|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pokloni za djecu
12.7.2011 11:16:37   
Emica_sa
Hvala pogledat cuuser posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Pokloni za djecu
14.9.2011 12:14:50   
Amica11
ne znam da li je odgovarajuca tema,ali ja cu pokusati user posted image
sta kupiti za poklon djevojcici od godinu dana,a da je pogodno za taj uzrast?
mame koje imaju iskustva,pomoc

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Pokloni za djecu
14.9.2011 12:40:16   
Lejla Ka
Definitivno nešto korisno, u neku lijepu i šuškavu kesu user posted image Da se i mama i dijete obraduju.

Pamučni duks, trenerkicu, nešto od jesenje odjeće, broj veće da se može nositi do slijedećeg ljeta. Ako si u mogućnosti pitaj, i to najbolje pitaj "treba li vam to-i-to" nego "šta vam treba".


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Amica11)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Pokloni za djecu
14.9.2011 12:49:37   
leona81
mi smo dobili divne igracke za 1 rodjendan s kojima se moja M igra vec cijelu godinu fisher price - muzicke, ucenje govora i pjesmice...bespotrebne su nam skroz bile one ogromne plisane igracke koje samo skupljaju prasinu, vecinu odjece, cak koja je bila i broj veca nije ni obukla jer je sezona bila pogresna, neke su stvari na kojima je pisao br 2 kao za 2 godine nama vec bile male i sl... ja bi se odlucila za ove pametne igracke ili lego kockice tj nesto dugotrajnije.
btw meni treba pomoc za 1 rodjendan djecaka, vec smo mu kupili jedan preslatki ruksak ali bi jos neku igracku, sta bi bilo zgodno, tj sta oni vole? nemam bas iskustva za djecacimauser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Pokloni za djecu
14.9.2011 12:54:38   
bebacha
Leona nesto na fazon lego kocki,one vece,da nemoze stavit u usta i da nisu ostri vrhovi.il neki bolji autic al onaj fazon kad ga pustis da sam ide.to im je bas zanimljivo

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Pokloni za djecu
14.9.2011 12:57:01   
Lejla Ka
Hahaha, svako dijete za sebe. Nama su u oba slučaja (i muškom i ženskom) za 1. rođendan igračke (osim kesa) bile potpuno neinteresantne.

Do duše, sad se sjetih, kčeri je bio interesantan onaj tricikl sa ručkom kojom roditelj može gurati i upravljati, to ju je oduševilo. A sinu je zaluđen autićima tako da onaj neki bolji autić guralica bi možda bio pogodak (ako stan nije suviše mali).


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Pokloni za djecu
14.9.2011 13:04:18   
leona81
npr on vec nosi odjecu od 2-3 godine tako da ne znam sta bih mu ni uzela od odjece i da li bi mu moglo. a ima vec onaj ko bicikl sto roditelji mogu da ga guraju.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Pokloni za djecu
14.9.2011 13:10:55   
gvendolina
leona upravo ovo sto Lejla rece autic koji sam ide ili kockice....Moj A je dobio takav autic za 1.rođendan i bas se zabavljao. A kockice su uvijek pun pogodak, one su nam zanimljive od kada je imao pola godine pa i do dan danas.
A za poklon za djecake mozete pogledati u Merkuru na otoci,radnja sa raznim dzidzama u prizemlju preko puta marketa....bas ima super igracaka za djecake.Mi smo A kupili avioncice,a vidjela sam dosta zanimljivih igracaka tipa formule na baterije,kao i kamioncici sa alatom koji se mogu rastavljati
Ja u zadnje vrijeme najcesce kupujem tenice za rodjendane...super korisno a i djeca se obradujuuser posted image

< Poruku je uredio gvendolina -- 14.9.2011 13:13:59 >


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Pokloni za djecu
14.9.2011 13:18:28   
leona81
super, hvala. kockice bi bile najbolje one u plasticnoj kutiji?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Pokloni za djecu
15.9.2011 21:26:32   
Hanady RR
Ideja...
sutra imama rođendan jedne djevojčice od 13 godina...
šta pokloniti djevojci od 13 godinauser posted image

svaka ideja dobrodošla

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Pokloni za djecu
15.9.2011 21:29:00   
Malenaoduvijek
neku tinejdzersku knjigu mozda, da li voli citati?

moja sestricna npr najvise voli da cita






_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Pokloni za djecu
15.9.2011 21:36:11   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Ideja...
sutra imama rođendan jedne djevojčice od 13 godina...
šta pokloniti djevojci od 13 godinauser posted image

svaka ideja dobrodošla


Nešto iz Acceessorize-a :))) imaju odličnog nakita za djevojčice.
U Exkluzivu imaju dnevnik za djevojčice+kutija za nakit+torbica (ili tako nešto u tom fazonu).
Ili naravno nešto od odjeće (U Waikikiju odličnih haljinica).


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Pokloni za djecu
15.9.2011 21:39:36   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: MALA1994

neku tinejdzersku knjigu mozda, da li voli citati?

moja sestricna npr najvise voli da cita







pa sad...

nisma siguran za crtanje...a veo zpravo sam na on line knjižari i gledam što bi to moglo biti teenn knjigauser posted image

večeras mi došao poziva za sutra...malo mi remeti i planove neke sutrašnje...al ne mogu da se ne doazovemo...
pa sad bih joj uzela nešto lijepo i korisno...

a d anije garadoba pojma nemam koji broj dijete nosi ni odokativnom metodomuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Pokloni za djecu
15.9.2011 21:39:54   
D_K
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Ideja...
sutra imama rođendan jedne djevojčice od 13 godina...
šta pokloniti djevojci od 13 godinauser posted image

svaka ideja dobrodošla


ja sam u jednoj radnji u Starom gradu kupila nausnice na ovaj fazon.. kaze teta da su ukrasene swarovski kristalima. bile su oko 15 KM..
http://www.madaboutjewellery.com/acatalog/swarovski_crystal_crescent_star_earrings.html

zvijezda je bila kao ova na slici ali nisu visile..
http://www.olinastar.com/products/Star-Power%3A-Sterling-Silver-Star%252dShaped-Earrings-with-Swarovski-Jet-Black-and-Clear-Crystals----%252d%252dOSE1338.html

< Poruku je uredio D_K -- 15.9.2011 21:40:53 >


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Pokloni za djecu
15.9.2011 21:41:04   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Ideja...
sutra imama rođendan jedne djevojčice od 13 godina...
šta pokloniti djevojci od 13 godinauser posted image

svaka ideja dobrodošla


Nešto iz Acceessorize-a :))) imaju odličnog nakita za djevojčice.
U Exkluzivu imaju dnevnik za djevojčice+kutija za nakit+torbica (ili tako nešto u tom fazonu).
Ili naravno nešto od odjeće (U Waikikiju odličnih haljinica).


e ovo u exkluzivu mi s edpada...user posted image
jel nije pravelika za nešto ovako curica od 13 godina
http://www.knjiga.ba/Djecije-knjige/Dnevnici/Superknjiga-o-meni_N2281.htmluser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Pokloni za djecu
15.9.2011 21:41:42   
teacher75
ja sam nedavno isla jednoj djevojcici na 13. rodjendan, kupila joj preslatku ljetnu bluzicu i lancic sa privjeskom medaljonom (mislim da je srce u pitanju) koji se slaze s bluzicom u tiffany (h&m). poklon joj se pravo svidio, doslo me oboje 30-40kmuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Pokloni za djecu
15.9.2011 21:42:16   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: D_K

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Ideja...
sutra imama rođendan jedne djevojčice od 13 godina...
šta pokloniti djevojci od 13 godinauser posted image

svaka ideja dobrodošla


ja sam u jednoj radnji u Starom gradu kupila nausnice na ovaj fazon.. kaze teta da su ukrasene swarovski kristalima. bile su oko 15 KM..
http://www.madaboutjewellery.com/acatalog/swarovski_crystal_crescent_star_earrings.html

zvijezda je bila kao ova na slici ali nisu visile..
http://www.olinastar.com/products/Star-Power%3A-Sterling-Silver-Star%252dShaped-Earrings-with-Swarovski-Jet-Black-and-Clear-Crystals----%252d%252dOSE1338.html


eh vidiš i nakit nije loša ideja...neki ovako stalan i lijepuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Pokloni za djecu
18.9.2011 13:16:16   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Ideja...
sutra imama rođendan jedne djevojčice od 13 godina...
šta pokloniti djevojci od 13 godinauser posted image

svaka ideja dobrodošla


Nešto iz Acceessorize-a :))) imaju odličnog nakita za djevojčice.
U Exkluzivu imaju dnevnik za djevojčice+kutija za nakit+torbica (ili tako nešto u tom fazonu).
Ili naravno nešto od odjeće (U Waikikiju odličnih haljinica).



da se zhavalim na ideji i uputi...

divnih stavri u exkluzivu...
kupila sma joj dnevik sa ukrasnim koricama uz koji dođe jastuk bvazdužni koji s enapuše sam pri vađenju iz vakuma koji e naravno isti dezen kao i dnevnik i taj jastuj ima rajfešluz i katanac s akljulem...unutar njega krije s ednevnik...
premedeno i baš efektno...slavljenica s eoduševilauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Pokloni za djecu
18.9.2011 14:39:43   
Blue rose RR
A baš mi je drago što smo potrefile poklon :)

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Pokloni za djecu
3.10.2011 12:34:24   
leona81
kakav autic na guranje preporucujete za djecaka od godinu dana? one velike ili mali neki?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Pokloni za djecu
3.10.2011 12:40:28   
R&T@
IZVORNA PORUKA: leona81

kakav autic na guranje preporucujete za djecaka od godinu dana? one velike ili mali neki?


Najbolje onaj sto ima drsku za guranje...
ledja roditelja ce ti biti zahvalna...


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Pokloni za djecu
3.10.2011 12:44:08   
leona81
joj ma ima taj vec, mislila sam na baterije...vidjela sam neke veeelike a imaju i standardni mali, i gdje je najbolje to kupiti. prvi put kupujem autic:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Pokloni za djecu
3.10.2011 12:47:41   
R&T@
Zavisi koliko ti je blizak djecak...user posted image

Veliki kostaju minimalno 200 KM, zauzimaju mnogo mjesta, teski su...
ali su "fora" i dugo traju...

Mali su mnogo jeftiniji...mi smo kupili jedan u robotu za 60 KM...
baterija se puni...ali ce ga djecak brzo prerasti...




_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Pokloni za djecu
3.10.2011 12:48:01   
Lady26
Do koliko para? Svekar i svekrva su kupili unuku motor, preeeedobar, na baterije, veliki, ali bogme oko 250KM...
Ta cuda na baterije su ti skupa...ili si mislila autic na baterije, onako normalne velicine, ja sam pisala za motor koji dijete moze voziti...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Pokloni za djecu
3.10.2011 12:51:37   
Blue rose RR
Moj kolega sa posla je svojim kupio u Kiseljaku ima ona radnja (poslat ću ti pp) ja je zovem "svaštara", u kojoj se može naći dosta dobrih starčica i između ostalih i ove autiće.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *