|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Beba u avionu
28.9.2018 16:50:44   
avellana
Pozdrav,
Unaprijed se izvinjavam ako ova tema vec negdje postoji. Iduce sedmice putujem sa bebom od 6 mjeseci avionom. Idemo u Ameriku. Beba je inace na adaptiranom mlijeku. Interesuje me da li iko zna koliko pakovanja adaptiranog mlijeka i vode mogu i smijem ponijeti sa sobom u rucnom prtljagu? Neko mi je rekao da kupim flasiranu vodu kada prodjem carinu i pripremim hranu u avionu, u suprotnom ce mi oni sve to baciti. I da li se kasice i sokici smiju unositi u avion? Let traje 14h, samo zelim biti sigurna da bebi nece nista faliti i sto je najbitnije da je sita. :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Beba u avionu
28.9.2018 21:13:13   
Visnja RR
https://www.ringeraja.ba/m/forum/m_92360/mpage_1/key_/tmm.htm#92360


Ovdje imas iskustva...Ali nisu baš novija.

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu avellana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Beba u avionu
29.9.2018 22:18:30   
idana1812

Slobodno ponesi formulu nepripremljenu. Kupi za početak jednu flašu vode za avion, ali u svakom momentu možeš tražiti od stjuardese vodu. I oni koriste flaširanu tako da ti dodje na isto. Imaju i mikrovalnu pa možeš ugrijati prije svakog obroka. Pokušaj da izbjegnes momente kad dijele hranu u kabini da se ne stresas. 
Teglice s hranom se takodjer mogu ponijeti samo ih spakuj u providne kesice za zip zatvaranjem. Isto vrijedi za sokove. 
Jedino sto se moze desiti na nekoj od sigurnosnih kontrola je da te zamole da otvoriš i probaš sok pred njima. Ne pitaj sta i kako, samo uradi. 
Ne znam jesi li vec probala ali u dm-u imaš pakovanja s dječijom hranom koja se sisa iz vrecice.  Pakovanja su od 90gr. Ja sam ih nosila svojoj djeci i nikada niko nije provjeravao.

IZVORNA PORUKA: avellana

Pozdrav,
Unaprijed se izvinjavam ako ova tema vec negdje postoji. Iduce sedmice putujem sa bebom od 6 mjeseci avionom. Idemo u Ameriku. Beba je inace na adaptiranom mlijeku. Interesuje me da li iko zna koliko pakovanja adaptiranog mlijeka i vode mogu i smijem ponijeti sa sobom u rucnom prtljagu? Neko mi je rekao da kupim flasiranu vodu kada prodjem carinu i pripremim hranu u avionu, u suprotnom ce mi oni sve to baciti. I da li se kasice i sokici smiju unositi u avion? Let traje 14h, samo zelim biti sigurna da bebi nece nista faliti i sto je najbitnije da je sita. :)




_____________________________

Majke ruke svoje djece drže kratko, ali njihova srca zauvijek..

(odgovor članu avellana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Beba u avionu
25.10.2022 23:57:08   
nerminka78

IZVORNA PORUKA: idana1812


Slobodno ponesi formulu nepripremljenu. Kupi za početak jednu flašu vode za avion, ali u svakom momentu možeš tražiti od stjuardese vodu. I oni koriste flaširanu tako da ti dodje na isto. Imaju i mikrovalnu pa možeš ugrijati prije svakog obroka. Pokušaj da izbjegnes momente kad dijele hranu u kabini da se ne stresas. 
Teglice s hranom se takodjer mogu ponijeti samo ih spakuj u providne kesice za zip zatvaranjem. Isto vrijedi za sokove. 
Jedino sto se moze desiti na nekoj od sigurnosnih kontrola je da te zamole da otvoriš i probaš sok pred njima. Ne pitaj sta i kako, samo uradi. 
Ne znam jesi li vec probala ali u dm-u imaš pakovanja s dječijom hranom koja se sisa iz vrecice.  Pakovanja su od 90gr. Ja sam ih nosila svojoj djeci i nikada niko nije provjeravao.

IZVORNA PORUKA: avellana

Pozdrav,
Unaprijed se izvinjavam ako ova tema vec negdje postoji. Iduce sedmice putujem sa bebom od 6 mjeseci avionom. Idemo u Ameriku. Beba je inace na adaptiranom mlijeku. Interesuje me da li iko zna koliko pakovanja adaptiranog mlijeka i vode mogu i smijem ponijeti sa sobom u rucnom prtljagu? Neko mi je rekao da kupim flasiranu vodu kada prodjem carinu i pripremim hranu u avionu, u suprotnom ce mi oni sve to baciti. I da li se kasice i sokici smiju unositi u avion? Let traje 14h, samo zelim biti sigurna da bebi nece nista faliti i sto je najbitnije da je sita. :)





dm je obogatio svoju ponudu pakovanja, i sada ih ima u raznim ukusima. super su.

(odgovor članu idana1812)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *