|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zavrtanje ušiju
12.11.2009 9:34:49   
Pretty mamma
Drage moje, da li se vašim bebam uhica zavrću dok spavaju? Ova moja stalno "klempi" uhica kako god da se okrene.user posted image
Lako je bilo dok je bila mala, kako ju stavim tako ne mrda, ali sada okreće glavicu non stop i prelomi uho.
Koje je rješenje?

_____________________________

Laura je u mom naručju!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zavrtanje ušiju
12.11.2009 9:37:22   
Private
Nisu usi sigurno toliko se uvrnule,a ako se bojis da ce biti klempava stavljaj trakicu na usi ili stavi malo medicinskog flastera iza usiju.

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zavrtanje ušiju
12.11.2009 10:31:48   
gvendolina
joj i mi imamo isti problem user posted image obavezno kad se okrene uho mu je zavrnuto.Stavljala sam mu i trakicu,ali mu brzo spadne.Tako da mu je ne smijem ostaviti kad spava da mu ne padne na nos.Nisam pokusavala sa flasterom,ali mislim da bi ga skinuo jer stalno nesto cupauser posted image   prijateljica mi je preporucila siroke trakice,kaze da one ne mogu spasti.Ali ja nisam jos uspjela da ih nadjem.
Bas sam primjetila da je sad dosta djece klempavo,vjerovatno zato sto se ne nose kapice.
Jedina nada je da ce doci na svoje kad mu glavica malo narasteuser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zavrtanje ušiju
12.11.2009 10:36:01   
Private
gvendolina ovo za flaster medicinski sam cula od zaove,al mu stavi ono malo sire.

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zavrtanje ušiju
12.11.2009 10:51:50   
maja78 RR
Eh koliko sam samo puta pomisla moje dijete ce biti pravi mali klempo :)))) (ovo ja iz dragosti, da ko sta ne pomisli)
Stalno se zavrtalo, i sta god sam probala nista, opet on po svom, jedino mi je uspjevalo da nekad stavim kapicu sa onim rubom na dnu pa da malo stisne, ali i to bi skidao. Svi su govorili sta se brines. A u jednom periodu mi je bas bilo poceo klempaviti.
E sad ima godinu i ne zavrcu se vise usi i nije uopste klempo :))))


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zavrtanje ušiju
12.11.2009 13:03:00   
mišur
Imali smo isti problem od kako se rodio...
Stalno je zavrtao uši dok spava, a još gore je postalo kad je počeo da se sam prevrće i okreće...
Sad je mali klempo, ništa strašnouser posted image , samo ne znam jeli to urođeno ili je od zavrtanjauser posted image

Ja sam stavljala trakicu i stalno bi mu spadala jer se vrtio, a onda sam čula i za taj medicinski flaster...
Jednom sam ga stavila i kad sam poslije nekog vremena htjela da ga skinem, njemu se jadničku toliko bilo zacrvenilo ispod i rasplakao se, tako da ga više nikad nismo stavili...

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *