|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poručite nekome nešto....
25.11.2013 9:45:49   
mamich
E neka si ti odlucio kako je za nas danas radni dan...samo cekam kada ces uvesti i subote radne.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sin srece i radosti u nas zivot stigao 07.10.2008.
Jos jedan mamin princ upotpunio nasu srecu 05.08.2012.

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: Poručite nekome nešto....
25.11.2013 15:33:45   
bebaa
ma samo tako draga,ne gubi dragocijeno vrijeme....boli te đon za sve,ti imaš svoje sne.......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu mamich)
Neposredna veza do poruke: 402
   RE: Poručite nekome nešto....
25.11.2013 15:46:54   
canim
Ja uvijek ovu temu prvo procitam "Proucite nekome nesto..." user posted image user posted image

< Poruku je uredio canim -- 25.11.2013 15:47:36 >

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 403
   RE: Poručite nekome nešto....
25.11.2013 15:49:25   
bebaa

IZVORNA PORUKA: canim

Ja uvijek ovu temu prvo procitam "Proucite nekome nesto..." user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image može vala i tako......

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 404
   RE: Poručite nekome nešto....
25.11.2013 18:37:37   
koka i po
canim samo za tebe i uzivaj...





e dragi moj to sto ti pricas je mimo svake pameti za covjeka od cetrdeset godina.ako mislis da ce ta prica kod mene da prodje grdno se varas,nego digni m..... pa se bori.
prije bi sebi pucala u glavu nego tako razmisljala.
i neces procitati nego si cuo iz mojih usta.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 405
   RE: Poručite nekome nešto....
26.11.2013 11:44:05   
Apotekarka
Prvi snijeg,bijela idila,brr,hladno sve me to podsjeca na nadolazece praznike Bozic,Novu godinu,djeda mraza....
Dragi djeda mraze ovih praznika ne zelim novu jaknu,nove cizme,sminku,nove zavjese,ne zelim cak ni onu veliku milku s ljesnjacima kojoj ne mogu odoliti....Ove godine imam samo jednu zelju molim te samo mi nju ispuni....
Zelim da MRI glave mom Antoniu bude uredna,ne zelim da bude nesto najgore sve ostalo djedice cu lakse prihvatiti....Hvala ti unaprijed....

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu mamich)
Neposredna veza do poruke: 406
   RE: Poručite nekome nešto....
26.11.2013 11:51:45   
EEDITH
uh,koliko samo griješiš,
ali nema veze sve će doći na svoje,znaš koliko često to kažem ,Allah to sve posloži i samo on zna razloge ..........

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 407
   RE: Poručite nekome nešto....
26.11.2013 13:19:11   
niki83

IZVORNA PORUKA: canim

Ja uvijek ovu temu prvo procitam "Proucite nekome nesto..." user posted image user posted image

user posted image user posted image ah sto se slatko ismijah user posted image


_____________________________

N&N

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 408
   RE: Poručite nekome nešto....
26.11.2013 20:39:10   
sabinos
jaranice falis mi u ovim novim momentima, mamine ociuser posted image

< Poruku je uredio sabinos -- 26.11.2013 20:49:12 >


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 409
   RE: Poručite nekome nešto....
27.11.2013 8:09:53   
Maya_K

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Prvi snijeg,bijela idila,brr,hladno sve me to podsjeca na nadolazece praznike Bozic,Novu godinu,djeda mraza....
Dragi djeda mraze ovih praznika ne zelim novu jaknu,nove cizme,sminku,nove zavjese,ne zelim cak ni onu veliku milku s ljesnjacima kojoj ne mogu odoliti....Ove godine imam samo jednu zelju molim te samo mi nju ispuni....
Zelim da MRI glave mom Antoniu bude uredna,ne zelim da bude nesto najgore sve ostalo djedice cu lakse prihvatiti....Hvala ti unaprijed....

I ja se nadam za tebe da bude sve u najboljem redu user posted image user posted image

_____________________________

Eman 24.11.2009
Elvin 08.03.2014
Ne mogu oni mene malo platiti koliko ja mogu malo raditi :)

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 410
   RE: Poručite nekome nešto....
27.11.2013 9:04:05   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Maya_K


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Prvi snijeg,bijela idila,brr,hladno sve me to podsjeca na nadolazece praznike Bozic,Novu godinu,djeda mraza....
Dragi djeda mraze ovih praznika ne zelim novu jaknu,nove cizme,sminku,nove zavjese,ne zelim cak ni onu veliku milku s ljesnjacima kojoj ne mogu odoliti....Ove godine imam samo jednu zelju molim te samo mi nju ispuni....
Zelim da MRI glave mom Antoniu bude uredna,ne zelim da bude nesto najgore sve ostalo djedice cu lakse prihvatiti....Hvala ti unaprijed....

I ja se nadam za tebe da bude sve u najboljem redu user posted image user posted image



Apotekarka s Bozijom pomoci da se ta zelja ispuni , mogu mislit kako ti je misa mu uvjek nesto insana tare user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Maya_K)
Neposredna veza do poruke: 411
   RE: Poručite nekome nešto....
27.11.2013 18:44:08   
koka i po
apotekarko bona....bice to sve u reduuser posted image
znas da djecu cuvaju meleci...nista se ne briniuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 412
   RE: Poručite nekome nešto....
27.11.2013 18:46:46   
Apotekarka
Hvala vam i ja se nadam zadnja 2 dana jos mu se popravilo rekla bijh da se 90 % vratilo samo mu povrem,eno pobjegne malo a kako je bilo dobro je,nadam se da je nesto bezazleno i da ce mi djedica ispuniti zelju...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 413
   RE: Poručite nekome nešto....
27.11.2013 18:54:40   
Honey3

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Prvi snijeg,bijela idila,brr,hladno sve me to podsjeca na nadolazece praznike Bozic,Novu godinu,djeda mraza....
Dragi djeda mraze ovih praznika ne zelim novu jaknu,nove cizme,sminku,nove zavjese,ne zelim cak ni onu veliku milku s ljesnjacima kojoj ne mogu odoliti....Ove godine imam samo jednu zelju molim te samo mi nju ispuni....
Zelim da MRI glave mom Antoniu bude uredna,ne zelim da bude nesto najgore sve ostalo djedice cu lakse prihvatiti....Hvala ti unaprijed....

bit ce to dobro aBd user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 414
   RE: Poručite nekome nešto....
28.11.2013 9:31:42   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: sabinos

jaranice falis mi u ovim novim momentima, mamine ociuser posted image

Znam i ti menu falis puno ljubi djecu

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 415
   RE: Poručite nekome nešto....
28.11.2013 10:14:09   
vila_7

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Hvala vam i ja se nadam zadnja 2 dana jos mu se popravilo rekla bijh da se 90 % vratilo samo mu povrem,eno pobjegne malo a kako je bilo dobro je,nadam se da je nesto bezazleno i da ce mi djedica ispuniti zelju...


Ma aBd bit ce sve to u redu user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 416
   RE: Poručite nekome nešto....
28.11.2013 10:15:43   
vila_7

IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: Maya_K


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Prvi snijeg,bijela idila,brr,hladno sve me to podsjeca na nadolazece praznike Bozic,Novu godinu,djeda mraza....
Dragi djeda mraze ovih praznika ne zelim novu jaknu,nove cizme,sminku,nove zavjese,ne zelim cak ni onu veliku milku s ljesnjacima kojoj ne mogu odoliti....Ove godine imam samo jednu zelju molim te samo mi nju ispuni....
Zelim da MRI glave mom Antoniu bude uredna,ne zelim da bude nesto najgore sve ostalo djedice cu lakse prihvatiti....Hvala ti unaprijed....

I ja se nadam za tebe da bude sve u najboljem redu user posted image user posted image



Apotekarka s Bozijom pomoci da se ta zelja ispuni , mogu mislit kako ti je misa mu uvjek nesto insana tare user posted image user posted image user posted image user posted image


bas tako...... stari ljudi i kazu kad pomislis da ti je sve super, sve OK, a ti stavi kamencic da te zulja user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 417
   RE: Poručite nekome nešto....
28.11.2013 10:19:17   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Prvi snijeg,bijela idila,brr,hladno sve me to podsjeca na nadolazece praznike Bozic,Novu godinu,djeda mraza....
Dragi djeda mraze ovih praznika ne zelim novu jaknu,nove cizme,sminku,nove zavjese,ne zelim cak ni onu veliku milku s ljesnjacima kojoj ne mogu odoliti....Ove godine imam samo jednu zelju molim te samo mi nju ispuni....
Zelim da MRI glave mom Antoniu bude uredna,ne zelim da bude nesto najgore sve ostalo djedice cu lakse prihvatiti....Hvala ti unaprijed....

ABd, bit ce to sve u redu, pusa velika user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 418
   RE: Poručite nekome nešto....
28.11.2013 13:24:34   
Hanady RR
Dozovi se više živ ti nama bio ...jer ako te mi familijarno stanemo ''dozivat'' pamtit će seuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 419
   RE: Poručite nekome nešto....
5.12.2013 22:24:48   
vjestica
uz dadadinu kulturnu želju i totalni potpis toga što je napsiala, evo i od mene bonus, malo manje kulturno - nabijem ti dršku od metle u svaki otvor na tijelu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 420
   RE: Poručite nekome nešto....
5.12.2013 22:25:36   
vjestica
iste želje idu i manijaku trovaču sa alipašina user posted image user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 421
   RE: Poručite nekome nešto....
6.12.2013 12:16:55   
emi7908
Nek' si ti babetino predložila 14 dana. user posted image li te onaj ko te postavi i čitava partija... user posted image

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 422
   RE: Poručite nekome nešto....
9.12.2013 19:26:33   
Ilhana RR
Posto sjedim za kompjuterom uleti malo na RR pa reko da vas sve ovako pozdravim :)

user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 423
   RE: Poručite nekome nešto....
10.12.2013 9:54:43   
Apotekarka
Sutra je taj dan...user posted image
Boze cuvaj mi ga da pregled prodje dobroo i ono najbitnije da bude uredan....Nesto mi daje snagu i govori da ce sve biti ok ali opet negdje u dubiniu duse ima trunkica straha...Bit ce dobro,mora,on je djecacic od 4,5 godine ,zivahan,veseo i pun zivota....

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu mamich)
Neposredna veza do poruke: 424
   RE: Poručite nekome nešto....
10.12.2013 9:55:18   
Skvo RR
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *