|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: strah kod beba
11.4.2009 21:11:22   
andji
Sergej se bojao usisivača a u isto vrijeme bio mu je privlačan,intrigantan....pa ga je čačko,par puta upalio....sad sam pali i usisavauser posted image user posted image user posted image ja nemam pojma čega se boji moje dijete,ponekad me podsjeća na kaubojauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hvala Bogu,što je tako

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: strah kod beba
17.12.2009 22:25:49   
jagodicabobica
Pomagajte, moja beba se boji user posted image user posted image user posted image user posted image
Boji se raznih zvukova, novih lica, naglih pokreta cak i svojih rucica. Neznam sta da radim, hoce li to prociuser posted image user posted image user posted image
Pokusavala sam pojacati tv, radio da se uci na galamu a u njega oci ko fildzani i pocne plakati.
Ima li jos neko tako plasljivo djete i jel to ok.
ps ima 3 mj


_____________________________

Nas bebac stize 22.9 2009

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: strah kod beba
17.12.2009 22:28:04   
teacher75
moja lana se uzasno boji kupanja isvega sto prethodi i slijedi nakon toga, kao npr. mazanje tijela kremicom, losionom. vristi sve dok je ne obucem i ne privijem uza se. ali sam o tome vec pisala na temu strah od kupanje

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: strah kod beba
17.12.2009 22:32:32   
jagodicabobica
Mooj dino se voli kupati al ja bukvalno nesmijem da disem jer ga cak i to moze probuditi.
Spava kao zec dok nesto susne i on progleda kao da nije ni spavao.
Nesmijem se naglo ni okrenuti on se strese i pocne plakati



_____________________________

Nas bebac stize 22.9 2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: strah kod beba
17.12.2009 22:33:17   
malaaaa
moj je se isto bojao usisivaca palkao je svaki put bozeee jeca i sakriva se a sada evo place sto ga voli neda mi da usisajem moram mu skinuti cetku pa ja samo sa kablom a on vuce cetku zamnom i kobajagi usisava samnom user posted image user posted image   jagodicabobica mislim da je to prolazno ipak je jos mala bebica vremenom ce se promijeniti...

(odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: strah kod beba
17.12.2009 22:38:56   
teacher75
mi smo lanu od pocetka navikavali na upaljen televizor, nismo stisavali, da ne bi imali tih problema. sad zaspi normalno uz upaljen tv i kad pricamo normalno, ne moramo nista stisavati. medjutim, primjetila sam da se trzne kad neko kihne. danas se prepala kad sam pustila da vidim i cujem na mobitelu video u kojem sam nju snimala kako guguce a ja joj tepam:)) tad sam dojila i tako se trznula i pocela plakati, ne znam zasto je to toliko prepalo

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: strah kod beba
17.12.2009 22:40:53   
jagodicabobica
Hvala vam za odgovore, bas sam se bila ozbiljno zabrinula, boze sta cu ako uvijek bude takavuser posted image user posted image user posted image
Imamo kontrolu u pon i jedva cekam da pitam doktora jel to normalno uh...


_____________________________

Nas bebac stize 22.9 2009

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: strah kod beba
17.12.2009 22:45:40   
jagodicabobica
Ja mislim da je normalno da ju trzne kihanje jer i mi odrasli se nekad toga prepadnemo.
Moja beba se boji ako kosu zabacim na drugu stranu,cak i kad podrigne pocne plakati od straha.
Navecer kad prdne probudi se....
Nadam se da ce ga to proci....


_____________________________

Nas bebac stize 22.9 2009

(odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: strah kod beba
17.12.2009 22:47:55   
danis
ma sve je to normalno moj ima 5 mj. i prepadne se kad neko kihne zakaslje se... mada sada vec rijetko place zbog toga samo se trzne, ali kad je bio manji cesto se znao rasplakati zbog naglih glasnih zvukova. Jednom je dusica mala prdnuo i sam sebe toliko uplasio da smo ga jedva smiriliuser posted image

_____________________________

sve te vise volim svakog dana svakog jutra danas vise nego jucer a mnogo manje nego sutra
k 13 01 2004
d 09 07 2009

(odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: strah kod beba
17.12.2009 23:10:08   
teacher75
hehhe, jest mi shega to za prduckanje:))) lana stalno prdi i to tako glasno da se mm i ja uvijek pitamo jesmo li neko od nas dvoje ili ona:))) al ne place, samo se nateze i napravi grimasu, hehehe

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu danis)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: strah kod beba
23.2.2010 16:24:49   
ana_anchy
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

MM je prije sat vremena bas prepao Asju (a i mene) user posted image ...
Nas dvoje je stalno zezamo da cemo joj kupiti sarene balone ako nesto pojede ili ako bude svo vrijeme setnje u kolicima ili ako bude dobrica i bla bla... naravno beba od 7 m ne konta sta mi laprdamo user posted image  ...
E danas muz kupio kesu sarenih balona ( da ne laze vise rodjeno djete) i kad je napuhao jedan, on je poukao da smo obje skocile user posted image ... naravno smizla je odmah u plac a nas dvoje umrli od smjeha... bas smo grozni...user posted image
Nista se draga ne brini milion puta ce se beba prepasti i to nije nista strasno...




haaahahhaha jeste zli

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: strah kod beba
31.5.2010 18:32:04   
teacher75
evo i nas na ovoj temi. do prije 2-3 mjeseca je sve bilo ok, a onda je lana pocela da se prepada od svega: usisivaca, pretis lonca, sokvnika, mixera, fena, cak i suskanja kese ponekad. nekidan setale pored fontane pa se prepala i zvuka vode. vristi uzasno dok je ne uzmem i privijem uz sebe, tako se ukoci, da me srce boli user posted image kad mm usisava, moram je nosati iz sobe u sobu, a svakodnevna upotreba sokovnika i mixera je muka ziva. imate li neki savjet za rjesenje ovog  problema?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ana_anchy)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: strah kod beba
31.5.2010 18:49:36   
reallove
draga teacher,i moj Emin se tako bojao svega,ako neko glasno prica on pocne plakati,sada kako je malo veci sve proslo,jos ponekad se boji novih svtvari ali brzo se navikne,smijesno ali do nedavno se bojao kada podignemo stazu sa poda,on bjezi i place,isto tako se bojao kada otvorimo rernu..nadam se da ce i kod Lane sve to proci..poz

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: strah kod beba
6.10.2010 11:13:08   
Majčica
Moj se djecak juce iz nekog razloga prepao crtanog koji je vec toliko puta gledao, ali nije odavno. Ustvari, ne znam ni da li se prepao, ali je toliko uzbudjen, pokusava da preprica nesto a ne zna da kaze, ili ga barem ja ne razumijem. Povrh toga je sinoc grmilo pred spavanje i on se i toga prepao, 2x mi se budio, jednom je bas plakao.
Sad je teta s njim i kaze da stalno nesto prica kao da grmi, kaze da ostatak ne razumije.
Da li takvi strahovi kod djece prodju, npr od grmljavine? Ja se nadam da ce zaboraviti to za dan-dva, ali mi je cudno zasto se radi crtanog tako uzbudio - u pitanju je Noddy, njegov omiljeni i po meni nema apsolutno nista cega bi se mogao prepasti.


_____________________________

T. 2008.
H. 2012.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: strah kod beba
30.11.2011 11:36:33   
Galija
Žene pomagajte!!!
Moja curica ima godinu i po i strah od zvukova tipa bušilice, čekića i to da je to nevjerovatno. Toliko se pokušava sakriti, privija se, zavlači pod pazuho... ma to je katarsrofa user posted image Sinoc se toliko bojala da vise nisam znala sta da radim ni kako da joj pažnju skrenem, a komšija je nešto gore lupao. Premala je da je negdje vodim tipa ljekaru i to. Da joj salijem stravu ili sta? Pomozite ako ima ko takvog iskustva, jel ovo nesto kratkotrajno??????????

(odgovor članu Majčica)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: strah kod beba
30.11.2011 11:44:49   
ziki
Galija nemas razloga za brigu. Mim starijem je 3.5 godine, lud je za alatom a od zvuka busilice ga je strah do skoro bilo, dok mu nismo kupili igracku koja zvuci kao prava. I sad radije pobegne u spavacu ako muz nesto busi. Inace ga je do 2 godine bilo strah zvuka usisivaca, miksera, blendera.... dok npr mladjeg koji ima 5 mj nije uopste toga strah. Jednostavno zavisi od djeteta do djeteta. Probaj da joj pricas, da joj npr nabavis djeciji cekic da kucka.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Galija)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: strah kod beba
30.11.2011 11:47:56   
Galija
Hvala Ziki puno i upravu si, trebala bih joj kuiti čekić i bušilicu neku malu da vidi odakle zvuk mozda je bude malo manje strah. Sve se nadam da je to faza i da ce proci, nadam se brzo user posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 42
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *