|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Neobične navike
15.9.2013 11:07:08   
Pingvina
user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja sam mislila da samo ja imam te cudne navike sto se setnji, putovanja i pjesama tice..:)

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Neobične navike
15.9.2013 11:25:23   
koka i po
citanje odzada,vjesanje vesa po velicini,pranje sudja sa jednom podignutom nogom user posted image
izgleda da smo mi svi ovdje za analizeuser posted image
kao djetetu mi je bio hobi da izrecitujem pjesmicu odzada ,o imenima i prezimenima da ne pricamuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Neobične navike
15.9.2013 11:51:21   
Mamica24
Moja cura od 19 mjeseci kad hoce da spava mora imati cuclu i mene drzati za kosu.. To je u pocetku bilo slatko al sad je to pravo cupanje i teglenje sreca pa mi je korjen jak inace bi hodala ko rascerupana kokos.. user posted image

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Neobične navike
15.9.2013 21:01:01   
hapymum
jedno vrijeme sam imala prenos da nabrojim sve ucenike iz osnovne skole svih 42( koliko nas je bilo) po imenu i prezimenu cijelu abecedu sve po redu,i dan danas to nisam zaboravilauser posted image

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Neobične navike
15.9.2013 21:05:56   
Pingvina

IZVORNA PORUKA: Mamica24

Moja cura od 19 mjeseci kad hoce da spava mora imati cuclu i mene drzati za kosu.. To je u pocetku bilo slatko al sad je to pravo cupanje i teglenje sreca pa mi je korjen jak inace bi hodala ko rascerupana kokos.. user posted image

Ovo je moj brat radio. Sjecam se da je mama muku mucila sa frizurom kad krene na posao.user posted image user posted image

A ovo za ves...to mi je prenesena. Mama je tako kacila ves, i onda uzrocno posljedicno i ja tako radim.user posted image
Slazem stvari na sudoperi uvijek u koso i to obavezno prvo arf, pa det za sudje pa tecni sapun za ruke. user posted image user posted image

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 255
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:








Anketa

čuvanje bebe
danza

Ko čuva vašu bebu dok radite?

jaslice (33%)

teta (16%)

nana / baka (35%)

ostalo (16%)


Broj svih glasova: 150

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *