|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pilule_nervoza
22.9.2009 12:55:11   
Mamica_twice
Drage mamice.. Pratim vas forum vec duze vrijeme i napokon sam se i ja uclanila.. Nadam se da cemo se lijepo druziti a imam za pocetak jedno pitanje za vas..
Ginić mi je propisao pilule i predlozio mi Yazz.. Prvi put pijem pilule, nalazi su super uredni ali otkako sam ih pocela piti ja sam uzasno nervozna.. Raspolozenje mi je sad super a u drugom trenu urlam na svoje male pilice.. Takodje, imam osjecaj mucnine u stomaku - smrsala sam otkako ih pijem :(
Molim vas javite mi da li ste vi imale ovakvih sporednih efekata i da li prodju ili meni ove pilule jednostavno ne odgovaraju.. Pozdrav od jedne duple mame..
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pilule_nervoza
22.9.2009 13:02:52   
Anoniman
dobro dosla user posted image user posted image zelim ti lijepo druzenje
a sto se tice tab.nemam bas iskustva stim tab.nadam se da ce ti formulasice pomoci koje bolje znaju...
Nisam nikad pila te tab.pa neznam .


< Poruku je uredio felix -- 22.9.2009 13:09:05 >

(odgovor članu Mamica_twice)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pilule_nervoza
22.9.2009 13:05:15   
Mamica_twice
hvala ti na odgovoru.
ja sam pitala za pilule za kontacepciju.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pilule_nervoza
22.9.2009 13:15:36   
Tidzi
Dobro dosla! Ugodno druzenje!
Nisam pila te tablete, nemam iskustva, ali sam od nekih cula da znaju dati kontraefekte, ali i isto tako bez ikakvih promjena kao da ih i ne piju. Ti kazes da si smrsala, a ja sam od jedne poznanice cula da se fakat puno debljala od njih. Ne djeluju na svakog isto. Nadam se da ce ti pomoci neka od forumasica koja je pila te pilule.


_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu Mamica_twice)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pilule_nervoza
22.9.2009 13:19:05   
Schecherlemica
Mamica Twice ja sam pila Yasmin pilule dvije godine i nikakvih nus pojava nisam imala.
Naprotiv,jako su mi pomogle u regulisanju menstruacije,menstrualnim bolovima i problemima sa aknama.
Sto se tice nervoze,nisam primjetila nikakve promjene.Yazz pilule nisam koristila,pa ti ne mogu reci nista konretno o njihovom djelovanju.
Medjutim,svaka zena je drugacija,pa tako i pilule ne djeluju na svaku isto.
Znam zenice koje imaju super pozitivna iskustva sa nekim kontracepcijskim pilulama a druge imaju probleme sa istim tim pilulama tako da je vjerovatno sve to individualno.
Moguce da ce ti simptomi proci,a isto tako moguce je da ti jednostavno ne odgovaraju.
Nadam se da ce nervoza proci i da ces svakako naci najbolji nacin zastite za sebe.
Sretno!


_____________________________

Aman, Sunce naseg Neba 21.12.2009.

(odgovor članu Mamica_twice)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pilule_nervoza
22.9.2009 13:40:19   
babel
meni netrebalu nikakve tablete za nervozu,sama sam po sebi takvauser posted image neznam ako mislis da je od tableta mozda da ih promjenis,ionako za yasmin nisam cula nista dobro

(odgovor članu Schecherlemica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pilule_nervoza
22.9.2009 13:44:04   
*Seve*
IZVORNA PORUKA: Tidzi
 Ti kazes da si smrsala, a ja sam od jedne poznanice cula da se fakat puno debljala od njih.


Ovako sam cula i ja ne od jedne nego od 2-3 osobe...
Nisam ih koristila,nemam licnog iskustva ali kako sam cula da su user posted image ....

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pilule_nervoza
22.9.2009 14:45:05   
Mamica_twice
hvala vam puno na odgovorima.
nemam nuspojava koje su obicajene za pilule tipa debljanje, bolne grudi i ostalo.. jedino ova nervoza i neko ruzno raspolozenje.. moguce je da sam sama po sebi presjetljiva i onda i ove pilule. ne debljam se jer stalno imam blagu mucninu pa mi nije do hrane :(
hvala vam na odgovorima i molim vas da podjelite sa mnom svoja iskustva.
otkako mi je doktor propisao ove pilule ja sam i u strahu jer sam svasta citala, cula i tako dalje pa su mi sve informacije od koristi.

(odgovor članu Schecherlemica)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *