|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko je učinkovita metoda prekinutog sn...
3.6.2013 16:11:12   
EEDITH

IZVORNA PORUKA: dzejla2012

ja tako lako ostanem trudna da je to ludilo user posted image ,poslije sina sam se rikverc metodom čuvala 6,5 godina i taman smo odlučili da hoćemo drugu bebu,haman od prvog puta sam ostala trudna,nismo ni mignuli,i evo opet mi kasni 11 dana..a bebi je tek godina,nadam se da nije ono što mislim da je, sve se nadam user posted image user posted image user posted image


samo se ti nadaj user posted image user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Koliko je učinkovita metoda prekinutog sn...
3.6.2013 16:13:33   
Medić*

IZVORNA PORUKA: mala_sa


IZVORNA PORUKA: dzejla2012

ja tako lako ostanem trudna da je to ludilo user posted image ,poslije sina sam se rikverc metodom čuvala 6,5 godina i taman smo odlučili da hoćemo drugu bebu,haman od prvog puta sam ostala trudna,nismo ni mignuli,i evo opet mi kasni 11 dana..a bebi je tek godina,nadam se da nije ono što mislim da je, sve se nadam user posted image user posted image user posted image


Uradi test da vidis rezultat "nadanja" user posted image user posted image


Moja snaha veli za samu sebe .....ja koliko sam plodna dovoljno je da muz prodje pored mene user posted image

A slazem se i sa Mala -sa i sa Vjesticom.

Mama75 te posljedice ruskog ruleta svakako da nekome mogu biti simpa a nekome sasvim suprotno pa se onda odlucuju na pobacaje isl.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Koliko je učinkovita metoda prekinutog sn...
3.6.2013 16:15:27   
Leva
Misa mu sve ste samo na hemiju navalile a sta je sa metodom apstinencije za vrijeme plodnih dana? Ako dobro poznajete svoje tijelo i ciklus ovo je fantasticna prirodna metoda kontracepcije bez ubijanja cejfa jednom ili drugom.
Meni je kao i vjestici i Funky cak i sex za vrijeme plodnih dana bio kontraceptivan a zasto mi je postalo jasno kad skontasmo da smo neplodni. Metoda je bila jako ucinkovita dugi niz godina user posted image user posted image user posted image sorry neplodne cure morala sam malo na nas racun jer mi svaki put dodje da iz zeze napisem da je neplodnost najbolja kontracepcija user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Koliko je učinkovita metoda prekinutog sn...
3.6.2013 16:16:31   
Crnkica

IZVORNA PORUKA: mala_sa


IZVORNA PORUKA: dzejla2012

ja tako lako ostanem trudna da je to ludilo user posted image ,poslije sina sam se rikverc metodom čuvala 6,5 godina i taman smo odlučili da hoćemo drugu bebu,haman od prvog puta sam ostala trudna,nismo ni mignuli,i evo opet mi kasni 11 dana..a bebi je tek godina,nadam se da nije ono što mislim da je, sve se nadam user posted image user posted image user posted image


Uradi test da vidis rezultat "nadanja" user posted image user posted image

ma nevjerujem imala bi bilo kakav simptom,ovaj sa mensom neračunam to mi je i prije znalo kasnit zbog hipertireoze koju imam,jer imala sa 4 trudnoće do sad pa znam a i osjetim

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Koliko je učinkovita metoda prekinutog sn...
3.6.2013 16:18:07   
vjestica
Misa mu sve ste samo na hemiju navalile a sta je sa metodom apstinencije za vrijeme plodnih dana? Ako dobro poznajete svoje tijelo i ciklus ovo je fantasticna prirodna metoda kontracepcije bez ubijanja cejfa jednom ili drugom

e upravo suprotno
mogu apstinirati u bilo kojoj fazi ciklusa, ali u toj nikako user posted image user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Koliko je učinkovita metoda prekinutog sn...
3.6.2013 16:19:45   
vjestica
i da, ja jesam koristila ovu metodu dok nisam znala da sma neplodna, iako sam bila svjesna da je najmanje sigurna, ali zato što je meni trudnoća bila prihvatljiva opcija čak i tada

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Koliko je učinkovita metoda prekinutog sn...
3.6.2013 16:30:58   
Crnkica

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: mala_sa


IZVORNA PORUKA: dzejla2012

ja tako lako ostanem trudna da je to ludilo user posted image ,poslije sina sam se rikverc metodom čuvala 6,5 godina i taman smo odlučili da hoćemo drugu bebu,haman od prvog puta sam ostala trudna,nismo ni mignuli,i evo opet mi kasni 11 dana..a bebi je tek godina,nadam se da nije ono što mislim da je, sve se nadam user posted image user posted image user posted image


Uradi test da vidis rezultat "nadanja" user posted image user posted image


Moja snaha veli za samu sebe .....ja koliko sam plodna dovoljno je da muz prodje pored mene user posted image

A slazem se i sa Mala -sa i sa Vjesticom.

Mama75 te posljedice ruskog ruleta svakako da nekome mogu biti simpa a nekome sasvim suprotno pa se onda odlucuju na pobacaje isl.

o pobačaju nebi ni razmišljala,trudnoću bi smatrala Božijom voljom,i dobro je došla,kao i ove 4,od kojih mi je dvoje djece fala Bogu živo i zdravo a ostale dvije sam imala 1 spontani pobačaj i jedan abortus sa deformacijom ploda..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Koliko je učinkovita metoda prekinutog sn...
3.6.2013 20:39:45   
tekja

IZVORNA PORUKA: Leva

... a sta je sa metodom apstinencije za vrijeme plodnih dana? Ako dobro poznajete svoje tijelo i ciklus ovo je fantasticna prirodna metoda kontracepcije bez ubijanja cejfa jednom ili drugom.


Ma daj Levouser posted image kako apstinencija moze ikada biti dobra metoda, a pogotovo za vrijeme ovulacijeuser posted image Ioanko mi je i user posted image too muchuser posted image
Nama metoda prekinutog snosaja uspjesno sluzi vec preko 10 godina, hB beba je dosla cim smo planirali. Vjerujem da nakon drugog djeteta, ako ga budemo imali, rikverc cemo zasluzeno poslati u mirovinu user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Koliko je učinkovita metoda prekinutog sn...
3.6.2013 20:47:27   
InLove

IZVORNA PORUKA: dzejla2012


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: mala_sa


IZVORNA PORUKA: dzejla2012

ja tako lako ostanem trudna da je to ludilo user posted image ,poslije sina sam se rikverc metodom čuvala 6,5 godina i taman smo odlučili da hoćemo drugu bebu,haman od prvog puta sam ostala trudna,nismo ni mignuli,i evo opet mi kasni 11 dana..a bebi je tek godina,nadam se da nije ono što mislim da je, sve se nadam user posted image user posted image user posted image


Uradi test da vidis rezultat "nadanja" user posted image user posted image


Moja snaha veli za samu sebe .....ja koliko sam plodna dovoljno je da muz prodje pored mene user posted image

A slazem se i sa Mala -sa i sa Vjesticom.

Mama75 te posljedice ruskog ruleta svakako da nekome mogu biti simpa a nekome sasvim suprotno pa se onda odlucuju na pobacaje isl.

o pobačaju nebi ni razmišljala,trudnoću bi smatrala Božijom voljom,i dobro je došla,kao i ove 4,od kojih mi je dvoje djece fala Bogu živo i zdravo a ostale dvije sam imala 1 spontani pobačaj i jedan abortus sa deformacijom ploda..user posted image user posted image user posted image


Ma hajde Bogati, da sad bude jedna Nejra aBd user posted image user posted image


_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Koliko je učinkovita metoda prekinutog sn...
3.6.2013 20:57:00   
Medi_87
Nama je jedina kontracepcija bila, nakon sto sam rodila M čuvanje za vrijeme plodnih dana, i palilo jeuser posted image a ranije se nismo ni cuvali

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Koliko je učinkovita metoda prekinutog sn...
3.6.2013 21:15:12   
Apotekarka
I mi koristimo ovu metodu do sad je bila pouzdana

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Koliko je učinkovita metoda prekinutog sn...
3.6.2013 22:33:43   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: Leva

Misa mu sve ste samo na hemiju navalile a sta je sa metodom apstinencije za vrijeme plodnih dana? Ako dobro poznajete svoje tijelo i ciklus ovo je fantasticna prirodna metoda kontracepcije bez ubijanja cejfa jednom ili drugom.
Meni je kao i vjestici i Funky cak i sex za vrijeme plodnih dana bio kontraceptivan a zasto mi je postalo jasno kad skontasmo da smo neplodni. Metoda je bila jako ucinkovita dugi niz godina user posted image user posted image user posted image sorry neplodne cure morala sam malo na nas racun jer mi svaki put dodje da iz zeze napisem da je neplodnost najbolja kontracepcija user posted image user posted image


Ja sam još dok sam potpuno apstinirala u mladosti detaljno proučila metodu, upoznala simptome i ponašanje svog tijela. Toliko da mogu skužiti kad ima anovulatorne cikluse ali ...
user posted image Da još u ovim danima apstiniram koristila bih jedinu 100% sigurnu metodu kontracepcije - potpunu apstinenciju user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Koliko je učinkovita metoda prekinutog sn...
3.6.2013 22:39:17   
hanabanana
Jedan stari ginekolog je rekao da je samo jedna metoda 100% sigurna : nemoj se, ne boj se. user posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Koliko je učinkovita metoda prekinutog sn...
4.6.2013 10:40:06   
tekja

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Jedan stari ginekolog je rekao da je samo jedna metoda 100% sigurna : nemoj se, ne boj se. user posted image


Jest mu fazon pod stare dane suplju prosipat' user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Koliko je učinkovita metoda prekinutog sn...
4.6.2013 14:16:34   
veeseelaa
o za mene onda i nikakav sex nije


ja opet ne vidim fazon u tome što će mm ejakulirati u mene.....
a ako misliš na opuštenost, opušteni smo maksimalno a i poznajemo se pa znam kad je vrijeme da ....user posted image
a i on sam zna..... i tu se ne završi, pauza, pa nastavimo.....

A ostalu u drugom stanju onda kada je bilo sudjeno, tako da na te stvari ne mozemo uticati a ne mozemo ni reci ostala sam trudna onda kada sam zeljela


ma naravno
al nekom se želja i sudbina poklope

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Koliko je učinkovita metoda prekinutog sn...
4.6.2013 14:27:25   
aazra

IZVORNA PORUKA: tekja

Nama metoda prekinutog snosaja uspjesno sluzi vec preko 10 godina


I kod nas je ovako user posted image

Apstinencija za vrijeme plodnih dana mi je totalno nepouzdana posebno sto nisam nikad imala u dan redovne cikluse user posted image

Ne znam ima li kakve veze, tusiranje odmah nakon seksa za slucaj da je nesto ipak ostalo user posted image

_____________________________








(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Koliko je učinkovita metoda prekinutog sn...
4.6.2013 14:38:42   
sabinos
ova metoda mi je dala dva sinauser posted image
tako da vise no no..
sabinos vise ne vjeruje ni sebi a kamoli muzu.evo taman je prosla cetresnica pa mi ova tema bas paseuser posted image
dok dojim bice vjerovatno prezervativ,a kasnije cu se ozbiljno pozabaviti ovim pitanjem.samo ne znam na sta da se odlucimuser posted image

muz mi kaze:valjda se ovdje i ja nesto pitam? e reko ti si se dosta pitao,ja preuzimam stvaruser posted image

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Koliko je učinkovita metoda prekinutog sn...
4.6.2013 14:44:15   
aazra
Sabinos, vjerovatno ti lako ostajes trudna, meni je i nakon pauziranja s rikvercom trebala godina da se nesto primi user posted image

Bas nama zenama nije dato da uzivamo, ono cuvas se a zatrudnis, ne mozemo posteno uzivat ni kad pravimo djecu user posted image

< Poruku je uredio aazra -- 4.6.2013 14:47:06 >


_____________________________








(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Koliko je učinkovita metoda prekinutog sn...
4.6.2013 14:46:07   
aazra
...

_____________________________








(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Koliko je učinkovita metoda prekinutog sn...
4.6.2013 14:49:40   
sabinos

IZVORNA PORUKA: aazra

Sabinos, vjerovatno ti lako ostajes trudna, meni je i nakon pauziranja s rikvercom trebala godina da se nesto primi user posted image

Bas nama zenama nije dato da uzivamo, ono cuvas se a zatrudnis, ne mozemo posteno uzivat ni kad pravimo djecu user posted image

dr mi je rekao da je dovoljno da prespavamo pod istim jorganomuser posted image

kod moje mame je isto,evo kod mene,a i kod sestre tako da...

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Koliko je učinkovita metoda prekinutog sn...
4.6.2013 15:14:23   
ninuska
I mi koristimo ovu metodu i nije nas do sada nikad iznevjerila user posted image .

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Koliko je učinkovita metoda prekinutog sn...
7.6.2013 21:13:53   
pjenica mala
Ovom metodom mi raste 4. beba u stomaku...toliko o sigurnosti te metode...pored toga smo još i računali i plodne dane, u tim danima apstinirali od sexa...mjesečnica mi je bila stalno redovna...prema tome, ko ne želi više djece, neodgovorno je koristiti se samo ovom metodom, a nakon toga abortirati...
Nakon ove trudnoće koristit slijedeću metodu: sterilizacija ja, sterilizacija mm + kondom (puna ratan oprema) user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Tko želi da poput mjeseca bude izvor svjetla, mora poput mjeseca dopustiti da psi na njega laju."

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Koliko je učinkovita metoda prekinutog sn...
7.6.2013 21:15:26   
pjenica mala
Htjedoh napisati u prošloj poruci u zagradi - puna ratna oprema user posted image

_____________________________

"Tko želi da poput mjeseca bude izvor svjetla, mora poput mjeseca dopustiti da psi na njega laju."

(odgovor članu pjenica mala)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Koliko je učinkovita metoda prekinutog sn...
7.6.2013 21:36:21   
Leena
Evo da i ja prijavim user posted image uz ovu kontracepcijuuser posted image A ne ostajem lako trudna, prije toga smo pola godine pokusavali i odlucimo taj mjesec pauzirati i "cuvati" seuser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu pjenica mala)
Neposredna veza do poruke: 49
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *