|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako uspavati bebu?
2.7.2013 0:33:10   
ajla86
tacno je ponoc a moja beba tek zaspala....ja ko vampir user posted image
ima 9 mj,i sve se preokrenulo od kad je napunila 9 mj.dal je skok u razvoju ili zubici al neznam sta da radim....
do nedavno je oko 21 i 30 imala ritual kupanje flasica i spavanje....sad od pola 10 pocne kenkanje krenemo sa uspavljivanjem ma kakvi,ona pocne jos jace plakati.nosamo se ljuljamo mazimo,lezimo zajedno...trlja oci,zjeva al se bori da nezaspe....sinoc smo ja i mm skrseni skroz stavili je u krevetic da zaspe ona je plakala dizala se uz krevetic i ja je opet nosam ljuljam....neznam u koja je doba zaspala....nemam snage vise....slomi me,ledza mi pucaju...mala ima preko 12 kg....

kontam da nije povezano sa zubicima jer joj donji izbijaju i jedinice i dvice i gornji su oteceni i slabije mi jede,flasu odbija skroz...

(odgovor članu loomasa)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Kako uspavati bebu?
2.7.2013 15:14:52   
Teddy Bear
Ajla draga. sve smo to prosli sa prvom bebom, pripisivali smo zubicima, i jeste stvarno bilo tako, znao je da zaspi navece u 1, nekad i duze, dojio je i budio se svakih pola sata ili sat, a po danu je spavao po 10 min ili pola sata... sto se prije pomiris da je to normalno, nekako covjeku bude lakse user posted image , a sve prodje i to vrlo brzo. u sustini sam uvijek kontala da su jos mali da nas zezaju i da budu bezobrazni, nesto ih muci sigurno. izdrzi draga i javi kad ugledas nove zubice user posted image

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 202
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *