontaju jer to biuser posted image , ja svom uvalim flaicu i podbacim mu neto ispod nje da pridrava ako je on pusti

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako naviknuti bebu da sama pije iz flasice
25.3.2010 15:02:24   
Medić*
Ni moj bebac nije htio sam da drzi flasicu, cisto od lijenosti, samo je odgurne i ceka da mu ja drzim dok pije, nije mi bilo tesko i nisam ga forsirala uopste, tek negdje sa 10 mj poceo je sam piti, a od moje rodice mali toliko je bio tvrdoglav da do 15 mj nije sam htio piti, jednostavno nece nema sanse, rano je prohodao i poceo pricati ali sam da pije nece, samo legne i zove mamu user posted image .

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako naviknuti bebu da sama pije iz flasice
25.3.2010 15:59:16   
sike
Drage mame,
hvala na savjetima!Negdje sam procitala da starije bebe jednostavno ne zele drzati flasicu jer zele sto duze biti bebe i imati nase prisustvo pri uspavljivanju.Moja djeca su velike maze,po svemu sudeci.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako naviknuti bebu da sama pije iz flasice
25.3.2010 23:19:17   
Bebi 12
user posted image sto cesce je navikavati i kada je flasica prazna da se igra njom, usmjeravaj je ka ustima i vrlo brzo ces uspjeti :)

_____________________________

Djeca su ukras svijeta!

(odgovor članu sike)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *