|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pelene i naši "tržni centri"
13.4.2012 10:10:12   
tap3ah
Odem u Robot da kupim za princezu molfix pelene kad ono bile zaljepljene gratis maramice i vidim sve maramice poskidane i ostali im na pakovanjima pelena komadići onog ljepila na kome biše besplatno.
I papcima su se čak i neka pakovanja pelena poderala. Ali su ih normalo ostavili na rafama.
To sam jednom doživio i u DP-U.

Svašta sam viđao ali se ovome nisam nadao..... stvarno nisam.

Zna li neko ko je zastupnik molfix pelena za BiH da prijavim (ako ima kakve fajde od toga)?


_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pelene i naši "tržni centri"
13.4.2012 10:19:31   
mamana
Zastupnik je Magamix, ali to ti se radi u dogovoru sa njima, odnosno sa tim gratisnim proizvodima ti se pokrivaju manjci.

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pelene i naši "tržni centri"
13.4.2012 10:41:54   
mama2009

IZVORNA PORUKA: tap3ah

Odem u Robot da kupim za princezu molfix pelene kad ono bile zaljepljene gratis maramice i vidim sve maramice poskidane i ostali im na pakovanjima pelena komadići onog ljepila na kome biše besplatno.
I papcima su se čak i neka pakovanja pelena poderala. Ali su ih normalo ostavili na rafama.
To sam jednom doživio i u DP-U.

Svašta sam viđao ali se ovome nisam nadao..... stvarno nisam.

Zna li neko ko je zastupnik molfix pelena za BiH da prijavim (ako ima kakve fajde od toga)?



odgovorno tvrdim da nije u dogovoru sa distributerom nego su to uradili radnici centra, jer ja znam da svi proizvodi ako idu plus gratis takvi se i pordaju nikad se ne skida to gratis...to je do centra, moj savijet je da nazoves megmix i rijesis to s njima

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pelene i naši "tržni centri"
13.4.2012 10:48:56   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: mama2009


IZVORNA PORUKA: tap3ah

Odem u Robot da kupim za princezu molfix pelene kad ono bile zaljepljene gratis maramice i vidim sve maramice poskidane i ostali im na pakovanjima pelena komadići onog ljepila na kome biše besplatno.
I papcima su se čak i neka pakovanja pelena poderala. Ali su ih normalo ostavili na rafama.
To sam jednom doživio i u DP-U.

Svašta sam viđao ali se ovome nisam nadao..... stvarno nisam.

Zna li neko ko je zastupnik molfix pelena za BiH da prijavim (ako ima kakve fajde od toga)?



odgovorno tvrdim da nije u dogovoru sa distributerom nego su to uradili radnici centra, jer ja znam da svi proizvodi ako idu plus gratis takvi se i pordaju nikad se ne skida to gratis...to je do centra, moj savijet je da nazoves megmix i rijesis to s njima



Potpisujem mamu. Gratis proizvodi koji dolaze u centar zalijepljeni za proizvod koji se kupuje ide u prodaju. To je do centra i sefa u istom Gratisima se nesmiju pokrivati manjci.

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pelene i naši "tržni centri"
13.4.2012 10:49:22   
lila25
E ovo se i meni desilo sa pampersa su skidale u DP-u jos znam pouzdano da su radnice skidale i nosile svojoj kuci te gratis maramice.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pelene i naši "tržni centri"
13.4.2012 10:58:55   
veeseelaa
sa pampersa su skidale u DP-u jos znam pouzdano da su radnice skidale i nosile svojoj kuci te gratis maramice.


ma ajde halalosum, te žene rintaju po cijeli dan za mizernnu platu


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pelene i naši "tržni centri"
13.4.2012 11:12:41   
tap3ah
IZVORNA PORUKA: veeseelaa
ma ajde halalosum, te žene rintaju po cijeli dan za mizernnu platu


Kolika je to ta mizerna plata u DP-u??

Nije problem vesela ..... halalio bih ja maramice ... nego su izderali i pakovanja pelena pa sad ako mislim kupiti moram dodatno pregledati da nije gdje oštećeno ... a ja kakav sam odmah kontam ušla neka buba unutra  ... i može biti svega i svačega.


_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pelene i naši "tržni centri"
13.4.2012 11:16:45   
mamana
odgovorno tvrdim da nije u dogovoru sa distributerom nego su to uradili radnici centra, jer ja znam da svi proizvodi ako idu plus gratis takvi se i pordaju nikad se ne skida to gratis...to je do centra, moj savijet je da nazoves megmix i rijesis to s njima

Naravno da je u dogovoru sa ditributerom, jer se gratisni proizvodi daju iz određenog budžeta za tog kupca ( ugovorenog rabata za tu godinu, a rabat može biti robni ili finansiski), a kupac s njima radi što želi.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pelene i naši "tržni centri"
13.4.2012 20:37:08   
lila25
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

sa pampersa su skidale u DP-u jos znam pouzdano da su radnice skidale i nosile svojoj kuci te gratis maramice.


ma ajde halalosum, te žene rintaju po cijeli dan za mizernnu platu



Ma ja sam halalila cim nisam prijavila,ali nervira covjeka ostavis pare i pare i kao imaju gratis proizvode kad tamo ocito ljepilo se vidi poskidale zene nose kuci ili dijele ispod kase ´svojim kupcima´.
A u ovakvoj drzavi treba biti zahvalan sto uopste i imaju posao i ne smatram da im je mizerna plata,pa ljudi sa VSS rade za iste pare.

< Poruku je uredio lila25 -- 13.4.2012 20:39:58 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pelene i naši "tržni centri"
13.4.2012 21:02:10   
Emica_sa

Nije u dogovru sa distributerom 100%,to one same rade,isto sam dozivila u DP

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pelene i naši "tržni centri"
13.4.2012 21:50:37   
Malenaoduvijek
Za koliku god platu da rade to je kradja i ne mislim da iko ima pravo uzeti nesto sto je namjenjeno krajnjim kupcima..u dmu ili konzumu nikada to nisam vidjela a nisu ni njima plate bajne

< Poruku je uredio MALA1994 -- 13.4.2012 21:51:51 >


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pelene i naši "tržni centri"
13.4.2012 22:05:47   
sporty mamaa
To jest krada. Ako vec kupujem pelene, a imaju gratis maramice na njima sto bi bila zakinuta za to. Kod nas u lokalnoj prodavnici prodaju molfix maramice za 2.80 km i to su sigurno te gratisne, jer molfix maramice kostaju oko 4 km i sugurno se radi o tome...

< Poruku je uredio sporty mamaa -- 13.4.2012 22:06:03 >

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pelene i naši "tržni centri"
14.4.2012 11:00:52   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: tap3ah

Odem u Robot da kupim za princezu molfix pelene kad ono bile zaljepljene gratis maramice i vidim sve maramice poskidane i ostali im na pakovanjima pelena komadići onog ljepila na kome biše besplatno.
I papcima su se čak i neka pakovanja pelena poderala. Ali su ih normalo ostavili na rafama.
To sam jednom doživio i u DP-U.

Svašta sam viđao ali se ovome nisam nadao..... stvarno nisam.

Zna li neko ko je zastupnik molfix pelena za BiH da prijavim (ako ima kakve fajde od toga)?



Robot je inace dno dna...najgori TC u BiH...sve same skule i smeće(ni u jednoj drugoj prodavnici ne mozete kupiti gel za tusiranje na kojem ne pise ni zemlja porijekla a ni naziv proizvođača-samo u Robotu)....a o radnicima da ne govorim...ne persiraju musterije,pricaju s kupcima ko da su ovce s njima čuvale...isl...ispod artikla pise jedna cijena-na kasi druga...itd itd....
Hajd nek se u DM-u desi to s gratis maramicama....nema sanse....mislim da se ni u Mercatoru to ne desava...za ove ostale ne garantujem....U svakom slucaju to je krađa...maramice su namjenjene krajnjim potrosacima...al glupače odvalile i ponijele kući..cccc....user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pelene i naši "tržni centri"
14.4.2012 12:07:49   
bellla
Robot je inace dno dna---apsolutno!

Skidanje maramica sa pelena ne bi dovodila ni u kakvu vezu sa platama zaposlenika,nidje veze,to samo govori o njima,kao ljudima,neznam kako ce im maramice koje odnesu kuci pomoci kucnom budzetu,(sparas na maramicama koje dodju 4km cca,ali bez problema dajes 2-3km za cigareteuser posted image

Meni je to ravno kradji,kao npr.jednom sam htjela kupiti sampon Head&Shoulders,koji i inace korisitm,i bila je isto akcija neka,bio je u pakiranju jedan od 400ml i uz njega zaljepljen manji od 200ml kao gratis,koji su prodavacice prodavale kao zaseban,bez obzira sto su zaljepljeni jedan za drugi i pise gratis????!!!Na moje pitanje kako je to moguce,samo slijezu ramenima,kao tako je touser posted image

A dok god samo malo progundjamo sebi u bradu,presutimo i okrenemo glavu radit ce nam i gore stvari od ovoga.
I na kraju krajeva zasto ne bi dobila jedne maramice gratis od proizvodjaca pelena koji je na meni zaradio 1000-1500km(zavisno o tome koliko dugo bebi trosi iste)!!!

< Poruku je uredio bellla -- 14.4.2012 12:08:31 >


_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pelene i naši "tržni centri"
14.4.2012 12:19:10   
vjestica
i mene takve stvari nerviraju pravo
to što neko ima mizernu platu nije nikakav izgovor za krađu
i nije stvar u maramicama koje koštaju 4 km , nego u principu
jel trgovcima u DP izgovor mala plata da kradu gratis proizvode i da su neljubazni prema tebi i gledaju te poprijeko kad uđeš u radnju??
robot jest dno dna i ja tamo ne idem već odavno, dp isto
isto tako u merkator na alipašinu, redovno foliju sa časopisa skinu i uzmu testere iz časopisa
i nije stavr tog testera, ali me fakat taj bezobrazluk nervira

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pelene i naši "tržni centri"
14.4.2012 12:30:28   
Anoniman
I meni je Robot bezveze. Imaju zanimljivih solja, posudica za zacine i sl. ostalo je bezveze.
Posebno prehrana... user posted image
Mozemo mi ovdje do uujtro naglabati o tome koliko je to lopovluk i kako im to nije fer, ali dok ih ne prijavimo ili ne bojkotujemo ''NE kupovinom'' istih proizvoda oni ce nam i dalje ''trljati'' nos i praviti od nas idiote.

Ja nikad ne bih uzela takve pelene , pa makar obisla jos tri trzna centra trazeci iste.

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 14.4.2012 12:32:01 >

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pelene i naši "tržni centri"
14.4.2012 12:33:54   
bellla
i mene takve stvari nerviraju pravo
to što neko ima mizernu platu nije nikakav izgovor za krađu
i nije stvar u maramicama koje koštaju 4 km , nego u principu
jel trgovcima u DP izgovor mala plata da kradu gratis proizvode i da su neljubazni prema tebi i gledaju te poprijeko kad uđeš u radnju??
robot jest dno dna i ja tamo ne idem već odavno, dp isto
isto tako u merkator na alipašinu, redovno foliju sa časopisa skinu i uzmu testere iz časopisa
i nije stavr tog testera, ali me fakat taj bezobrazluk nervira


bas tako,uopce nije stvar u testerima,nego stvar principa,opce kulture,bontona,manira,lijepog ophodjenja.

< Poruku je uredio bellla -- 14.4.2012 12:34:28 >


_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pelene i naši "tržni centri"
14.4.2012 12:54:03   
R&T@
Citajuci vase postove, sjetih se:

"To nisu krivci primitivci
sto su pokupili mast
korov nikne digod stigne,
ma svaka njima cast

Krivi smo mi (...)

sto smo ih pustili ..."

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Pelene i naši "tržni centri"
14.4.2012 12:57:40   
vjestica
naravno da ne kupujem i da prijavim uredno kad vidim takve stvari (od toga što fali ili stoji pogrešna cijena) i nisam jednom vratila nešto zbog toga
a na neljubaznost i bezobrazluk se osipam
nisam jednom ostavila sve stvari na kasi kad je pridavačica bila neljubazna ili bezobrazna ili primila nekog preko reda bez da pita

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Pelene i naši "tržni centri"
14.4.2012 12:59:18   
vjestica
i da, i ja sam radila svojevremeno za mizernu platu, sa šefom koji je manje obrazovan od mene, ali mi je redovno pametovao kako da radim svoja posao
ali sma uvijek bila ljubazna prema ljudima sa kojima sam radila, jer nisu oni krivi bili zbog moje mizerne plate

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Pelene i naši "tržni centri"
14.4.2012 14:48:27   
MAMA MA
Skoro ja odem kod mame i u kupatilu vidim neki novi gel za tusiranje,,nikad ga nisam vidjela ranije...uzmem bocicu...nacrtana jabuka ispod pise "gel za tusiranje s ekstraktom jabuke"user posted image ...okrenem na poleđinu i pise nesto u stilu "osvježite svoja osjetila i uzivajte u raskosnom mirisu kruske"user posted image user posted image user posted image ...pa jel gel s mirisom jabuke ili kruske...pitam mamu gdje je kupila-kaže:u robotu,bio oko 2 marke 300-400 ml(neznam sad)....kupila da babo pere auto s tim....reko dobro je ja kontala da se tusiras onimuser posted image ....nit pise ko to proizvodi-nit ko uvozi-nit zemlja porijekla....I takve stvari mozete samo u Robotu kupiti...i masu nakih niđe veze deterđenata za ves "šghkljnuzgsubnd"marke,za suđe isto tako,kreme za cipele (unutra skorena krema)al dobijes uz nju i četkicu naku kojoj otpadaju dlake,pa onda gelovi za kosu i pjene za kosu-od pjene traga nema neka tečnost samo izlazi,gel smrdi na benzin...neke marke koje nigdje nemozes naci u sarajevu-imaju oni..user posted image user posted image user posted image ..

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Pelene i naši "tržni centri"
14.4.2012 14:50:32   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: tajra

Citajuci vase postove, sjetih se:

"To nisu krivci primitivci
sto su pokupili mast
korov nikne digod stigne,
ma svaka njima cast

Krivi smo mi (...)

sto smo ih pustili ..."



user posted image ....tačno!


_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Pelene i naši "tržni centri"
14.4.2012 14:54:09   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

sa pampersa su skidale u DP-u jos znam pouzdano da su radnice skidale i nosile svojoj kuci te gratis maramice.


ma ajde halalosum, te žene rintaju po cijeli dan za mizernnu platu



ma hajde ko je to danas plaćen onako kako zasluzuje...ako imas posao-čuvaj ga ako ti se radi,ako ti se ne radi razguli da dođe neko kome se radi,ha jauser posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Pelene i naši "tržni centri"
14.4.2012 15:03:22   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: vjestica

i da, i ja sam radila svojevremeno za mizernu platu, sa šefom koji je manje obrazovan od mene, ali mi je redovno pametovao kako da radim svoja posao
ali sma uvijek bila ljubazna prema ljudima sa kojima sam radila, jer nisu oni krivi bili zbog moje mizerne plate



Isto ovako je bilo i kod mene. Moj odnos sa sefom nije nikad uticao na moje ponesanje prema mojim kolegama i musterijama To sto je nekome mizerna plata ili neredovna ne daje mu pravo da krade.

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Pelene i naši "tržni centri"
14.4.2012 21:44:58   
salmy
IZVORNA PORUKA: MAMA MA

Skoro ja odem kod mame i u kupatilu vidim neki novi gel za tusiranje,,nikad ga nisam vidjela ranije...uzmem bocicu...nacrtana jabuka ispod pise "gel za tusiranje s ekstraktom jabuke"user posted image ...okrenem na poleđinu i pise nesto u stilu "user posted image ..osvjezite svoja osjetila u raskosnom mirisu kruske
hahahhahahahhah ovo mi popravi danuser posted image user posted image joj provale

mm kupio  u interexu pampers i dobio gratis maramice i igracku bubanjuser posted image user posted image  

< Poruku je uredio salmy -- 14.4.2012 21:47:38 >

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *