|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   razgovori sa bebama
4.9.2011 15:19:02   
Anoniman
 da li razgovarate sa vasim bebama tipa citavu konverzaciju vodite vi a pricate i za sebe i za njega user posted image dajete odgovor i za njega

ja evo malopre u sobi beban place i zarijo glavu u jastuk  a ja: " pa sta je bilo sine recdi mami a on demek " ma pusti me majko da se isplacem ko malo dijete" user posted image user posted image user posted image  


  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: razgovori sa bebama
4.9.2011 15:33:30   
Anoniman
pricam kako da ne . Nekad se skontamo dobro nekad nagadaj odkad na sto je mislio rec user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: razgovori sa bebama
4.9.2011 15:47:25   
canim
Pricam, od rodjenja, ja stalno nesto meljem, sita se ispricam s njom user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: razgovori sa bebama
4.9.2011 15:51:44   
palachinken
Sad kako se poceo smijesiti mi je sega pricati s njim i to onim njegovim bebecim jezikom, ma ko veliki se ispricamo user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: razgovori sa bebama
4.9.2011 16:14:14   
reallove
pricamo i mi stalno,uh mi se raspricamo pravo:))..uvijek sam voljela da mu pricam i dok je bio skroz mala bebica...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: razgovori sa bebama
4.9.2011 16:34:54   
ladyblue RR
ja bih pričala ali moja toliko melje da ne dolazim do riječiuser posted image
a priča onim svojim jerikom tako da se ona slomi a ja samo uspijem reći jeste, jesteuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: razgovori sa bebama
5.9.2011 16:19:33   
bina87
Pricam,sve pricam... Evo mama promjeni pelenu, evo jedna carapica, druga carapica.. Kad gleda u nesto, prinesem mu blizu i objasnjavam sta je to... On gleda u mene i haman sto ne veli - mati, gdje se ti gasis :)

_____________________________

Mamino malo zlato Ammar 09.12.2010
3.850 kg
52 cm

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: razgovori sa bebama
5.9.2011 16:23:15   
Lady26
Pricamo, sve sto radim govorim joj, ona pamti i ponavlja i odgovara...juce smo ucile sta je kruska a sta je jabka (jabuka) user posted image ...jer inace je jabuka haman pola vrsta voca user posted image , cuva u jednoj ruci jabuku u drugoj krusku, kaze : mama oje jabka, oje kuska user posted image - sve su prilike da danas nece znati razliku user posted image
Kazem hajde mama opere guzu : nemoj mama nani dijati guzu user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 5.9.2011 16:24:01 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bina87)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: razgovori sa bebama
5.9.2011 23:51:11   
Mjeseceva Pratilja
Da. user posted image
Od malena pricamo. Kako se probudi pa dok ne zaspi..Govorim joj sta radimo, pjevamo, daj mami pet, idemo tasun tasun tanana, gdje je nos, oko, uho, prst, merhabauser posted image  (pa se pomerhabamo), idemo na tutu..Ma stvarno sve.
I sto je zanimljivo, i ona meni nesto prica. Djevojcica je stara godinu i mjesec dana. Zna 15 rijeci na bosanskom j, 3 na arapskom. Solidno.

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: razgovori sa bebama
5.9.2011 23:58:14   
rose

IZVORNA PORUKA: bina87

Pricam,sve pricam... Evo mama promjeni pelenu, evo jedna carapica, druga carapica.. Kad gleda u nesto, prinesem mu blizu i objasnjavam sta je to... On gleda u mene i haman sto ne veli - mati, gdje se ti gasis :)



hehe i ja tako za carapice a kad mjenjamo pelenu onda joj pjevam "mjenjamo pelene, crvene i zelene" i tako dok je ne promjenim jer se vrti, bjeyi, tersa, drami i sta sve ne dok je presvlacim...ovako me na trenutak krene slusati pa odradimo posao user posted image ...imam citav repertoar izmisljenih pjesmica user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu bina87)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: razgovori sa bebama
6.9.2011 8:12:41   
leona81
i ja pricam sa mojom od prvog dana ali bogami ona slabo prica, one osnove mama, tata, daj, nedam, ne i sl...odnedavno je ubacila i dajidza / dajda i imena mene i mm, i to je sve. razumije sve al slabo skroz prica.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: razgovori sa bebama
6.9.2011 13:00:35   
new_mum
Joj i ja se sita ispricah od prvog dana... Neki dan bas govorim mm da bi neko mogao umirati od smijeha da nas sa strane slusa jer kada iscrpim sve pjesmice (poznate i izmisljeneuser posted image ) onda joj pricam sta radimo ili najcesce sta planiram taj dan po kuci raditi-kojim redom, pa sve u detalje user posted image tako se i sama fino organizujemuser posted image
Cesto znam upaliti i radio pa pjevati uz pjesme - bebica je moj najvjerniji (i jediniuser posted image ) fan user posted image
Jedva cekam da se pocne smjeskati i gugutati user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: razgovori sa bebama
6.9.2011 13:09:19   
Amani12
Uh,ne zatvaramo usta ni jedno ni drugo...
Ali mi to tako otakako se moj djecak rodio.
Doduse,tada sam ja pricala za oboje user posted image

Lady bravo za kruske i jabuke user posted image user posted image
Podsjeti me,pitam ja A. sta nam koka daje i on uvijek kaze : jaje.
I hranio on koke neki dan Kod majmuna (Nahorevo) jabukom (nismo imali nista drugo pric ruci user posted image ) i pita ga nani sutradan sta daje koka,a on  kaze : abuku (jabuku) user posted image
Tako da, ne razumijemo se uvijek bas najbolje user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu new_mum)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: razgovori sa bebama
7.9.2011 22:24:58   
bina87
Ammar mene zove TA TA TA TA TA ! Kad mu nesto treba! Al valja biti posten i reci da samo zna reci TA TA TA TA TA ! Jedva cekam da progovori, mama-abuka-kuska-daj-nedam itd :):):):)

_____________________________

Mamino malo zlato Ammar 09.12.2010
3.850 kg
52 cm

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: razgovori sa bebama
7.9.2011 22:49:46   
Mjeseceva Pratilja
IZVORNA PORUKA: leona81

i ja pricam sa mojom od prvog dana ali bogami ona slabo prica, one osnove mama, tata, daj, nedam, ne i sl...odnedavno je ubacila i dajidza / dajda i imena mene i mm, i to je sve. razumije sve al slabo skroz prica.

Samo ti njoj pricaj. Iznenadit ces se kad krene. user posted image
Neka djeca ranije pocnu, a neka malo kasnije. Sjecam se da moj najmldi brat je poceo govoriti kada je imao 3 god. Prije toga samo 4 rijeci: mama, baba, dada, jaja. Kada je pogovorio, svi smo bili iznenadeni kako tecno i ispravno govori.

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: razgovori sa bebama
11.9.2011 0:26:36   
Amam
Ja i moj bebi samo "meljemo" jos mi imamo i seku pa to nastane komedija,mi pricamo i postavljamo pitanja i odg. umjesto njega a on se ne slaze uvijek s tim pa se bori za sebe user posted image .
Objasnjavam mu uvijek sta radim tipa " mama presvuce duzu(guzu) on se kikoce na ovu rijec,sad skinemo carape jer ih ne voli,bebi se kupa,daj mami sapice,a on pruzi rucice i onda digne i noge user posted image ...
A tek o izlascima,carsiji,curama,aman da me neko cuje,pomislio bi da haluciniram user posted image


_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: razgovori sa bebama
11.9.2011 0:37:07   
Anoniman
ma moj beban ima 11 meseci i ja pricam i za njega i za mene  smislim pricu za oboje user posted image user posted image da nas neko cuje pito bi se sakim ja to razgovaram uopsteuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amam)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: razgovori sa bebama
11.9.2011 0:41:07   
mala_sa
Mi takodjer pricamo o svemu i svacemu, cak uci i recepte (kad ja pravim kolace) user posted image user posted image ... a dok mijenjamo pelene zabavljamo se na svaki moguci nacin, jer jedino je rako "uspijemo" lijepo staviti user posted image user posted image
Helem nadam se da me komsije ne slusaju, jer bi rekli da sam nacisto "pukla" user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *