|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
12.3.2012 11:36:18   
ananas_ze
onda iscitajte malo ovu temu,zene su preporucivale tete-sretnouser posted image

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 30.5.2012 10:37:04 >


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
12.3.2012 11:42:00   
teacher75
evo ja da opet ponovim da je nasa teta slobodna od 1.aprila, s tim da bi njoj odogovaralo radno vrijeme od 5-6 sati, pa kome odgovara nek mi se javi na ppuser posted image

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 17.7.2012 11:05:40 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
1.6.2012 16:40:30   
Arijana2
Drage mame ako neko ima tetu da preporuci (tete sa preporukama koje su navedene sam vec kontaktirala i sve su vec zauzete ili radno vrijeme nije adekvatno.

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 17.7.2012 11:06:37 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
28.6.2012 10:30:52   
babina beba
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: pocahontas

ko može, po mom misljenju najbolja je opcija teta čuvalica dok je dijete jos malo a roditelj mora na posao (od 6mj pa do 2 god.)..kasnije, kad dijete navrši 2 godine i više i zeljno je ineterakcije s drugom djecom i ima vise potreba od samo presvući, piskiti, kakiti, jesti i spavati, onda mi je neko obdaniste rjesenje..user posted image
mog R. jos uvijek čuva teta..zadovoljni smo s njom, posveti mu se, obavi sve onako kako joj kazemo, kad je pitamo za misljenje ona kaze svoje, do tada radi po našem...nekad ni cijeli dan dok sam na poslu ne nazovem ili samo jednom da checkiram kako su i sta rade...
sad osjećam da R. ima potrebu da se druži i da mu je dosadno po cijeli dan u stanu s njom iako su vani po 3 sata kada to vremenske prilike dozvoljavaju i druzi se s drugom djecom..
Osjećam da mi je dijete željno znanja i novih spoznaja, učenja kroz igru, slagalice, pjesmice, druzenje itd. Samo iz tog razloga i samo zbog njega bi se odlucila na obdaniste, ali cu opet gledati da nekako tetu zadrzimo (i zbog bolesti ne daj Boze i zbog ranog ustajanja ako vec ne mora) i da ide na poludnevni boravak, bez da tamo nepotrebno spava...o tom po tom user posted image jos razmisljamo o tome koja mi je najbolja kombinacija...



odlicno, ko moze!

imam prijateljicu koja placa tetu 350 KM plus vrtic 250 KM user posted image



Anidla ti kao da mene poznajes jer ovako sam ja placala dok mi se teta nije razbolila pa morala i manja u jaslice. Sad mi treba teta davacu ovoliko i jos vise samo da mi cuvaj bebu i da merucak ceka kuci! A starija ce nastavici sa vrticem!

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 17.7.2012 11:06:54 >

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
30.6.2012 22:18:08   
uvijek_ista
Ne želim da budem subjektivna, pa ću napisati samo par karakteristika o mojoj mami. Radi se o osobi sa višegodišnjim iskustvom odgajatelja u vrtiću, a u posljednje vrijeme i iskustvom "tete čuvalice" sa odličnim preporukama.
Prednost bi predstavljalo područje Ilidže ili blizina tramvaja, a slobodna je od sredine avgusta. Ukoliko ste zainteresovani, pozvaću je da se uključi na forum.
Pozdrav!

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 17.7.2012 11:07:17 >

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
17.7.2012 9:32:55   
pocahontas
eh ovako...
mi se s našom tetom koja nam je čuvala R. više od dvije godine aBd rastajemo u septembru jer polazimo u vrtić..koliko sam sretna, toliko će nam biti i tužno jer smo se bas lijepo družili i navikli na nju, lijepo se brinula o našem R. i bas smo bili zadovoljni u svakom pogledu...

tako da, ako nekome treba naša teta za čuvanje djeteta u Sarajevu od septembra, neka mi se javi na pp za detalje i dogovor...user posted image



< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 17.7.2012 11:07:35 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu uvijek_ista)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
17.7.2012 20:39:30   
mamina princeza
ne treb asad meni nego me komisnica zamolila
treba joj teta cuvalica pouzdana da je neko poznaje i moze preporuciti odmah sada - ostala je bez svoje tete zbog bolesti. ako neko ima molim da mi se javi. lokacija stari grad - Bistrik

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
17.7.2012 21:54:34   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mamina princeza

ne treb asad meni nego me komisnica zamolila
treba joj teta cuvalica pouzdana da je neko poznaje i moze preporuciti odmah sada - ostala je bez svoje tete zbog bolesti. ako neko ima molim da mi se javi. lokacija stari grad - Bistrik

jel puno radno vrijeme ili moze na 5-6 sati? ako moze 5-6 sati da vidim jel ova nasa jos slobodna, ona zivi na logavinoj

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
17.7.2012 22:32:00   
mamina princeza
mislim da j epuno vrijeme jer zena radi tako al provjerim sutra pa javim ..

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
1.8.2012 9:31:29   
selebriti
Trebala bi mi teta čuvalica ili djevojka za bebu od 10mj, ... koju bi čuvala, najvjerovatnije, svaki dan od ponedjeljka do peta po 3, 4 sata poslijepodne. Detalje bi dogovorili na upoznavanju.

Ova porodica živi na Alipašinom Polju blizu one nedovršene crkve.

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
24.8.2012 14:35:39   
leona81
ja vam mogu preporuciti tetu cuvalicu - djevojka od 20ak godina, sa 4godisnjim iskustvom...detalji na pp

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
25.8.2012 23:10:24   
aric
Vasim postom prekrsili ste dva pravila foruma...
1. neovlasteni i neusagalaseno relamiranje ( obratite se Visnji RR)
2. pisanje velikim slovima u forumskom svijetu se jednači sa ''''''''deranjem=glasnim nedoličnim govorom''''''''




< Poruku je uredio Hanady RR -- 25.8.2012 23:40:14 >

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
26.8.2012 10:42:23   
Marija13
I ja vam isto imam za preporuciti divnu djevojku za cuvanje djece, ima 28 godina, diplomirala pedagosku akademiju, radila je kao uciteljica ali kada nema posla onda cuva djecu. Ja bih je stvarno od srca svima preporucila, mozete mi se javiti PP,,,user posted image

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu aric)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
30.8.2012 10:06:06   
pocahontas
evo imam jednu tetu koja ce biti slobodna od septembra..cuvala je djecaka koji se s mojim djetetom igrao u parku i koliko sam primjetila divna je...

samo jedna napomena-njoj bi odgovaralo čuvanje djeteta negdje na potezu bistrik do otoke, jer sve dalje od otoke je njoj malo daleko i gubi dosta vremena onda u prevozu..to po mogucnosti, mada svemu se da prilagoditi ako vam ostale stvari budu odgovarale user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
30.8.2012 10:14:02   
mama75
Meni bi trebala neka djevojka, eventualno zena, za vodjenje djeteta u/iz skole, uz davanje obroka pred polazak u skolu i asistiranje pri oblacenju user posted image . Lokacija Grbavica. Znaci to je rad od nekih max 2 sata dnevno. I treba mi savjet od forumasica, koliko bi platila za ovo? Nemam iskustva s tim tetama cuvalicama do sada, djeca su mi isla u vrtic/produzeni boravak.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
30.8.2012 10:16:18   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: mama75

Meni bi trebala neka djevojka, eventualno zena, za vodjenje djeteta u/iz skole, uz davanje obroka pred polazak u skolu i asistiranje pri oblacenju user posted image . Lokacija Grbavica. Znaci to je rad od nekih max 2 sata dnevno. I treba mi savjet od forumasica, koliko bi platila za ovo? Nemam iskustva s tim tetama cuvalicama do sada, djeca su mi isla u vrtic/produzeni boravak.

ja znam da je jedna zena isto tako uzimala curu da dovodi i odvodi djete u skolu i kuci, placala joj je 10 km dan e sad to je samo jedan primjer.

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
30.8.2012 10:21:10   
veeseelaa
e čuj cener danuser posted image
ja odoh napustiti ovaj posao i voditi 2-3 djece do škole i nazad user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
30.8.2012 10:47:45   
mama75
Uh to mi je puno. Ma garant ce opet u p. boravak, to mi je 230KM mjesecno, a onda ne moram zuriti kuci s posla. Ovako bi ostajala sama, pa znam da bih ja uvijek trcala kuci. (inace radim po 4h)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
30.8.2012 10:49:07   
veeseelaa
Uh to mi je puno.


ma gdje nije puno
ja ove raje kad hekne cijenu da si se zamanta a radije bi ispred haustora mahalala nego za pristojnu mjesečnu naknadu vodila dijete u vrtić
Bože, Bože


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
30.8.2012 12:27:32   
ananas_ze
duplo manje dakle 5KM bi bas bilo pristojno, 20 radnih dana po 5KM mjesecno= 100KM, za te pare ko bude radio nece se stic ni umoriti

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
5.9.2012 15:21:10   
sarajka81
I nama je potrebna teta od oktobra po par sati na dan a onda novembar 3 puta sedmicno puno radno vrijeme.  Ako neko ima nekoga da preporuci bilo bi super. 
radi se od 6.mjesecno bebi, djevojcici a zivimo u Sarajevu u centru.

(odgovor članu aric)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
5.9.2012 15:22:36   
rerica

IZVORNA PORUKA: sarajka81

I nama je potrebna teta od oktobra po par sati na dan a onda novembar 3 puta sedmicno puno radno vrijeme.  Ako neko ima nekoga da preporuci bilo bi super. 
radi se od 6.mjesecno bebi, djevojcici a zivimo u Sarajevu u centru.

imas pp

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu sarajka81)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
5.9.2012 19:07:25   
leona81

IZVORNA PORUKA: sarajka81

I nama je potrebna teta od oktobra po par sati na dan a onda novembar 3 puta sedmicno puno radno vrijeme.  Ako neko ima nekoga da preporuci bilo bi super. 
radi se od 6.mjesecno bebi, djevojcici a zivimo u Sarajevu u centru.


i ja sam ti poslala pp

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu sarajka81)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
5.9.2012 20:01:51   
teacher75

IZVORNA PORUKA: leona81


IZVORNA PORUKA: sarajka81

I nama je potrebna teta od oktobra po par sati na dan a onda novembar 3 puta sedmicno puno radno vrijeme.  Ako neko ima nekoga da preporuci bilo bi super. 
radi se od 6.mjesecno bebi, djevojcici a zivimo u Sarajevu u centru.


i ja sam ti poslala pp

i jauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
5.9.2012 20:32:10   
AMELIC
Ima li neko preporučiti tetu čuvalicu u Tuzliuser posted image
Volila bih da mi dolazi kući...na posao se vraćam 01.12.ali bi svakako dolazila po par sati i pola novembra...Beba će imati 8 mjuser posted image

_____________________________

Duša mamina uljepšala je naš život...14.03.12
Mala princeza,miris mamin 03.05.13
Veselo nema šta...:)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *