|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
17.9.2010 1:07:54   
veeseelaa
Hanady hvala puno na utjesnim rijecima

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
17.9.2010 1:09:27   
bananica
sad vesela zapali jednu relaksirajucu

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
17.9.2010 1:16:28   
bananica
dijete u takvom stanju ne treba buditi, iako ima otvorene oci ono sanja i spava
najbolje je svoj obraz prisloniti uz njegov i lagano govoriti sssss(ovo mi je rekla jedna stara komsinica-nana)

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
17.9.2010 1:16:39   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bananica

sad vesela zapali jednu relaksirajucu


user posted image user posted image user posted image bas me nasmija


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
17.9.2010 1:17:33   
bananica
drago mi je da si uspjela nasmijati seuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
17.9.2010 9:11:07   
emma.L
Upravo kako reče bananica, ne siliti fizički kontakt, ne vikati u smislu da trgneš dijete da prestane (nisu oni odrasli), samo da sam ovo znala kod prvog Eminog takvog plača user posted image  - već drugi put je bilo lakše, samo sam provukla ruke kroz krevetić i jednom joj pokušavala smiriti rukicu da me prihvati, a drugom joj mazila kosicu. Trebalo je i par minuta da me skonta, sigurno (najdužih u mom životu).
Tko bi znaš što im bude user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
17.9.2010 10:11:12   
aida.
vesela sigurna sam da je samo ruzno sanjala i moj erol zna tako vristati iza sna da ga jedva smirim, pocne jecat i onda opet zaspi... bas se uplasim.... to je ruzno sanjala....

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
17.9.2010 11:27:22   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ajša mi se maloprije probudila i plakala i sveg glasa, nije mi dala prići, jedva sam je uspjela presvući, reko da nije ojed u pitanju (često nam se dešava) al eto nije
Plakala je toliko da su mi se noge odsjekle, nema temp, inače već sedmi dan pije antibiotik zinat jer je dobila upalu grla
Pokušala sam joj obrisati nosic al je blezala od mene, morala sam cak izaci i u drugu sobu
Sad se smirila, napravila sam joj caj i zaspala je al samo je malko popila caja od kamilice
Neznam o cemu se radi? da nisu petice u pitanju?
strasno sam prepadnuta, ako neko ima kakav savjet i misljenje o ovom molim vas nek napise
Inace primjetila sam da je u zadnjih par dana nervozna, osjetljiva i placljiva
Ne smijem ni da legnem, evo sam se obukla i spakovala njene stvari za ne daj Bože a ujutru radim user posted image




Sin opet zadnje dvije noći se probudi, ne može da zaspe i nakon 2 sata mučenja počne pokazivati prstićem u prazno i govoriti "eno ...neki lik iz crtanog" ili "eno mav, biši" i mojom rukom briše neke halucinirane mrave. Već sam se zamislila na neurologiji. U jutro totalna normala.

< Poruku je uredio Visnja RR -- 20.9.2010 16:22:33 >


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
17.9.2010 14:12:13   
iv@ncica
veseela   moja  ostani bona veseeela...ovo  sto  je  tebe  prvi  put  zabrinulo..nama  je  svako-nocnauser posted image   pojava,  od  kad  je  promigao.....pa  kad  bi  sad  citala  moje  postove. ,  ...vgidjela  bi  samo    slabo  spavamo,  budimo  se,  vristimo  u  snu....kenkamo...vristimo..na  kraju  je  samo  ostalo  dobro  znano  ne  spavamo...evo  i  nocas  između  2 i 5  nam  je  bilo veselo....jos  od  kad  je  krenuo  u  vrtic  to  se  pogorsalo..ali  ja  vec  odavno znam  da  moj  A.  tako  reagira   na  sve  ono  sto  je  prozivio  tog  dana....skaku,  vrisku,  crtic, hodanje,  trcanje, promjenu,  goste,  odlaske  negdje...zubice...i  evo sad  opet  novi  sok  vrtic,   odvajanje.....samo  mene  trazi...a  u  tom  nocnom  kriku  nedozvoljava  nista  pa  ni  meni  cak  diranje....u  snovima  je  sve  strasnije......  ne  brisni  se...ali  znaj  da  meni  i  nakon  1,5  neprospavanih  noci  i  tog  slusanja  nije  lakse...nocas  je  bas  pretjerao  bio  vise..ja  postajem  neuracunjiva  od  mukeuser posted image  

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
17.9.2010 14:15:00   
veeseelaa
djevojke hvala na utješnim riječima, očito je samo bio ružan san u pitanju al ja je nikad nisam vidjela takvu pa sam se strašno prepala, jutros nakon budjenja je bila ok, sretna i vesela tako da sam je odvela u vrtić
Teta kaže da je super raspoložena i da nema nikakvih problema, da je obilno doručkovala, tražila tutu i da cijelo jutro pleše
Uh pospana sam i nikakva al hB da je malena dobro, svašta mi je sinoć prošlo kroz glavu

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
20.9.2010 16:17:22   
emma.L
I tko bi rekao da će nam biti vesela noć u subotu user posted image ? Zaista nije odavno. Ali probudila se napola oko 2 plačući, pa čak nije pomoglo ni moje milovanje i šuškanje  sa distance. Pa je uzela, gura me, vrišti, govori "tamo, tamo", a ne mogu joj ništa. Pa onda tata preuzeo i malo je umirio na foru "čekaj da ispušemo nos, pa ti nastavi" - i ona fakat nastavila vrištati user posted image . Tu mi ništa više nije bilo jasno. I nekako je trebalo 15-ak minuta, ali smo je umirili. Ja onda upalila Mućke, totalno se stresla bila user posted image . Ujutro Ema kao nova, mi kao prebijene mačke, sreća pa neradni dan. Ja to povezujem sa dva dana u vrtiću, a tko zna šta može biti.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 86
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *