|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Upala očnih kapaka
9.1.2009 20:15:01   
Aquarius
Prija par dana sam bila kod oftamologa zbog crvenila na kapcima. Dijagnozirana mi je upala očnih kapaka koja je prešla u hroničnu. Dobila sam kapi za oči, mast koja se nanosi na kapke i u oči. Zabranjeno mi je šminkanjeuser posted image , korištenje bilo kakvih krema osim obične hidratantne. Kosu smijem prati samo dječijim šamponom (preporučen mi je šampon Johnson & Johnson).
Zaboravila sam pitati doktora da li je ovo doživotna terapija. Mislim, znam da je hronično, ali pomisao da se ne smijem našminkati do kraja života mi je grozna.user posted image

Interesuje me da li je neko imao sličnih problema i kako ste ih riješili ?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Upala očnih kapaka
9.1.2009 20:44:48   
dana3
kod mene nije bila hronicna  ali sam oci ispirala kamilicom i to samo onda kad ne idem vanda se ne nahladi kao i cajemkoji se zove vidac-trava vida.imala sam i kapi ali se ne sjecam tacno kako su se zvale i mazala sam hidrociklin mascu.mala zuta tubica bar bila tada-davno je bilo.imala sam problem ajedmo mjesec dana i nestalo je asminke sto se tice yves rocher je proizvodjac kozmetike na biljnoj bazi i u sarajevu ga ima e sad da li i kod tebe ne znam.koristila sam njihovu sminku.
ovo je samnom bilo a ti se ne hvataj za rijec dok ne vidis kakos e stvari kod tebe odvijaju-oci su u pitanju-SRETNO

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Upala očnih kapaka
9.1.2009 20:55:58   
mnn
imala sam ja godina konjuktivitis pa uplae razne od alergije nekad nisam mogla oko otvoriti a več bih plakala ...užas...kupila sam od Flp firme zove se punim nazivom forever living production iz amerike je firma a proizvod je aktivator od 2,5 ml...super je za oči..svaki dan po tri puta i za par dana oči če biti super a još je to prirodno...koliko sam krema probala...milijun i ništa od toga samo mi je bilo gore...

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *