|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prva set_nja sa bebom
23.10.2010 10:41:57   
teacher75
ovako je lana izgledala u prvoj setnji:

user posted image


user posted image

kao sto mozete primijetiti, ovdje nije imala skafander jer nije bilo puno hladno (otprilike kao ovih dana) ali je kasnije nosila skafander.


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: prva setnja sa bebom
23.10.2010 10:42:13   
nikita
http://img31.imageshack.us/img31/52/p1020589r.jpg

Evo linka , ne znam postaviti sliku


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: prva setnja sa bebom
23.10.2010 10:43:17   
teacher75
hahahha, nikita, nas dvije u isto vrijemeuser posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: prva setnja sa bebom
23.10.2010 10:45:37   
teacher75
da dodam da u lindexu imaju prelijepih skafandera, pa kome treba za prve setnje neka kupi. preporucujem majkama koje su rodile nedavno da uzmu skafander za bebu od 6 mjeseci. u pocetku ce vam izgledati ogroman ali ce potrajati taman do proljeca. tako smo mi uradili, lana je u pocetku plivala u skafanderu ali joj je taman omalio kad joj vise nije trebao pa smo presli na jakniceuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: prva setnja sa bebom
23.10.2010 10:47:27   
nikita
a evo ovaj na EI-u nam je sad mali a prosle zime bio velik pa ja razmisljam da mu skinem ove nogavice i da bude otvoreno dole al opet mi je problem dole obuca...

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: prva setnja sa bebom
23.10.2010 10:50:51   
teacher75
IZVORNA PORUKA: nikita

a evo ovaj na EI-u nam je sad mali a prosle zime bio velik pa ja razmisljam da mu skinem ove nogavice i da bude otvoreno dole al opet mi je problem dole obuca...

ma sta ce mu sad skafander, veliki je- osim ako se nece valjati u snijegu. dobra zimska jakna, deblje pantole, strample i cizmice su sasvim dovoljne...


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: prva setnja sa bebom
23.10.2010 12:34:17   
nikita
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: nikita

a evo ovaj na EI-u nam je sad mali a prosle zime bio velik pa ja razmisljam da mu skinem ove nogavice i da bude otvoreno dole al opet mi je problem dole obuca...

ma sta ce mu sad skafander, veliki je- osim ako se nece valjati u snijegu. dobra zimska jakna, deblje pantole, strample i cizmice su sasvim dovoljne...



za snijeg sam i mislila , ovaj je bio 15 km u vitezu, morat cu naci nekoga gore da mi posalje veci broj


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: prva setnja sa bebom
23.10.2010 17:38:02   
teacher75
IZVORNA PORUKA: nikita

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: nikita

a evo ovaj na EI-u nam je sad mali a prosle zime bio velik pa ja razmisljam da mu skinem ove nogavice i da bude otvoreno dole al opet mi je problem dole obuca...

ma sta ce mu sad skafander, veliki je- osim ako se nece valjati u snijegu. dobra zimska jakna, deblje pantole, strample i cizmice su sasvim dovoljne...



za snijeg sam i mislila , ovaj je bio 15 km u vitezu, morat cu naci nekoga gore da mi posalje veci broj


moja lana jos ne hoda a kako je krenulo nece prohodati do proljeca tako da nam ne treba odjeca za valjanje po snijegu...


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 58
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *