|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grudi nakon dojenja
11.1.2013 12:44:07   
malena sharena
Meni su se vec u trudnoci promijenile, nisu vise bile one cvrstine i oblika i bas sam se brinula kakve ce biti kad prestanem dojiti. Na moje iznenadjenje, nakon dvije godine dojenja i nisu bile lose, vece za broj i nisu se objesile. Sad sam opet trudna i nikad bolje nisu bile, ima me pofino user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Grudi nakon dojenja
11.1.2013 13:51:47   
simba00

IZVORNA PORUKA: Dz3ni

Meni nisu nikad bile bolje. user posted image Prije trudnoće bila ravna ko daska, u trudnoći su mi se više promjenile (čitaj narasle) nego za vrijeme dojenja. Sad se taman popunilo što se trebalo popuniti...samo da ne "ispuše" kad prestanem dojiti. Doduše prvo mi je dijete, 8 tek mjeseci dojim.

user posted image user posted image user posted image user posted image Ti bome profitirala, user posted image

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Grudi nakon dojenja
11.1.2013 13:54:40   
mamine oci
moje i nakon dojenja i prije uvjek ogromne user posted image nikad ne mogu da potrefim odgovarajuci broj brusa, kontal sam sasiti brususer posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu simba00)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Grudi nakon dojenja
11.1.2013 13:55:54   
simba00
user posted image

user posted image

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Grudi nakon dojenja
11.1.2013 13:59:10   
simba00
Da ne bude zabune, ovo nisu moje user posted image user posted image nego su primjeri malih i većih grudi nakon dojenja. Eh, Chuchi, nisam skontala je li ovo veličina D

user posted image

(odgovor članu simba00)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Grudi nakon dojenja
11.1.2013 14:01:52   
aazra
IZVORNA PORUKA: Dz3ni

Meni nisu nikad bile bolje. user posted image Prije trudnoće bila ravna ko daska, u trudnoći su mi se više promjenile (čitaj narasle) nego za vrijeme dojenja. Sad se taman popunilo što se trebalo popuniti...samo da ne "ispuše" kad prestanem dojiti. Doduše prvo mi je dijete, 8 tek mjeseci dojim.


U trudnoci i za vrijeme dojenja su super, sad ako ima neka da su joj i nakon dojenja čvrste kao prije, baš mi je drago, ali kod mene nije tako..ipak uz kvalitetan grudnjak to se i ne vidi user posted image



< Poruku je uredio aazra -- 11.1.2013 14:05:22 >


_____________________________








(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Grudi nakon dojenja
11.1.2013 14:03:41   
aazra

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Ja sam dojila samo curicu,ali poslije su se dosta objesile,i nekako mi je lijeva sisa ostala veca od desne,a prije nije bilo takouser posted image


To je najvjerovatnije ako si više dojila s te strane, pa se u njoj stvaralo više mlijeka.

_____________________________








(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Grudi nakon dojenja
11.1.2013 14:06:39   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: aazra


IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Ja sam dojila samo curicu,ali poslije su se dosta objesile,i nekako mi je lijeva sisa ostala veca od desne,a prije nije bilo takouser posted image


To je najvjerovatnije ako si više dojila s te strane, pa se u njoj stvaralo više mlijeka.

i meni lijeva jaca,a i vise volim djete dojiti na lijevojuser posted image .mene muz zeze da cu ja svoje kad prestanem dojiti utrpavati u hlaceuser posted image .gluvo bilouser posted image

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Grudi nakon dojenja
11.1.2013 14:06:54   
animagical
jos uvijek dojim, 16 mjeseci, pa ne znam kakve ce biti kada prestanemo,ali nije to doduse nekadasnje dojenje, stalno i po cijeli dan,nego par puta na dan...i one nikada nisu bile boljeuser posted image nisu prevelike kao u prvim mjesecima iza poroda, a opet bolje su nego prije trudnoce...i ne viseuser posted image a i ako se objese, Boze moj, bar grudnjaka ima kakvih dusa zeli...

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Grudi nakon dojenja
11.1.2013 14:15:11   
Alma_27
prije trudnoce i u obje trudnoce su bile super. poslije ktarkotrajnog dojenja, bezveze vala. muz kaze da su dobre ali meni vala i nisu nesto....
ja mislim da nema veze koliko dugo dojimo.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Grudi nakon dojenja
11.1.2013 14:24:01   
animagical
bice prije da je konacan izgled grudi vise do godina, kvaliteta koze, debljanja u trudnoci i tako dalje...uostalom, isto kao i sa stomakom iza poroda, neko dobije strije i visecu kozu,nekome se sve vrati kako je i bilo...elem, lutrijauser posted image ne moze mi vala niko reci da mu je koji mjesec dojenja razvukao grudi...dvomjesecne bebe ne znaju nista ni vuci ni cupati...

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Grudi nakon dojenja
11.1.2013 14:24:45   
chuci

IZVORNA PORUKA: simba00

Da ne bude zabune, ovo nisu moje user posted image user posted image nego su primjeri malih i većih grudi nakon dojenja. Eh, Chuchi, nisam skontala je li ovo veličina D

user posted image

a ne znam ti reći. 80, 85, 90 itd je jedno. to je obim ispod grudi i to ti zavisi od debljine. a dubina korpe je A, B, C, ...
U lindeksu mi trenutno ni DD ne može a njihovi mi se sviđaju sa čipkicama i dezenima. mislim da bi mi liscin E mogao ali neću da dajem mnogo novca za neki grudnjak za babe. a oni ne proizvode one lijepe u ovim velikim korpama.

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu simba00)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Grudi nakon dojenja
11.1.2013 14:27:37   
animagical
jesi gledala u bbi u la senza?

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Grudi nakon dojenja
11.1.2013 14:33:40   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: animagical

bice prije da je konacan izgled grudi vise do godina, kvaliteta koze, debljanja u trudnoci i tako dalje...uostalom, isto kao i sa stomakom iza poroda, neko dobije strije i visecu kozu,nekome se sve vrati kako je i bilo...elem, lutrijauser posted image ne moze mi vala niko reci da mu je koji mjesec dojenja razvukao grudi...dvomjesecne bebe ne znaju nista ni vuci ni cupati...



pa to i kazem user posted image

meni je izgleda trudnoca promijenila tkivo u grudima. kao da je nestalo pola user posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Grudi nakon dojenja
11.1.2013 14:38:28   
ziki
U obe trudnoće su porasle mašala, posle prvog mandata dojenja od 17,5 mjeseci vratile se na staro, nisu povećale, nisu se oklembesile. Drgi mandata traje, do sad 18,5 mjeseci, one su super, taman, ne vise. Ja i mm se nadamo da će osat ovakve i posleuser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Grudi nakon dojenja
11.1.2013 14:46:53   
simba00

IZVORNA PORUKA: chuci


IZVORNA PORUKA: simba00

Da ne bude zabune, ovo nisu moje user posted image user posted image nego su primjeri malih i većih grudi nakon dojenja. Eh, Chuchi, nisam skontala je li ovo veličina D

user posted image

a ne znam ti reći. 80, 85, 90 itd je jedno. to je obim ispod grudi i to ti zavisi od debljine. a dubina korpe je A, B, C, ...
U lindeksu mi trenutno ni DD ne može a njihovi mi se sviđaju sa čipkicama i dezenima. mislim da bi mi liscin E mogao ali neću da dajem mnogo novca za neki grudnjak za babe. a oni ne proizvode one lijepe u ovim velikim korpama.


Da, pa dubina korpe znači da su ti porasle volumenom a ne širinom. Meni su u trudnoći isto jako nabujale, pa sam promijenila korpu, a nekako sam se i proširila i tu dobila broj više. A sad tako izgledaju samo kad A. preskoči jedan noćni podoj pa nadođe mlijeko user posted image user posted image

A kužim, ovo je vjerovatno taj broj, mašala user posted image

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Grudi nakon dojenja
11.1.2013 20:21:59   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: simba00


IZVORNA PORUKA: MicoTico

kad sam prestala M. dojiti ( nakon 15 mj) stvarno se nisam mogla požaliti. Grudi mi bile super, nisu se otegle, bile čvrste. E sad, T. me je nakon 16 mjeseci ipak dokusurio.
Inače imam male grudi, pa nije sad to neka katastrofalna promjena, ali ipak su malo ispuhale.user posted image
U čudotvorne kreme, pa i vježbe ne vjerujem. Nema te vježbe ili kremice koja može poništiti preko 30 mjeseci sisanja, griženja, štipanja ( ajme , kako ovo zvučiuser posted image ).

Koji broj grudnjaka si nosila prije prvog djeteta? Mislim, "male" sike su relativan pojam i kod žena, a kamoli muškaraca :D

Simba00, ja sam žena vjeruj, iako imam male grudiuser posted image

Elem, imala sam skoro trojkuuser posted image , a sad tužnu dvojku.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu simba00)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Grudi nakon dojenja
11.1.2013 20:25:33   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Bebica11

uz duzno postovanje ne vjerujem da ikome mogu biti kao prije pogotovo nakon stipkanja, igranja, razvlacenja dojke od bebe, jedino mame mozda koje su samo 1mj il 2 dojile al ovo npr preko 10mj ne vjerujemuser posted image

Vjerovala -ne vjerovala, meni grudi bile super poslije prvog dojenja (15 mj dojenja), ali, već sam pisala, sin me dokusurio (16 mj mu vazda u ustima bilauser posted image )
Mene je moja mama dojila 14 mj, mlađu sestru 9mj i nikada nije imala opuštene grudi. Moja drugarica dojila bebu samo u porodilištu i žali se da su joj kao 2 kese, mislim prazne keseuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Grudi nakon dojenja
11.1.2013 21:06:35   
simba00
MicoTico, htjedoh reći da je "male grudi" relativan pojam i kod žena, a pogotovo kod muškaraca... user posted image Ono što je jednoj ženi malo, drugoj je veliko, a muškarcima je sve uglavnom malo user posted image

Da, sinoć pročitah negdje kako dojenje nema veze s obješenim grudima, više težina u trudnoći i drugi faktori. Evo:

http://www.intimatemedicine.com.hr/seks-i-zdravlje/kako-sacuvati-cvrste-grudi-i-nakon-poroda/

Mene najviše strah da ne ispuhaju nakon dojenja. user posted image

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Grudi nakon dojenja
11.1.2013 21:09:47   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: simba00


Da, sinoć pročitah negdje kako dojenje nema veze s obješenim grudima, više težina u trudnoći i drugi faktori. Evo:

http://www.intimatemedicine.com.hr/seks-i-zdravlje/kako-sacuvati-cvrste-grudi-i-nakon-poroda/

Mene najviše strah da ne ispuhaju nakon dojenja. user posted image

Ja se nisam nešto posebno udebljala u trudnoćama (I put +9, II put +11).
Na ovom linku što si postavila, moje su sad ko ova slika skroz dole, a nekad bile skoro kao na ovoj gornjoj sliciuser posted image

< Poruku je uredio MicoTico -- 11.1.2013 21:10:57 >


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu simba00)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Grudi nakon dojenja
11.1.2013 22:33:10   
mamina princeza
meni su se grudi vise promjenile u trudnoci tj nnarasle su tokom trunoce i sad iako dojimo preko 10 mjeseci bas su se smanjile i nikako ne izgledaju ni vece ni objesenije prije dojenja. cak su i manje valjda me poplo djete :) ja ne znam gdje su kod mene zlijezde uopste otisle:))
vidjecemo poslije dojenja imaju jos fore da se objese al kako su male ne bi se ni primjetilo da su objesene .:)
meni grudnjak sad bas i ne treba iako ga nosi cisto eto onako :) a stvarno su se bas smanjile nemam pojma zasto svima porastu tokom dojenja a kod mene obratno user posted image

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Grudi nakon dojenja
11.1.2013 22:44:46   
simba00

IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: simba00


Da, sinoć pročitah negdje kako dojenje nema veze s obješenim grudima, više težina u trudnoći i drugi faktori. Evo:

http://www.intimatemedicine.com.hr/seks-i-zdravlje/kako-sacuvati-cvrste-grudi-i-nakon-poroda/

Mene najviše strah da ne ispuhaju nakon dojenja. user posted image

Ja se nisam nešto posebno udebljala u trudnoćama (I put +9, II put +11).
Na ovom linku što si postavila, moje su sad ko ova slika skroz dole, a nekad bile skoro kao na ovoj gornjoj sliciuser posted image


Daj, nemoj me obeshrabrivati unaprijed user posted image user posted image

Moje su ovakve kao na slici dole (dobro, MALO veće sad u trudnoći) a kakv će biti, ptice znaju... A udebljala se u trudnoći strašnih 25 kila (ostalo 5 trenutno u odnosu na prije trudnoće kad sam imala 55.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Grudi nakon dojenja
11.1.2013 23:01:09   
teacher75

IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: simba00


Da, sinoć pročitah negdje kako dojenje nema veze s obješenim grudima, više težina u trudnoći i drugi faktori. Evo:

http://www.intimatemedicine.com.hr/seks-i-zdravlje/kako-sacuvati-cvrste-grudi-i-nakon-poroda/

Mene najviše strah da ne ispuhaju nakon dojenja. user posted image

Ja se nisam nešto posebno udebljala u trudnoćama (I put +9, II put +11).
Na ovom linku što si postavila, moje su sad ko ova slika skroz dole, a nekad bile skoro kao na ovoj gornjoj sliciuser posted image

i kod meneuser posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Grudi nakon dojenja
2.2.2013 9:27:16   
eminesqu
Oooooooo user posted image user posted image user posted image user posted image

Nikad nisam imala grudi a da su se mogle nazvati grudima. user posted image user posted image user posted image user posted image

Dojim već 16 mjeseci, ovo je drugo dijete, i one kad ih izdoji izgledaju tako tužno i nekako sirotinjski.
Ali nije mi žao. Jeste da će mi faliti onaj dobri dekolte kad sike dobro nadođu pa se vide konačno. Ali što bi moj muž rek'o "Nisam te oženio zbog njih." user posted image

Drago mi je da su ovako male sike uspjele odhraniti dvije prekrasne cure. Još ne planiram prestati dojiti, mada sam već pomalo umorna, ali kada vidim koliko im se obraduje kada se vratim sa posla, ma zaboravim i da ih imam. :)

Ali eto... kad su prazne izgledaju k'o ispuhan balon. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vi nikada ne možete biti toliko podli koliko ja mogu izgledati naivno.

06.02.2004.
23.09.2011.

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Grudi nakon dojenja
2.2.2013 9:48:03   
mamabb

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: simba00


Da, sinoć pročitah negdje kako dojenje nema veze s obješenim grudima, više težina u trudnoći i drugi faktori. Evo:

http://www.intimatemedicine.com.hr/seks-i-zdravlje/kako-sacuvati-cvrste-grudi-i-nakon-poroda/

Mene najviše strah da ne ispuhaju nakon dojenja. user posted image

Ja se nisam nešto posebno udebljala u trudnoćama (I put +9, II put +11).
Na ovom linku što si postavila, moje su sad ko ova slika skroz dole, a nekad bile skoro kao na ovoj gornjoj sliciuser posted image

i kod meneuser posted image user posted image

moje su kao kod ove što je djevojka dana user posted image


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *