|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ponosne mame...
4.12.2009 23:14:17   
teta berta
Osjecate li se ponekad ponosnim mamama zato sto znate nesto vise od drugih mama, onih mamakoje vam stalno pametuju, a da pri tome nisu procitale niti jedan casopis o bebama ili procitali ijedan informativni clanak na internetu... Onih mama koje se pridrzavaju necega sto je bilo "prije"...
Osjecam se doista ponosnom zato: sto svome djetetu nisam davala hranu koja sadrzi gluten do 6.mjeseca, zato sto joj ne dajem smoki i druge karafeke umjesto obroka, zato sto ne koristim hodalice i slicna pomagala, zato sto bebi nestavljam cokolina i ostale "slastice" u bocicu, zato sto joj umjesto cokolade dam bananu, zato sto njene igracke biram po uzrastu i edukativnosti........ Zato sto znam mnogo stvari o njenom zdravlju, vakcinama, i ostalom... Zato sto znam koja hrana izaziva alergije i na sto treba obratiti paznju.... Koja kolica su dobra, koje stvari su nepotrebne...
A sve to znam zahvaljujuci zelji za informiranjem i VAMA drage forumasice koje ste dale i dajete mnoge korisne savjete.... I zato sam ponosna kad mi neke zene koje imaju troje etvero djece pametuju daj joj ovo ili ono, zasto ovo ili ono a ja se samo smjeskam.... Jeste li vi ponosne i zasto najvise????


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ponosne mame...
4.12.2009 23:18:54   
noaa
Ja se osjecam ponosno sto radim sve suprotno od tebe,cokolino,hodalica itd...pa cak znam i citati i bas sam ponosna na sebe..kakva ti je ovo prica znaci zbog cokolina je neko losa mama auuuuu

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ponosne mame...
4.12.2009 23:19:51   
Ilhana RR
Nemogu biti vise ponosna... i to zato sto sam ja mom djetetu najbolja mama sto postoji...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ponosne mame...
4.12.2009 23:20:37   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: noaa

Ja se osjecam ponosno sto radim sve suprotno od tebe,cokolino,hodalica itd...pa cak znam i citati i bas sam ponosna na sebe..kakva ti je ovo prica znaci zbog cokolina je neko losa mama auuuuu

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ponosne mame...
4.12.2009 23:23:06   
anitaMO
nek je ona meni samo živa i zdrava.ponosna sam .

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ponosne mame...
4.12.2009 23:24:10   
teta berta
Noa pogresno si me shvatila a znala sam da ce ovo s cokolinom izazvati reakcije... Ja sam PONOSNA sto svom djetetu sve osim mlijeka i caja dajem da jede kasikom, prvenstveno radi zubica, a u prijasnje vrijeme su mame sakom i kapom davale cokolino, med, keks i ostale stvari.... I to u najranijoj dobi.... Ali svako ima SVOJE PRAVO I SVOJE RAZLOGE...
Sto se hodalice tice i tu  se osjecam PONOSNOM iz razloga sto dok nisam rodila dijete i informirala se, hodalica mi je bila nesto "uzvoseno" da tako kazem... A kad sam procitala ono stetno djelovanje NE HVALA....

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ponosne mame...
4.12.2009 23:24:15   
tea lana
IZVORNA PORUKA: Ilhana


IZVORNA PORUKA: noaa

Ja se osjecam ponosno sto radim sve suprotno od tebe,cokolino,hodalica itd...pa cak znam i citati i bas sam ponosna na sebe..kakva ti je ovo prica znaci zbog cokolina je neko losa mama auuuuu

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
osjecam se MAMOM KOJA SVOM DJETETU ZELI SVE NAJBOLJE U ZIVOTU TO SA PONOSOM NEMA VEZE.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ponosne mame...
4.12.2009 23:25:56   
anitaMO
teta berta kako joj daješ AD.?

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ponosne mame...
4.12.2009 23:27:11   
fatimica09

IZVORNA PORUKA: noaa

Ja se osjecam ponosno sto radim sve suprotno od tebe,cokolino,hodalica itd...pa cak znam i citati i bas sam ponosna na sebe..kakva ti je ovo prica znaci zbog cokolina je neko losa mama auuuuu

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


p.s. nazalost ja jos nisam mama, ali ja sam ponosna na svoju mamu jer je od mene napravila jaku i sigurnu mladu zenu...mozda bas tako sto se nije trudila da me drzi pod staklenim zvonom i da od mene napravi princezu na zrnu graska....da je bilo srece, pa da jemoja djevojcica uspjela....sve nestasluke bih radila zajedno s njom i bila ponosna na sebe kao mamu....mmmm, da sam bar mogla da se meljamo cokoladom i pravimo nered po kuci i sve ostalo sto bas i kao nije lijepo...

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ponosne mame...
4.12.2009 23:28:39   
Skvo RR
Joj nisam nesto danas u fazonu,,,,pa bi kratko-

" Hvala mama na divnim savjetima koje si mi dala i koje dajes dok odgajam moju kcerku, a tvoju unuku"!!!!
Ponosna sam mama jer smatram da sam na dobrom putu da kcer odgojim kao sto je mene moja mama!!!user posted image user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ponosne mame...
4.12.2009 23:29:20   
noaa
teta berta odlicno sam te shvatila,kako vec rekoh znam citatiuser posted image jer moja baba nije znala citati a odgojila troje zdrave djece!!!

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ponosne mame...
4.12.2009 23:29:40   
malaaaa
ja sam ponosna kada mi dijete kaze *mama* *baba* i slicno sto je zdrav hvala bogu a nemogu biti ponosna na to sto dijetu nedam ovo nedam onouser posted image  

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ponosne mame...
4.12.2009 23:29:44   
teta berta
I niko nije reko da je neko los ili dobar, BIT JE SAMO U TOME STO NEKO HOCE I ZELI ZNATI NESTO VISE I INFORMIRATI SE, a neko slusa starije i sve radi kako je bilo prije... I onda tebe ubjeduje u to...
Recimo moja prijateljica meni govori da se ne glupiram sa mmr vakcinom i zasto jos nisam odvela dijete, pa sva se djeca vakcinisu od pamtivjeka, sta ja pametujem ili zasto joj ne umacem dudu u med...
To je poanta svega....
Sta odmah napadate.........


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ponosne mame...
4.12.2009 23:30:42   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: skvo

Joj nisam nesto danas u fazonu,,,,pa bi kratko-

" Hvala mama na divnim savjetima koje si mi dala i koje dajes dok odgajam moju kcerku, a tvoju unuku"!!!!
Ponosna sam mama jer smatram da sam na dobrom putu da kcer odgojim kao sto je mene moja mama!!!user posted image user posted image




Slazem se sa tobom draga, takodjer i mojoj sveki hvala za sve dobre savijete koje mi nikakav casopis nit internet nebi mogao dati...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ponosne mame...
4.12.2009 23:31:24   
tea lana
ma nije to napadanje ali ti post zvuci malouser posted image user posted image

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ponosne mame...
4.12.2009 23:32:00   
dinaa
Sve mame su ponosne mame,bar ja tako mislim.


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ponosne mame...
4.12.2009 23:33:01   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: dinaa

Sve mame su ponosne mame,bar ja tako mislim.



Ljubim te tako pametnu!!!

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ponosne mame...
4.12.2009 23:33:13   
mamina cura
Kada dodju da me ljube i Timur kaze "Mama ja te volim" iz cista mira - to me cini najsretnijom mamom. I mogu biti ponosna na svoju djecu i muza. Previse sam skromna da sebe velicam  user posted image   Mislim da bi drugi to trebali raditi.

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ponosne mame...
4.12.2009 23:33:29   
malaaaa
IZVORNA PORUKA: dinaa

Sve mame su ponosne mame,bar ja tako mislim.

user posted image bas tako slazem se

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ponosne mame...
4.12.2009 23:35:22   
noaa
Zato sto sam se osjetila prozvanom zato sam odreagovala kako jesam i stojim iza toga...osjetljiva sam kad me netko prcne u moje majcinstvo jer mi je to svetinja.

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ponosne mame...
4.12.2009 23:36:26   
Amrino
Naravno da sam ponosna teta berta!
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Ponosne mame...
4.12.2009 23:36:36   
jupajdi
Ponosna sam jer imam divnu djecu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Ponosne mame...
4.12.2009 23:38:25   
fatimica09
Pravoj zeni ne treba internet, posljednji modni krici niti ove relativne teme medicinskih istrazivanja koji variraju u prosjeku svakih 2-3 godine, da bi znala sta je dobro za njeno dijete....mislim da se sve mi rodimo sa tim ,,necim"....ne osudjujem, ali nisam ni veliki pobornik novotarija....a znam i ja citati i jos kako user posted image

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Ponosne mame...
4.12.2009 23:44:06   
almai
Ponosna sam kao i svaka majka mada od gore navedenogo iz teta bertinog posta 90% stvari nisma radila kao ona i djeca su mi ziva,zdrava, i na mene ponosni kao i ja na njihuser posted image

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Ponosne mame...
4.12.2009 23:45:06   
dana3
E pa ne bi covjek opsovao i na internet i casopise i ovosvjetske gluposti!Eto de kad nadjes nesto u tim nadri medijima javi kako da uspavam moje dijete!
Malo se osjecam glupom jer eto ne citam ama bas nista iz onog sto nabroja!
E svasta!teta berta imala sam malo vise misljenje o tebi!poslije ovog...hm.....

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *