|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tuta
29.3.2016 0:32:42   
trnoruzica_mamina
Drage mame,
Zanimaju me vaša iskustva s odvikavanjem od pelena. Moja curica ima godinu i deset mjeseci. Stavljam je nekih mjesec dana na tutu, i vec se upoznala s njom. Sad se suočavam s problemom noćnog mokrenja. Naime želim izbaciti pelenu i tokom noći. Stavim je na pisanje prije spavanja i reducirala sam tečnost prije spavanja. Ali zanima me koliko puta je potrebno tokom noći dijete staviti na tutu. Molim vaša iskustva.. Hvala vam puno


Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Tuta
29.3.2016 11:41:35   
Vanne
Mi smo se pelene rijesili sa 20 mj...jednostavno je sama pocela odbijati pelenu..Tutu je naucila traziti za dva dana a nocnu pelenu aam joj nastavljala stavljati jer doji puno po noci pa normalno I da piski...medjutim nakon mozda pet dana pred spavanje hoce da piski trazi tutu,mama kini pejenu hoce pisa I ja joj skinem pelenu I nisam vise ni po noci stavljala pelenu...na tutu sam je stavljala svaki put kad se probudi da doji nekad cak I pet puta po noci...pa je skontala da je dizem n a tutu kad trazi da doji pa je prestala traziti da doji po noci...sad je stavljam dva puta po noci na tutu a, zna se nekad I upiskiti dok spava...
Ima I tema odvikavanje od pelene pa vidi I tamo user posted image
Sretno vam

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu trnoruzica_mamina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Tuta
30.3.2016 23:37:27   
trnoruzica_mamina
Hvala ti puno draga mama što si podijelila svoje iskustvo s mnom. Nadam se da ću i ja lako to završiti. Prvi su dani su najteži izgleda, jer ustajem noću svako dva sata i stavljam je na tutu. Problem je sto sam se odvikla, jer moja curica ne doji odavno. Ma da nije strasno ni ako se ponekad upiski. Ali eto da se stvori ta rutina. Hvala puno jos jednom!

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Tuta
1.4.2016 7:28:13   
Visnja RR
trnoružice , imamo veeeliku temu o odvikavanju od pelena

sigurno ćeš naći bezborj dobrih savjeta

http://www.ringeraja.ba/forum/m_100/mpage_112/key_/tm.htm

svakako nam piši kako ste to rješili! user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu trnoruzica_mamina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Tuta
1.4.2016 9:34:25   
dambolina

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

trnoružice , imamo veeeliku temu o odvikavanju od pelena

sigurno ćeš naći bezborj dobrih savjeta

http://www.ringeraja.ba/forum/m_100/mpage_112/key_/tm.htm

svakako nam piši kako ste to rješili! user posted image


Ova poruka je izbrisana ili premještena stoga više nije dostupna. pise kada kliknem na link

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Tuta
2.4.2016 0:37:17   
trnoruzica_mamina
Hvala puno. Pogledat ću tamo savjete, pa pisati svoja iskustva. 💝

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *