|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: šta vam najviše nedostaje iz trudnoće?
14.10.2008 20:23:32   
moni
Možda  ću biti grozna ali meni je u trudnoći bilo užasno, užasno sam se osjećala. Jedva sam čekala da se porodim i eto ranije na 4 sedmice sam se i porodila. Hvala Bogu da je sve bilo ok, a trudnoća.....Kad vidim stvari koje sam nosila kad sam bila trudna, ružno je reći ali zlo mi je od njih

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: šta vam najviše nedostaje iz trudnoće?
15.10.2008 1:21:02   
camm
ne dostaje mi dr.Masic
da mi kaze pa  ti opet u stiklama doslauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu moni)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: šta vam najviše nedostaje iz trudnoće?
15.10.2008 20:47:10   
mišur
Meni je trudnoća bila najljepše doba mog života...
Nisam imala nikakvih tegoba, možda i zato...
Žao mi je što nisam imala više vremena da uživam u njoj, jer sam prvo organizovala svadbu, pa polagala pravosudni ispit, i na kraju sam u 9. mjesecu preseljavala u novi stan,pa mi je tako brzo prošla u tim obavezama...
A nedostaje mi osluškivanje mog anđela kako se vrti, maženje stomaka znajući da u njemu raste moja beba, priča sa njim, razmišljanje kako će izgledat kada se rodi...Onaj osjećaj ponosa svaki put kad bih sebe pogledala u ogledalo...
Stvarno je to posebno stanje i osjećaj, i mislim da smo mi žene blagoslovljene što imamo priliku to doživjeti...

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: šta vam najviše nedostaje iz trudnoće?
15.10.2008 22:33:30   
camm
IZVORNA PORUKA: camm

ne dostaje mi dr.Masic
da mi kaze pa  ti opet u stiklama doslauser posted image user posted image user posted image


al nije samo ovo sto mi nedostaje ima dosta toga
ono preko reda uci negdje ili placati nesto user posted image svi ljubazni fini
svi paze sta ce reci ,nema galame strogi mir, ugadjanja .
nesmijem vise da se opet ne razmazim.user posted image user posted image user posted image

al  najljepse od svega je bilo ocekivanje moje bebice
jos kad su mi rekli curicu da nosim nikad sretnija u zvotu
nisam bila kao taj dan.user posted image


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: šta vam najviše nedostaje iz trudnoće?
15.10.2008 22:38:22   
Suzana
Voljela bih vratiti vrijeme jer bih vise uzivala...
Nekako mi je sve prebrzo proslo, i nekih stvari nisam bila ni svjesna...
Svakako je najveca radost bila kada su se moji djecaci gurali na sve strane! user posted image
Cesto razmisljam o trudnoci i danu kada sam vidjela svoje djecake... Nekako sa sjetom. user posted image  
A sada kada ih pogledam, to su dva medica prava, i vrijedilo je nositi ih, al' je bilo tesko pravo...
Misljenja sam da trudnoca sa prvom bebom (kod mene u mnozini) i sa drugom vjerovatno nije ista, ipak kada je prvi put, novo iskustvo, pa je sve drugacije - jesam li u pravu, neka nam kazu mame koje su dva puta (ili vise) radjale?

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: šta vam najviše nedostaje iz trudnoće?
16.10.2008 14:32:26   
mivica
Nedostaje mi san (jer sam hB u trudnoci stvarno spavala bez problema), nedostaju mi duge, duge setnje po gradu, nedostaje mi vise slobodnog vremena, nedostaje mi stomak :)))) 

_____________________________

Bakir, 21.06.2008.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: šta vam najviše nedostaje iz trudnoće?
16.10.2008 14:45:03   
Okarica
IZVORNA PORUKA: fanamatik

Meni nedostaje to što su mi svi govorili kako super izgledam iako sam trudnauser posted image , a sad niko ništa...



Ista stvar i kod mene user posted image

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu fanamatik)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: šta vam najviše nedostaje iz trudnoće?
28.10.2008 23:22:32   
Inayat
Nedostaje mi osjecaj pomjeranja moje bebe. I sad kad je drzim u krilu pomislim kako se ona mrdala i kako sam mogla vidjeti kako stomak s jedne strane ide na drugu i onda se od dragosti rasplacem i zahvalim Bogu sto je imam u narucju i sto je moja.
Nedostaje mi da spavam u komadu bar 5 sati user posted image


_____________________________

Mamine ljubavi
M 25.09.08
Z 10. 06. 10

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 33
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *