|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Apel za pomoc Sarajki Almi Muratovic
28.10.2012 19:59:28   
Daja_sa
Drage moje...ja sam pomalo u soku jer se radi o mojoj prijateljici sa fakulteta...zajedno studirale...polagale isite...provodile studenske dane...
Sada se bori za zivot...user posted image
Znam da ovdje ima puno ljudi dobre volje...znam da ce neko ovo procitati i pomoci koliko moze...
...
Evo sam kopirala tekst u kome pise ono sto treba da se zna...
I da...Hvala Vam...Hvala Vam svima koji pomognete da se ovoj djevojci vrati osmijeh na lice...

"Almi Muratović, 35- godišnjoj nastavnici sporta u Osnovnoj školi na Ilidži, prije skoro 2 mjseca ljekari su dijagnosticirali cirozu jetre.

Trenutno je na Klinici za gastroenterohepatologiju KCUS. Ljekari smatraju da je jedini način da se izliječi- transplantacija jetre .

Troškovi liječenja i transplantacije su veliki. Za početak potrebno je 50 hiljada eura.


„Koliko će koštati dalje, ko zna? Najvažnije je da je izmjestimo na kliniku u Njemačku“, rekao je za TVSA Alen Muratović, brat.
Porodica Muratović zahvaljuje se prijateljima, kolegama i svima koji odluče pomoći Almi......



Pomozimo ovoj mladoj Sarajki da pobijedi svoju najtežu bitku. ...Za uplate je otvoren račun


Alma Muratović

Broj računa: 1540010000001910

poziv na broj 5501347 - 22-378331

ime i prezime Alma Muratović , ulica Zeleni put 16 Sarajevo"


_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Apel za pomoc Sarajki Almi Muratovic
28.10.2012 20:28:13   
amra_sa
Bilo bi dobro da otvore i humanitarni broj za Almu (koliko vidim još nemaju otvoren broj).Mislim da bi se na taj način više ljudi odazvalo da pomogne . Ja svakako imam namjeru da uplatim na broj žiro računa, pitaću i neke svoje prijatelje i komšije da učestvuju u prikupljanu novca za Almu.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Apel za pomoc Sarajki Almi Muratovic
28.10.2012 20:35:32   
Daja_sa

IZVORNA PORUKA: amra_sa

Bilo bi dobro da otvore i humanitarni broj za Almu (koliko vidim još nemaju otvoren broj).Mislim da bi se na taj način više ljudi odazvalo da pomogne . Ja svakako imam namjeru da uplatim na broj žiro računa, pitaću i neke svoje prijatelje i komšije da učestvuju u prikupljanu novca za Almu.

Ima i humanitarni broj...
Pozivom na broj 090 292 020 donirate 3KM za pomoc Almi Muratovic...

_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Apel za pomoc Sarajki Almi Muratovic
28.10.2012 20:59:37   
amra_sa
Hvala na informaciji.Ja i muž smo upravo pozivali broj.Nadam se da će se i ostale članice foruma odazvati ovoj humanitarnoj akciji, barem pozivom na ovaj broj ako već nisu u mogućnosti da uplate novac na račun.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Apel za pomoc Sarajki Almi Muratovic
29.10.2012 11:02:50   
emi7908
Bože dragi ovo je pretužno kako mladi ljudi oboljevaju...user posted image aBd ja se iskreno nadam da će se uspjeti skupiti novac za njeno lječenje
Ja sam pozvala humanitarni broj.

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Apel za pomoc Sarajki Almi Muratovic
29.10.2012 11:06:58   
Medić*
Bas sam sinoc za ovo cula, od rodice ( kolegice su ) user posted image

Neka joj je dragi Bog na pomoci, mlada zena.. user posted image Bas je zivot nepredvidih. Sada vidim i broj pa cemo zvati.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Apel za pomoc Sarajki Almi Muratovic
26.12.2012 20:36:18   
amra_sa
Konačno lijepa vijest user posted image . Potekoše mi suze radosnice kad pročitah ovo i kad pogledah ovaj video ... Neopisivo mi je drago zbog Alme...
http://www.klix.ba/vijesti/bih/nastavnica-alma-muratovic-dobila-zivotnu-bitku/121226073#

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *