|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koliko košta teta čuvalica u Zenici?
3.3.2014 7:16:23   
Nikara
Drage mame iz Zenice, zanima me koliko plaćate čuvanje djeteta teti čuvalici i pod kojim uvjetima. Uskoro se vraćam na posao i polahko se upuštamo u zahtjevni projekat traženja tete čuvalice. Vaša iskustva će mi dobro doćiuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Koliko košta teta čuvalica u Zenici?
3.3.2014 10:47:07   
2strawberry
Moja tetka je cuvala bebu i mislim da su joj placali 200 KM. Dovodili su bebu kod nje ujutro i dolazili po nju oko 2-3 cini mi se svaki radni dan. Ali ona je cuvala bebu od kcerke njene prijateljice pa vjerujem da je trazila i manje nego sto se inace trazi

(odgovor članu Nikara)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Koliko košta teta čuvalica u Zenici?
3.3.2014 11:19:44   
Nikara
Hvala, 2strawberry :)

(odgovor članu 2strawberry)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Koliko košta teta čuvalica u Zenici?
3.3.2014 12:24:55   
hatepsut
Vjerovatno zavisi cijena od toga dali da neko tebi dolazii ili ti vodis dijete.Dali se treba kuhati za bebu i sl.predpostavljam ds je bebe stara oko godinu dana.Ali realno mislim da se krece izmedju 100-200km.naravo zavisi i koliko se vremenski beba cuva.A i ja bi cuvala bebu od 8-14/15 h za 200km taman da se igra s mojim T. user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Nikara)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Koliko košta teta čuvalica u Zenici?
3.3.2014 13:27:52   
Nikara
Imat ce 14 mjeseci, radije bih da teta dolazi u naš stan, ne očekujem da obavlja nikakve druge poslove, ja bih kuhala za bebu, znači njeno je da ga čuva, hrani, presvlači, treba mi na period od osam sati, ali bi to često bilo i 5-6 sati jer je moje radno vrijeme kraće, a ti raniji dolasci bi joj bili gratis. Ali me zanimaju općenito cijene i uvjeti čuvanja da znam kako se to kreće jer se moždaodlučimo i na neku drugu opciju. i hvala hatepsut user posted image

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Koliko košta teta čuvalica u Zenici?
3.3.2014 13:33:36   
hatepsut
Ma naravno,svi zelimo najbolje za svoje dijete !

Salila sam se da cuvam dijete,ja jedva na kraj izlazim sa svojim user posted image

Sretno,kako god da odlucite,sigurna sam da ce to biti najbolje za vase dijete !A nisu ni vrtici losa opcija(moje misljenje).

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Nikara)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Koliko košta teta čuvalica u Zenici?
3.3.2014 13:40:20   
Nikara
Ma sve su opcije otvorene, mozda se i budu druzili. U sustini mi ne bi smetalo jos jedno dijete zbog druzenja user posted image

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Koliko košta teta čuvalica u Zenici?
3.3.2014 13:40:54   
Hannica
Kad sam dobila blizance mi smo imali tetu par mjeseci, radila je 5 dana u sedmici, 6 sati dnevno, pomagala je I u ostalim poslovima, ali I ja sam bila tu, znaci nista nije sama radila, nego je meni bila ispomoc, a placali smo je 250 KM.
Moje misljenje je da je za zenicki standard 200 KM ok plata, manje nema smisla, a vise ne moze izaci.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Koliko košta teta čuvalica u Zenici?
3.3.2014 14:22:15   
Nikara
Hvala, Hannica, i slazem se, ali opet neko kaze ovako neko onako, pa zato postavih temu :) I puno srece i snage s blizancima user posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Koliko košta teta čuvalica u Zenici?
3.3.2014 14:31:15   
Hannica
Ako zelis br.od nase tete mogu ti dati, nisam sigurna da li bi ona htjela sad raditi ali mozes pitati, zena je ok, mozes se dogovoriti s njom.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Nikara)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Koliko košta teta čuvalica u Zenici?
3.3.2014 15:34:02   
Nikara
Moze svakako u pp.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *