|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
14.9.2016 9:57:41   
lejla80
Eh evo spiska malo da se podsjetimo, vala ga odavno ne vidjeh user posted image


SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA user posted image user posted image
Neaktivne nakon odredjenog vremena brisemo.
(zbog neaktivnosti na temi) user posted image


SEPTEMBAR 2016 user posted image


26.09. samy_lo user posted image
28.09. tackicaa user posted image


OKTOBAR 2016 user posted image

06.10. anidla user posted image
10. 10. winky_sa user posted image



NOVEMBAR 2016 user posted image


02.11. Maglaj_num user posted image
10.11. amelaaa user posted image
28.11. svamojadjeca user posted image


DECEMBAR 2016 user posted image

01.12. bebica11 user posted image
03.12. lejla80 user posted image
04.12. leptirica13 user posted image
24.12. bambi1 user posted image



JANUAR 2017 user posted image


05.01. NARI
06.01. midnight489 user posted image
20.01. aidicaa

FEBRUAR 2017 user posted image

02.02. saraa

MART 2017 user posted image

05.03. ananas_ze
06.03. bejbibi

[/quote]


_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
14.9.2016 10:44:00   
tačkicaa
Amela trebam ja zapisat' te napitke sto wi pobrojala, a zq filmove cemo lako user posted image
A danas ki samo ctg odradise, neka kobajagi doktorica na hodniku rece da ue ok i poslase me kuci user posted image pojma nemam jesmo li dosli do 3 kile user posted image Ali hajde, valjda oni znaju...
Lejla neka si nam ga postavila, dugo ta ne vidjo', a vid' me na vrhu masala user posted image brzo ovo meni prodje, skoro sam se reg.na forum i smagala od zena velike trbuhe user posted image
Dje su ostale hanume? Bebice, Nari, kako su ukucani? Je li prolaze boljke? Bejbibi to tvoja A danas duze spava pa i ti koristis? user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
14.9.2016 11:20:06   
lejla80
Tackice jesi pitala za pregled? Doduše čini se da ni mene nisu pregledali svaki put kad odem na ctg. Ma hajde svakako je možda bolje da previše ne čačkaju uhh a težinu svakako znaju i za kilu ofulat. .. Kad ideš sljedeći put? Ima li nam Samy gore?

Joj i ja volim knjige, moji su ukućani ljubomorni na njih, hah, kad ugledaju knjigu znaju neću je pustit dok ne pročitam. Mene knjige baš opuštaju.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
14.9.2016 11:54:47   
tačkicaa
Ma jesam. Nego prvo reče da sačekam i onda ta neka kratko ošišana plavušu kobajagi konstatovala da je sve ok i nema potrebe za pregledom. Ma dođe žena, juče' joj rekla da ima manjak plodne vode, a one bi nju kući poslale jer doktor nije to napis'o na nalazu ?! user posted image
A Samy haman ne viđo', ja sam baš poranila user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
14.9.2016 13:58:29   
samy_lo
e Samy nije bila na Jezeru hahha,tek sutra u 12..tako se dogovorih sa doktorom

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
14.9.2016 15:53:07   
strepnja
Da se pritefterim za maj, kazu 11. za user posted image
A sto mi je muka zene drage..... sve i jednu trudnicu koju sam znala (osim svoje tetke kad je bila trudna s drugim sinom prije nekih 18 godina) - niti jednoj nije bilo muka ni sekunde. A ja evo, prezivljavam svaki dan, ali bukvalno. Pocne ujutro oko 10 i traje isto tako do nekih 10 navece, bez obzira na hranu, vodu, bademe, djumbire, limune, donat mg i kojekakve jos stvari sto su mi ljudi govorili da probam. koliko mi je muka, uopce se vise ne radujem, a jos isli na IVF i svasta nesto... user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
14.9.2016 16:07:30   
Midnight_489
Ženice,evo i mene user posted image
Kuham ručak,moje omiljeno jelo-tjestenina sa mesom user posted image

lejla nek si vala spisak stavila,ja nikako da uhvatim vremena na računar da uđem i postavim user posted image baš sam neodgovorna
strepnja prvo da ti čestitam,i želim ti laku trudnoću ❤️ Što se tiče mučnina,i meni je na početku trudnoće bilo užasno sa tim,pisala sam ovdje na forumu.Ma sve mi žene možemo predbroditi,tako i mučnine user posted image ne brini se.Stavljam te na spisak čim sjednem za računar

Et žene,idem sad da mi ručak ne izgori. user posted image



_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu strepnja)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
14.9.2016 16:08:30   
lejla80
Dobro nam došla strepnjauser posted image
I ja sam muku mučila prva tri mjeseca intenzivno a onda je postalo lakše. Izgleda nema lijeka za mučnine osim da se izdrži, nažalost. Ja sam stvarno sve živo probala.
Eto izdrži draga, isplati se i javi nam se češće. Evo stavit ćemo te na spisak da zajedno očekujemo user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu strepnja)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
14.9.2016 16:13:07   
Midnight_489
SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA user posted image user posted image
Neaktivne nakon odredjenog vremena brisemo.
(zbog neaktivnosti na temi) user posted image


SEPTEMBAR 2016 user posted image

03.09. Vrtni patuljak user posted image - porodila se 19.08. user posted image user posted image
09.09. BubaDara user posted image
11.09. Agatha user posted image
16.09. ema08 user posted image - porodila se 27.08. user posted image user posted image
26.09. Lejni user posted image
26.09. samy_lo user posted image
28.09. tackicaa user posted image


OKTOBAR 2016 user posted image

06.10. anidla user posted image
-- 10. winky_sa user posted image



NOVEMBAR 2016 user posted image


02.11. Maglaj_num user posted image
10.11. amelaaa user posted image
28.11. svamojadjeca user posted image


DECEMBAR 2016 user posted image

01.12. bebica11 user posted image
03.12. lejla80 user posted image
04.12. leptirica13 user posted image
24.12. bambi1 user posted image



JANUAR 2017 user posted image


05.01. NARI
06.01. midnight489 user posted image
20.01. aidicaa

FEBRUAR 2017 user posted image

02.02. saraa

MART 2017 user posted image

05.03. ananas_ze
06.03. bejbibi

APRIL 2017 user posted image



MAJ 2017 user posted image

11.05. strpnja

Evo spiska sa novom članicom :)



_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
14.9.2016 17:06:28   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: strepnja

Da se pritefterim za maj, kazu 11. za user posted image
A sto mi je muka zene drage..... sve i jednu trudnicu koju sam znala (osim svoje tetke kad je bila trudna s drugim sinom prije nekih 18 godina) - niti jednoj nije bilo muka ni sekunde. A ja evo, prezivljavam svaki dan, ali bukvalno. Pocne ujutro oko 10 i traje isto tako do nekih 10 navece, bez obzira na hranu, vodu, bademe, djumbire, limune, donat mg i kojekakve jos stvari sto su mi ljudi govorili da probam. koliko mi je muka, uopce se vise ne radujem, a jos isli na IVF i svasta nesto... user posted image



Dobro nam dosla draga ..zelim ti da sto prije prodju mucnine i da sto lakse podneses..potpuno te razumijem..ja sam 15+3 i obavezno ujutru imam mucnine a moram jesti da ne bih povracala..a prije sam tako ko ti non stop.sad je malo lakse...a ja imam jos jedan odvratan problem..pljuvacka mi moja smeta user posted image uopste ne gutam ...samonkad jedem il pijem i to samo kislwu...vodu ne mogu ni pojmiti..et uzasno ...nema lijeka nazalost ,samo strpljenje user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu strepnja)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
14.9.2016 17:12:46   
bejbibi
Dancek sada user posted image ne stigoh se javiti prije ...oko A jutros,otisla po M,malo setali,kuhali ,popila nes i evo lexim sada ...napyhao mi se stomak ,puknut cuuser posted image

TACKICE I AMELA za vas su onda oni filmovi teksaski masakar,saw,spit in ur grave i ostaliuser posted image ja te ne volim,sto se masakriraju,ne mogu tih scena ...

Ja slavo citam ..iskreno muka mi od knjiga ..prije 2g magistrirala i vjerujte da sam i sanjala knjige user posted image dosta zasad ..samo tv dolazi u obziruser posted image mada citam po koji roman ili krimi ...sherlock holmes npr..to volim user posted image

Sad gledam neku seriju na fox lifeuser posted image djeca su napravili dzumbus al briga me user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
14.9.2016 17:15:21   
bejbibi
Btw,imam super film za preporuciti ...romanticni je ..

Me before you

Predobar jeee user posted image obavezno pogledajte..lagan film,a kraj ce vas bas iznenaditi user posted image necu nista otkriti vise

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
14.9.2016 19:12:18   
tačkicaa
Strepnjo dobro nam dosla. Nadam se da raspolozenje nije u skladu s nickom user posted image ja sam od onih koje nisu imale mucnine, Bogu fala, tako da nemam nekih savjeta
Midnight vala zeno ti sto nam napravi spisak, to je cudo jedno user posted image pola zena se porodilo davno, vidis da smo samo Samy i ja ostale da iscekujemo skore dolaske user posted image haman slatkisi udarili u glavu user posted image i ja sam luda za tjesteninom btw
Bejbibi Spit on your grave mi je jedan od drazih, a Teksaski masakr ne volem, nervira me user posted image a romantiku ne podnosim, to mi malo mucnine izazove user posted image salim ee, nemam haman zivaca za te izlive user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
14.9.2016 19:29:20   
lejla80
Vala baš Tackice, evo i ja gledam spisak. Ja ga taman prepravila, ona opet odnekle izvukla ovaj stari.

Eh kakvi su večeras filmovi na repertoaru? Ispratila sam čojka na termin, pa da i ja šta pogledam.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
14.9.2016 20:12:42   
samy_lo
Vi se zanimate filmovima,a ja se zanimam porodjajnjm pricama :D
kad li cemo mi TACKO napustiti spisak :D

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
14.9.2016 20:34:41   
Midnight_489
Izvinite žene za spisak,haman mi kompjuter štopa nisam ni primjetila user posted image
Halalite još jednom user posted image

Kad već pričamo o filmovima,ja večeras planiram napraviti Movie night,pa ću pogledati hoće li biti
nekih zanimljivih filmova za gledati na Cinesteru ili Fox movies user posted image ja,filmovi,dekica i slatko user posted image




_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
14.9.2016 20:48:05   
bejbibi
Auuu TACKICE to bas volis one morbidne,krvave filmoveuser posted image

LEJLA imas temu najbolji film za preporuciti pa prelistaj malo ..stavila sam tamo spisak al sad da me ubijes ne mogu se sjetiti sta sam navelauser posted image

Ugl pogledaj ovaj novi me before you..vjerujte nece zaliti..predobar film...lagan

Ima dobar i the once below
Misconduct
Shutter island ,stariji malo ..leo diuser posted image
Ma joj ima milion nekih dobrih ..starijih pogotovo ...uh blokirao mi mozak sad ne mogu se sjetiti....al zadnje sto sam gledala je dressmaker, room,the gift,gone girl,the invitation, ....

Mozete gledati na filmovita ili filmovizija .ili skinuti sa yifyuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
14.9.2016 20:50:02   
bejbibi
Ma SAMY da promuhabetimo malo o necemu drugom dok iscekujemouser posted image prostudirali smo teme o trudnoci i porodjaju user posted image
Al eto ako vec pricamo o tome da kazem da mi je veceras stomak ko u 7 mjuser posted image nesto se napuhao i tvrd je ...a jela sam u salati grah pa mozda od toga user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
14.9.2016 20:59:03   
lejla80
Ja zadnji koji sam maksuz uzela da gledam je 60 nijansi sive haha. ...user posted image Eh sad bejbi jel to ti na računaru gledaš. Možda se i ja bacim u filmove da upotpunim ovaj svoj kućni život....

Oj a tek porođajne priče, nisam odavno zašla tamo, izbjegavam tu temu. Samy draga, ako je do Midnight nećete vidjeti zadugo sa spiskauser posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
14.9.2016 21:14:38   
tačkicaa
Ja evo gledam utakmicu, valjda ovi nasi hadalji opet ne izgube. Ne znam ni sto gledam, kako su me samo iznervirali protiv Rusa prosli put...
Nego prije 20 minuta sam imala neki bol citavom duzinim stomaka, dole nisko. Nekih minut-dva. I sad crkam sljedeci, a haman da nece user posted image
Lejla mozes pogledat Shuted Island, to ti je jako dobar film, a nije krvav. Dikaprija svi vole, pa eto user posted image i dobra ti ta za spisak, po Midnight mi cemo ovdje sve ostat do njenog termina user posted image ali hajde, trudnjacama se ne zamjera
Samy evo ja navijam svaki minut da se maknem sa spiska. Boli li tebe stogod? Ja se i prolivu obradujem jbt user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
14.9.2016 21:18:34   
tačkicaa
Bejbibi evo meni sad naumpade film Fracture. Pogledaj ako nisi, meni se svidio. Joj vala i meni mozak stao, a imam ih nedje milion,kvalitetnih. Imaju oni neki Svedski, Djevojka koja se igrala s vatrom, Djevojka s tetovazom zmaja i jos jedan... Dobri su i Svedjani. Guglaj malo Lejla, vidis da cekam trudove, sad si nasla user posted image user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
14.9.2016 21:29:24   
bejbibi
Ahaha TACKICE dobra si user posted image hej sad ce to brzo ....moze svaki tren a mozda i prenesesuser posted image da te malo utjesimuser posted image

A gledala sam frakturu ...e bas mi taj bio u glavi,znam da je na F i da glumi hopkins al nisam se mogla sjetitiuser posted image predobar film..takve volim najvise...a isto dobar ima i gradjanin opasnih namjera ..auuu gerard batler glumi 😎

LEJLA ja najvise skidam sa neta 😂 a mozes na lptp gledati na filmovita.com i filmovizija ...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
14.9.2016 22:12:42   
lejla80
Pa pune ste prijedloga. Sutra ću malo da proguglam to skidanje filmova. Ne mogu zuriti u racunar ama bas nikako. Imam i onaj smart TV, samo i njega trebam malo proguglati haha....Ja sam sa tehnikom prilično na Vi, a i mm je. Baš smo se našli.

Tackice i proliv je dobar znak. Javljaj sve žigove. Ja svakako po svu noć hodam, da imam šta pratit haha....ma neka te bona još sa nama user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
14.9.2016 22:14:51   
lejla80
Ovog placljivog sam slučajno ubola na mobitelu user posted image user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
14.9.2016 22:26:08   
samy_lo
mah zignu me veceras par puta u dnu stomaka tako da ostadoh bez daha..ali to je sigurno od bebinih udaraca..evo 2 sata ne miruje

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *