|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnoca nakon poroda - kada?
10.10.2009 16:03:35   
fatimica09
Mile moje, ja sam evo zvrljala po temama i nigdje ne nadjoh...Izvinjavam se ako mi se negdje skrila, pa neka je moderatori premjeste...

Voljela bih da napisete svoja iskustva kada ste nakon porodjaja prirodnim putem ponovo zanijele, odlucile se na trudnocu i sta su vas savjetovali ljekari. Obzirom da sam se porodila prije nesto vise od mjesec dana, ali je beba nazalost bila mrtva,meni su ljekari savjetovali da odmah nakon 1-2 mj. pokusam ponovo jer nisam imala rizicnu trudnocu a beba je bila u redu...do smrti je doslo zbog infarkta placente.....pa sad ne znam vjerujte u velikoj sam nedoumici mada jako zelim da postanem majka....Hvala vam unaprijed!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Trudnoca nakon poroda - kada?
10.10.2009 16:15:37   
enna
Draga fatimice09 jako mi je zao kroz pakao koji si prosla i najbolje da popricas sa vojim ginekologom o svim nedoumicma i ? sto te muce.Ako su ti oni savjetovali da poslije 1-2 mjeseca mozes opet da zatrudnos a ti toliko zelis bebu pa baci se na posao ne gubi vrijeme sa nama jedna velika pusa budi mi hrabrauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Trudnoca nakon poroda - kada?
10.10.2009 16:21:44   
reallove
ako ti je dr.rekao da cekas 1-2 mjeseca tako i uradi...zelim ti svu srecu svijeta i da ubrzo akobogda obradujes nas sa jednom lijepom vijesti..pozdrav

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Trudnoca nakon poroda - kada?
10.10.2009 16:38:32   
Mirkica
Fatimice duso moja , sacekaj ta dva mjeseca pa na posao, sad ce to proci jos malo tamam da se i tijelo malo oporavi.





_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Trudnoca nakon poroda - kada?
10.10.2009 18:25:14   
tikica_69
Izmedju mojih klinaca je razlika 15 mjeseci. 6 mjeseci nakon poroda sam opet bila trudna. Mojoj susjedi je razlika izmedju klinaca 11 mjeseci. 

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Trudnoca nakon poroda - kada?
12.10.2009 18:21:05   
Junior
Moje misljenje je da prvo poslusas doktore...moje kolegica je zatrudnila 3 mjeseca nakon poroda...koliko je meni doktor objasnio, zena je nakon poroda najplodnija, pa bi ti to pogodovalo isto...zelim ti svu srecu draga i zao mi je sto si prosla kroz to!!!!

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Trudnoca nakon poroda - kada?
13.10.2009 11:18:08   
mišur
Fatimice draga,
želim ti da što prije zatrudniš i rodiš sebi jednu jepu i zdravu bebanicu,
a ako ti je dr rekao da toliko sačekaš, ne vidim razlog zašto ga ne bi poslušala...
U svakom slučaju, pogledaj malo po netu kakva su iskustva, pa i da odeš kod još jednog dr, da si ti sigurnija...

Moja rodica ima djecu između kojih je samo 11 mjeseci razlike i nija imala nikakvih komlikacija u trudnoći niti prilikom porođaja...
Ja ti želim sreću kako god da odlučišuser posted image


(odgovor članu Junior)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Trudnoca nakon poroda - kada?
13.10.2009 18:34:16   
fatimica09
Hvala vam puno mile moje, razgovarala sam sa sest ljekara...svi tvrde da sam sasvim zdrava, kazu cuda se desavaju i oni ne znaju kako drugacije da objasne ovo sto se desilo kod mene....prihvatila sam to kao Allahovo iskusenje, ali necu odustajati kao sto kaze nasa Lori...boricu se...pa valjda cu uz Boziju pomoc roditi zivu i zdravu bebicu kao i sve nase trudilice. Djevojcicu koju sam izgubila necu nikada zaboraviti, ona ce uvijek biti moje prvo dijete...ali bas zbog tog divnog osjecaja koji je ona probudila u meni moram ici dalje....Da mi je prije 10-tak mjeseci neko rekao da cu mjesec nakon porodjaja htjeti opet.....ha kako bih mu se slatko nasmijala....ali eto zivot je cudan....Sada zelim da radjam svake godine po jedno.......

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Trudnoca nakon poroda - kada?
13.10.2009 18:39:49   
Mirkica
amin draga fatimice da n am se naradzes zivis i zdravih bebica :)

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Trudnoca nakon poroda - kada?
14.10.2009 0:42:06   
Lalana

IZVORNA PORUKA: mišur

Fatimice draga,
želim ti da što prije zatrudniš i rodiš sebi jednu jepu i zdravu bebanicu,
a ako ti je dr rekao da toliko sačekaš, ne vidim razlog zašto ga ne bi poslušala...
U svakom slučaju, pogledaj malo po netu kakva su iskustva, pa i da odeš kod još jednog dr, da si ti sigurnija...

Moja rodica ima djecu između kojih je samo 11 mjeseci razlike i nija imala nikakvih komlikacija u trudnoći niti prilikom porođaja...
Ja ti želim sreću kako god da odlučišuser posted image



Potpisujemuser posted image
Da bude sve najbolje ako Bog dauser posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *