|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: savjeti za igranje sa bebom
19.2.2013 20:17:42   
zagy
Mislim da to cudo zovu majcine ruke, mozes staviti i bebu od mjesec,ali misli da je jos mala, ja svoju planirala sa dva mjeseca uvalit u to cudo, tad bi mu moglo biti interesantno.

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: savjeti za igranje sa bebom
19.2.2013 20:26:57   
milenium

IZVORNA PORUKA: Inayat

Moja Meryem najvise voli svoj bouncer. Izgleda ovako:
user posted image

U njemu je od rodjenja (u pocetku sam skidala igracke). Voli da se ljulja, pa i zaspe u njemu.
Voli svoj mobil iznad krevetica kad se okrece. Pocinje uciti kako uzimati igracke u ruke pa ima i par zvecki sto je zabave, ali sam kad sam ja tu da joj pomazem. Ima i ljuljasku u koju je stavim kad se probudi pa dok joj ne dosadi. Nekad je stavim na krevet da se valja, pa kad sve to prodje onda ona hoce u krilo da gleda tv ili da se nosa. Od nosanja izgleda niko nije miran user posted image



zagi ja sam mislila na ovu ležaljku,samo moja nema ovog luka gore s igračkama. je li rano za nju?

(odgovor članu Inayat)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: savjeti za igranje sa bebom
19.2.2013 20:38:49   
vila_7
moja je ljuljacka slicna - CAM-ova je i stavljam je od pocetka jer je namjenjena od 0-6 mjeseci. Iskreno iako je krupnija beba,ruzno mi je izgledalo kad bih je stavila bas prvih dana ,tako da sam cekala. Sad sa 2 mjeseca bas lijepo u njoj lezi i koristimo je al maksimalno pola sata jer nece ona duze da je u njoj....

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: savjeti za igranje sa bebom
19.2.2013 20:43:03   
Visnja RR
i mi smo je od pocetka koristili ali bih u udbuljenje stavila malo presavijenih tetra pelena da izravnam ... nismo imali luk ali nam je to bilo divno mjesto za uspavljivanje...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: savjeti za igranje sa bebom
19.2.2013 21:46:23   
Alannah
Eh,mi imamo upravo ovaj fishervpriceov sa slike. Sto godina zivio ko god ga je izmislio.Mi smo nabavili kad je malom bilo mjesec i pol i odmah smo ga stavili. Ne bi izlazio iz njega,a sad mu je 4,5 mjeseca. Cesto ga ostavim i da odspava u njemu,ukljucim vibraciju,a i kad je previse placljiv i ne pomaze ni sika,pomaze da ga umotam u dekicu i stavim lezaljku na vibraciju. Elem cudo,vrijedi svake marke.Mogu srediti kucu,rucak napraviti,uciti,a da se on ne buni,vec se lijepo dijete igra.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: savjeti za igranje sa bebom
19.2.2013 22:46:27   
vila_7
kod mene nije vibracija nego bas ljuljanje...mozda zato ne voli user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: savjeti za igranje sa bebom
20.2.2013 17:09:17   
Sandrich
Ima li mama bebaca od jednu godinicu?sta rade vasi malisani u ovim zimskim danima?user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: savjeti za igranje sa bebom
20.2.2013 22:20:46   
dzenyA

IZVORNA PORUKA: Sandrich

Ima li mama bebaca od jednu godinicu?sta rade vasi malisani u ovim zimskim danima?user posted image



prevrce,otvara,penje se gdje stigne,prebacuje tv programe,pomjera zavjese ,zavrce ventile na radijatorima user posted image user posted image user posted image i

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: savjeti za igranje sa bebom
20.2.2013 22:42:03   
smajli80

IZVORNA PORUKA: Sandrich

Ima li mama bebaca od jednu godinicu?sta rade vasi malisani u ovim zimskim danima?user posted image



Isto kao ik kod dzenyA zavlači se svuda,penje po stepenicama,ulazi u ormar i pritom izbaci svu gardarobu napoljeuser posted image ,đika uz muziku ullai u ladice i tamo sjedi i još dosta dosta togauser posted image user posted image

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 59
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *