|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tatina maza
28.11.2011 12:56:27   
bebacha
Felix ovo za ne povjerovat. et kako mi drugi zivom koji nemam cetralno grijanje.cccc 
ti tog svog mm malo pre odgojiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Tatina maza
28.11.2011 12:56:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MALA1994

felix Boze sacuvaj user posted image
a nece se dijete prehladiti od svjezeg zraka moze samo od ljudih i njihovih bakterija i virusa

eto kao vidis i sad je suncano kao hodaju virusiuser posted image user posted image il kao sto i je tesko A. uvest u kucu ako izvedes hebes scenu koju napravi da ti se ne mili izac van .Jednom je izasao van 5 sati predvecer , ajmo A u kucu bio mu drug vani kaze necu imao motor u rukama , ajmo A provoza se voli se voza u autu samo da ga nagovorim nekako necu dere se a vec zima smrkava se
Ajd ide drug stobom nece taj mali da ide ....
Na kraju na silu ga uzmem jedva toliko se otimo vristo cak me ogrebo od huje usla u kucu baca se vristi dere , trci prema vratima ocu apojeeeeeee
nemozes doc do reci da mu objasnis onda jos mm se prikaci jah kao sto si mu davala,motor pa reko vidio od druga isce onda njegov covjece kako cu nedat
ajd anel unecu motor u kucu ma jok , toliko se dero
a mm jah sad ce se razboli vristi bla bla i eto posvadjamo se
Nikad se nismo svadjali nikad kako je A dosao stalno se svadjamo a razlog njegovo preseravanje da izvines koje me nervira do Boga miloga.

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Tatina maza
28.11.2011 12:58:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebacha

Felix ovo za ne povjerovat. et kako mi drugi zivom koji nemam cetralno grijanje.cccc 
ti tog svog mm malo pre odgojiuser posted image user posted image user posted image

nemam pojma bezbroj puta sam to rekla eto kao sta me briga kako  zive A je potaman ono sirina grijanje pa hebaji ga reko opet se razboli prestani titrat bozi robe kad se oce razboli razboli ce se da je neznam sta .
al dzaba ja govoriti dzabaaa


(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Tatina maza
28.11.2011 13:00:07   
veeseelaa
Moj je svoju djecu i kupao, i hranio i prao.....


isto, i sada je pere i hrani i uspavljuje itd

a Bgm kad smatram da pretjeruje u smislu trebaš joj ovo ili ono uraditi itd ja lijepo kažem pa dragi uradi ti, ne prebacujem na mene.... i otac mora biti uključen u čuvanje djeteta a ne samo s kreveta ko daljinskim upravljati sa mamom i djetetom
kod mene mu to prošlo ne bi
zato maglaj_mum reci ti njemu lijepo kad smatraš da pretjeruje da je lijepo on uzme i pobrine se o malenoj, kad je već tako brižan
il budi mudra pa mu reci ali dragi ona se tako smiri kad je tebi u naručju, kad joj pričaš, pjevaš


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Tatina maza
28.11.2011 13:04:49   
rose 87
aj felix duso mora dijete nekad i vristati i plakati,i moj oplace al ako place bez razloga ja ga i ostavim na miru dok ga ne prodje
a mm je bio malo nervozan dok je E. bio mali,bas sam imala osjecaj da ga je bilo strah,a i skoro citavo vrijeme je bio kod mene,doji-spava i tako,ali kasnije sve je radio,bunio se on par puta,kao kako cu ga ja oprati recimo,a kako ga ja operemuser posted image
tako da ga sad ostavim kod mm bez brige,a cim mm dodje E. vise i nece da se igra sa mnom samo sa njim jer ga pozeli


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Tatina maza
28.11.2011 13:05:48   
selebriti

IZVORNA PORUKA: maglaj_mum

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: maglaj_mum

Sto se toga tice, sveki je cuva kad sam na faxu i tu mi jako puno pomaze...



moguce...user posted image user posted image user posted image


Da poštedi sina ili...?



Napraviće samo tebi veći problem, ustvari, .. napravila je već...


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Tatina maza
28.11.2011 13:06:18   
Anoniman
vesela , dodjem ja kuci nista suti ni javila da sam dosla .Dodje kaze , sta ima kod tvoji ja formalno niste reko .
Kao nisam ja kriva nisam te ja htjela naz vec kao svekar doso pita di, sam pa galami i eto ona naz . Reko koja glupost bogati isto kao da ja neznam se brini o djetu koda oni sjede sa ledenicama na glavi eto tako , a naravno da mi se djete nece igrat u hodniku vec u dnevnoj .
Boze sacuvaj nista reko gluplje cula nisam !    K   oliko mi se samo tlak bio digo ! .


(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Tatina maza
28.11.2011 13:15:59   
hanabanana
Onda šuti i trpi.
Šta drugo.
Ili se seli.

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Tatina maza
28.11.2011 13:16:15   
Amam
MM aktivno ucestvuje u odgoju djece,kad kazem odgoj to podrazumijeva i njihove presvlacenje i hranjenje i kupanje,igranje i sve sto ide uz njih.
To sto se on boji i drhti,nek drhti brate,prestace,nisi ni ti 5.odhranila pa sad imas prakse s ovom bebicom.Za sve postoji prvi put.
Komentara od strane svekrve,strine... je uvijek bilo i mm su govorili zsto ti presvlacis A ona je curica user posted image ,mi to nismo dozivljavali,on nju i sad zna okupati,ako ja imam druge obaveze.


Felix,ja kad sam rodila moju A mm je poceo slicno tako da pretjeruje u toj briznosti,dok ja nisam pukla i izgalamila da valja,pa necu je drzati pod staklenim zvonom,mora i da se udari i da se prehladi...i rekla mu fino "ja sam nju 9 mj nosila,ti nisi,niti se je rodio,niko nju nemoze voljeti vise no ja,niti se brinut za nju bolje od mene".I vjeruj da je urodilo plodom,vremenom se unormalio user posted image


_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Tatina maza
28.11.2011 13:18:12   
*Boo*

IZVORNA PORUKA: maglaj_mum

Cure moje imam jedan problem, pa me zanimaju vasa iskustva? Vjerovatno se vec razgovaralo o tome ali ne tako skoro...
Naime moj muz navodno jako osjetljiv na suze nase osmomjesecne djevojcice...Cim zaplace uzmi je, uzmi, bez obzira koliko da sam zauzeta moram je uzeti, jer ne mogu podnositi njegovo stalno trabunjanje...user posted image Kao zao mu je, ali nece on da je uzme jer ona kao hoce meni..user posted image .Ako se zakaslje on skace, ako joj je zacepljen nosic odmah doktoru, ne dozvoljava gotovo nikome da je uzima, jer ce im kao ispasti i ustaje cesce nego ja da je provjeri...Tako da zbog te njegove brige ja ispastam pa se naucila na ruke, a ja nista ne mogu da uradim, pa nekad ne stignem ni da se pripremim za ispit...
user posted image user posted image user posted image

Javnite svoja iskustva, ako nista da bar znam da nisam sama... user posted image user posted image


Ako je ona tatina maza...onda neka je on mazi...-pa bebu ne pravi samo mama...tako da koliko god ona treba mamu, toliko treba i tatu
user posted image ...osim toga, beba od osam mjeseci nije bas tako mala, da bi se on bojao da je drzi ili sl...Velika curauser posted image user posted image


_____________________________

Moje srecice ♥ ♥
15.6.2008.
16.10.2011.

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Tatina maza
28.11.2011 13:18:56   
Anoniman
Ja se samo pitam , i valjda cu to nekad docekat dal ce takav biti i sa drugim djetom nedo mi bog onda bolje da ga ne radjamuser posted image .
Ja sam ga jednom pitala bas me reko "interesuje" kakav bi bio on suti pa ce imam ja A. sta me ko briga za vas ...... on tebi to meni anel .....
Dobro reko vidjet cemo bas ......
Previse je brizan , nekad to godi a nekad nevalja . Stvarno mu je zjenica oka .


(odgovor članu Amam)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Tatina maza
28.11.2011 13:26:19   
maglaj_mum
Ma i nama su nasa djeca zjenica oka...al se ponasamo u granicama normale...Necu je drzati pod staklenim zvonom jer znam da joj tako samo skodim...

_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *