|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
[Anketa]

Humanitarni ringerajin baby bazar


Da, slažem se sa preloženim uvjetima učešća na bazaru
  69% (50)
Ne, ne slažem se sa predloženim uvjetima učešća na bazaru
  30% (22)


Ukupno glasova: 72


(Posljednji glas : 22.10.2012 11:51:58)
(Glasanje završeno: 30.10.2012 0:00:00)
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
11.10.2012 9:56:19   
hapymum

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: ciciban26

Joj koliko je samo zalosno citati ovako nesto. Odazivam se kad god mogu na humanitarne akcije,rijetko sam na bb ali i kad dodjem znam sigurno kome necu ni svoj fening ostaviti.

user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
11.10.2012 10:27:47   
škorpija
slažem se sa prvim prijedlogom, oko ostvljanja marke za čišćenje, dat ću novac za humanitaru akciju kad god treba, ali garderobu ne prodajem, čuvam je za seku i zato nemam ništa za fond.

a slažem se sa salmy da je onaj prostor premali za nas, želim povesti dijete sa sobom, ali nema se gdje igrati, konobari su neljubazni i gledaju u djecu kao da su vanzemaljci, kao uništit će im njihov dragocjeni prostor. e sad kažu kad je džaba i sireće je slatko, ne znam koliko ima mogućnosti da negdje drugo organiziramo bazar, iskreno ja više nema želje da dođem, zbog gužve i neorganiziranosti

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
11.10.2012 10:31:15   
škorpija
akciju za omara podržavam 100 postouser posted image , samo recite, kada , kome i gdje mogu dati novac, uh kupila sma jednu trenerkciu od dobravke na bb i danas kad je obučem ajdinu srce mi se stegneuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Humanitarni ringerajin baby bazar
22.10.2012 16:47:36   
mamina princeza
i sta je bilo sa ovim na kraju nisam skontala? hoce li biti novi prosstor, hoce li biti ova pravila i hocee li biti postavljanja tih aukcija za humanitarne priloge. ocito ne ovaj mjesec?


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 179
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *