|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vrtoglavice
24.6.2008 13:17:23   
mišur
Drage mame,

od prije par dana imam strašne vrtoglavice. I kad ležim, i kad dojim, i kad šetam... I baš je ružan osjećaj, pravo me zanosi!
Mislim da je u pitanju nedostatak željeza, ali ne znam smijem li piti vitaminski dodatak, obzirom da dojim bebu.
Vjerovatno je i umor u pitanju, i iscrpljenost, jer imam bebu od 3 mjeseca, moguće i ove vrućine,ali interesuje me jeli se vama isto dešavalo.
I da li uzimate neke vitaminske dodatke?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vrtoglavice
24.6.2008 13:19:03   
laracroft
Anemija???Prekontrolisi krvnu sliku obavezno!

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vrtoglavice
24.6.2008 13:20:39   
Emina*
IZVORNA PORUKA: mišur

Drage mame,

od prije par dana imam strašne vrtoglavice. I kad ležim, i kad dojim, i kad šetam... I baš je ružan osjećaj, pravo me zanosi!
Mislim da je u pitanju nedostatak željeza, ali ne znam smijem li piti vitaminski dodatak, obzirom da dojim bebu.
Vjerovatno je i umor u pitanju, i iscrpljenost, jer imam bebu od 3 mjeseca, moguće i ove vrućine,ali interesuje me jeli se vama isto dešavalo.
I da li uzimate neke vitaminske dodatke?



Draga mja, ne da trebas piti, nego trebas uduplati dozu vitamina i minerala......
Ja pijem Natal aktiv od Hipp-a, mozes uzeti Prenatal ili  jesti raznovrsnu hranu...
Obavezno kontrolisi krvnu sliku user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vrtoglavice
24.6.2008 13:23:15   
*sunce*
joj i ja sam juče baš za kompom i pošto ispred sebe imam dva monitora na jednom kompu fino mi jer tako na oba stavim svoja dva foruma i čačkam  tu, kad odjednom mene poče da zanosi i ljulja ja se prepala pa zažmirim otvorim oči ono opet i dalje reko samo da ne drmnem sa stolice user posted image  
ne znam šta je user posted image  na sunce nisam izlazila a klima radi...

nalaze sam vadila u petak imama gledala kaže da su dobri znači nije krv...

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vrtoglavice
24.6.2008 13:27:23   
idana_85
Meni je doktor rekao da je normalno za trudnicu da povremeno ima vrtoglavice. Mene su prosli mjesec mucile, nisam se usudjivala sama sici niz stepenice. To je valjda zbog dodatne kolicine krvi koju proizvodi organizam. A za porodilje ne znam....to bi trebalo provjeriti s doktorom, al prije svega izmjeri pritisak.

(odgovor članu *sunce*)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vrtoglavice
24.6.2008 15:24:20   
majki
Preporučujem već navedeno, izmjeriti pritisak i pregled krvi, nemoj zanemarivati ove signale organizma.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vrtoglavice
24.6.2008 15:38:44   
mišur
Hvala cure!
Sutra odoh raditi krvnu sliku!
Mada već pijem Prenatal,ali vjerovatno nije dovoljan...

(odgovor članu majki)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vrtoglavice
25.6.2008 7:59:36   
travnicanka
Slazem se da moze biti  manjak zeljeza u organizmu ali iz iskustva mogu reci da prvenstveno razlog je iscrpljenost od trudnoce,poroda,dojenja,nespavanja te od mase obaveza oko bebice.
Jako puno promjena organizam dozivi u kratkom periodu i tjelo dozivi jako veliki stres.
Ja sam imala potpuno iste simptome nakon oba moja poroda.Jako sam bila umorna i nemocna.Jedinu pomoc sam potrazila kod moga muza,obzirom da sam dojila bebica je morala biti u mojoj blizini,tako sam ja dva dana samo lezala i odmarala se,redovno jela i puno tekucine pila.Moj muz je cuvao i brinuo se o bebici tako sam ja povratila energiju i pocela redovnije jesti i tekucinu unositi u malo vecim kolicinama nego obicno.
Probaj se odmarati,pa vidi kako ces se osjecati,a ako ti nebude bolje svakako pregledaj krvnu sliku.Moguce da si tokom poroda izgubila malo vise krvi pa treba vremena da se to ponovo uravnotezi.
Puno te pozdravljam!!!!

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vrtoglavice
25.6.2008 22:46:08   
amdi
Ferohel sirup je zeljezo koje se vrlo dobro podnosi i mogu ga piti trudnice i dojilje. Ja ga sad pijem samo kad dobijem user posted image  i stvarno se bolje osjecam. Prije sam padala u nesvijest, a ti ako dojis bebu moras pojacati i vitaminima i zeljezom ishranu

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vrtoglavice
26.6.2008 13:43:24   
mišur
Kupila sam Legofer sirup, pa se nadam poboljšanju...user posted image
Ma i ove vrućine ispcrpe, dovoljno mi je samo to, a gdje je još dojenje, nespavanje itd...
Nije lako biti mama...user posted image user posted image

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *