|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
23.8.2010 12:49:15   
Visnja RR
Ima odlican gel u Bozen (skenderija) za grudi user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
23.8.2010 12:53:24   
taurus
mnogo teška temauser posted image user posted image user posted image
s prvom trudnoćom dobila samo 9 kg, jer sam na početku izgubila 3 kg, pa se može reći da mi je ukupni bilans bio 12 kg
mjesec nakon poroda imala svoju staru kilažu (67kg na 172 cm visine) i mogla stati u svoje farmerkeuser posted image

a sada je situacija mnogo težauser posted image user posted image user posted image
prvo što sam zatrudnila sa 70 kg (znači odmah 3 kg viška) i sada u 17. sedmici trudnoće već dobila 3 kg
UŽAS a ko zna šta će biti do krajauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
23.8.2010 12:55:45   
Visnja RR
do kraja ces biti lijepa trudnica ...user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
23.8.2010 12:56:08   
veeseelaa
ne mora da znači da ćeš puno dobiti kg, ja sam u početku trudnoće dobila 3-4 kg pa sam onda stajala u mjestu sve do 6 mjeseca, svi su me zezali da ću biti debela a na kraju samo 13 kg dobih user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
23.8.2010 12:56:22   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: taurus

mnogo teška temauser posted image user posted image user posted image
s prvom trudnoćom dobila samo 9 kg, jer sam na početku izgubila 3 kg, pa se može reći da mi je ukupni bilans bio 12 kg
mjesec nakon poroda imala svoju staru kilažu (67kg na 172 cm visine) i mogla stati u svoje farmerkeuser posted image

a sada je situacija mnogo težauser posted image user posted image user posted image
prvo što sam zatrudnila sa 70 kg (znači odmah 3 kg viška) i sada u 17. sedmici trudnoće već dobila 3 kg
UŽAS a ko zna šta će biti do krajauser posted image user posted image user posted image user posted image

ma molim te ...
šta će da bude..
visoka 172...da si visoka ko ja 167 pa hajd da brioneš...nego vila ravlojla sa 3 kg u trudnoći...idi ba ne porvociraj ženeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ljepoto


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
23.8.2010 12:57:11   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Ima odlican gel u Bozen (skenderija) za grudi user posted image


I,sta im uradi taj gel???user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
23.8.2010 12:58:35   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Ima odlican gel u Bozen (skenderija) za grudi user posted image


I,sta im uradi taj gel???user posted image


skupi ih ko ....... u šerpici user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
23.8.2010 12:58:48   
taurus
user posted image user posted image user posted image  budete me vidjele na jednoj od RR kafica i do tada ću imati još par kg
i da znate nema slikanja kad ja dođemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
23.8.2010 12:59:45   
Hannica
Ja prva tri mjeseca nisam dobila nista,druga 3 mjeseca 17 kg,a trece tromjesjecje opet nista.user posted image
Al' me bilo krenulo ovo drugo tromjesecje.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
23.8.2010 13:01:23   
Hannica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Ima odlican gel u Bozen (skenderija) za grudi user posted image


I,sta im uradi taj gel???user posted image


skupi ih ko ....... u šerpici user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image   Moram to nabavit,hitno.user posted image user posted image user posted image   Dok ih jos mogu skupit.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
23.8.2010 13:02:20   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hannica

Ja prva tri mjeseca nisam dobila nista,druga 3 mjeseca 17 kg,a trece tromjesjecje opet nista.user posted image
Al' me bilo krenulo ovo drugo tromjesecje.user posted image


kad krene, krene user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
23.8.2010 13:38:08   
ziki
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


da su se opustile ja bih njih nadigla u 85-ci al ovako ne gine mi po 80B da idem u šoping il nedo mi Bog 75 Buser posted image user posted image user posted image


OT ja sam ponosna moje 75B, to sad posle porođaja i dojenja i dodatnih kilograma cca 8, nekad je bilo 70B
A kilogrami e pa do serdine 9 mj +20 a  na kraju dr nije smjela ni da me vaga



_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
30.8.2010 15:59:34   
sara.at
tacno 7 dana od poroda i 11kg manjeuser posted image user posted image  jos da je maknut ostalih 9kguser posted image  bila bi suuuuuper

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
30.8.2010 16:03:40   
Mamica24
2 mjeseca  nakon poroda imala sam staru kilau 54 kg  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  dojenje me naprosto iscijedilo user posted image user posted image user posted image

5 mjeseci posle porroda udebljala sam se opet 9 kg jer se dojenje prorijedilo a ja jednako krkam sve sto mi dodje pod ruku

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: koliko ste kilograma izgubile pri porodu
30.8.2010 16:11:33   
Tity
Ja ne znam ima li to kakve veze s gradjom i metabolizmom, ali ja sam s obje trudnoce dobila oko 30 kg, +-5kg, i ve sam nakon cc 4mj bila u robi koju sam nosila prije trudnoceuser posted image

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 190
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *