|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: da li vasa beba mirno spava?
11.3.2013 21:40:15   
Medi_87
Moj M je imao svakakvih faza u spavanju od toga da se vrtio nenormalno iz vreće za spavanje bi izašao, sad već duže vrijeme spava mirno ne vrti se, ne budi se u toku noći, i isključivo spava na leđima, od prvog dana nikada ga nisam ni stavljala na stomačić, sve me bilo strah da se ne uguši

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: da li vasa beba mirno spava?
11.3.2013 21:42:43   
lepetetka
E je mirno spavala, nije se nikada baš nešto vrtila, ali se zato i dan danas budi noću, a mali je znao padati sa kreveta, e on je loše spavao jako

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: da li vasa beba mirno spava?
11.3.2013 22:09:33   
loomasa
i ja mislim da će se beba namjestiti kako joj paše, ni ja svoju nisam stavljala na stomak, ali se par puta tako okrenula pa se i sama prepala kad se probudila :)

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: da li vasa beba mirno spava?
6.4.2013 9:05:06   
jayismyson
i da je to razlog što se vrti,jer se svako jutro budi sa čistom pelenom.Jer nekad po dani dobro spava,nemrdne i kad se okupa ni makac.Malo smo i krevetac

_________________
Diablo 3 Gold|Runescape Gold|Rs Gold|Buy Runescape Gold

(odgovor članu Inayat)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: da li vasa beba mirno spava?
12.4.2013 7:17:40   
visnjica1
mOJA BEBA je sinoc jakooo lose spavala vise je budna bila nego sto je prespavala, okupala sam ju i zaspala je oko 9h popila flasicu oko 11 ni probudila se oko 12 s tim da sam se igrala s njom do 2h ajde spavace mi bolje, s tim da je odspavala nekih sat , ali je poslije toga vise budna bila s tim da bi se vrtila po kreveticu dizala nogice okretala glavicu, sva sreca sto imam vrtuljak koji si mijenja sam pjesmice pa traje duze pa joj to zanimljivo, zaista ne znam sta bih joj moglo biti...
A mama je slomljenaaaaaaaa

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu jayismyson)
Neposredna veza do poruke: 305
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *