|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Re: pomozite - spustena maternica
23.11.2013 19:06:58   
marina 1234
dali neko ima iskustva sa spusntenom niskom maternocim user posted image hmm to jako brine sad posto je osjetim skroz dole kad se tusiram a planiram trudnocu pa se bojim hocel biti problema sa zacecem i hocul moci iznijeti stom maternicom trudnocu imam vec jedno dijete a mlada sam voljela bi cuti iskustva molim vas helpppppp user posted image posto sam imala spontani zelim jos jedno user posted image a bojim se zbog twe maternice
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Re: pomozite - spustena maternica
23.11.2013 19:36:19   
koka i po
ja vjerujem da postoji nacin da se trudnoca iznese do kraja i sa tom dijagnozom.ipak je medicina uznapredovala.
sretno.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu marina 1234)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Re: pomozite - spustena maternica
23.11.2013 19:47:52   
marina 1234
ja se nadam al mi je jedna doktorica uplasila kako mi je nisko ja nisam ni znala dok mi nije rekla njen savjet je bil otesko cete zanijeti s ovom maternicom i tesko da ce te iznijeti stim trudnocvu user posted image hmmmm

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Re: pomozite - spustena maternica
23.11.2013 19:53:41   
koka i po
pa znas...user posted image
nebih da se mijesam u matreiju koju ne poznajem ali iz iskustva znam da se cuda desavaju.
na kraju ko ti moze garantovati da ce biti tako kako kazu.
da je bilo meni ono sto su mi rekli kada je sve proslo nebih nikada rodila.
prema tome....nije ovo lazna nada nego samo pokusaj da ti prikazem stvari malo iz drugog uglauser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu marina 1234)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *