|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Osmjeh vase bebe :)
8.6.2009 10:15:13   
Sonja
drage moje evo da postavim ovu temicu jer mislim da je slatkauser posted image
zanima me kako ste se osjecali kad se vasa beba prvi put nasmijala i koliko vas osmijeh vase bebe pomaze u teskim trenutcima !?

moj bebac ima malo vise od mjesec dana i vec mi se stalno smije...
kad se prvi put nasmijao plakala sam od  srece i vjerujte i sad mi oci zasuze kad mi se nasmije a ja nesto nervozna ili tuzna...

mislim da bebin osmijeh zaista znaci puno u zivotu!!!!


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Osmjeh vase bebe :)
8.6.2009 11:42:28   
Dinka 79
Njen osmijeh je nešto najljepše što sam vidjela do sada u zivotu,a lopuza jedna kao da zna kad je mami teško ,uhvati me za ruku i smješka se pa gući,a mama plaće user posted image user posted image user posted image Hvala Bogu da ih imamo,da znamo da kada nam je najteze imamo ta mala stvorenja koji svojim osmijehom rastjeraju sve mamine brige.Pozzzzzz user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naida,30.09.2008.god.

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Osmjeh vase bebe :)
8.6.2009 11:48:37   
mišur
Ja se sjećam trenutka kad se Luka prvi put nasmijao, imao je oko 1,5 mjesec..
Ja sam mu nešto pričala, i on se nasmijao, a meni srce kao planina...user posted image
Danas je on momak od 14 mjeseci i velika je maza..
Stalno se vrti oko mene i dođe mi u krilo da ga mazim ili se nasloni meni na grudi i pogleda me sa osmijehom svojim lijepim okicama..
Sva se rastopim...
A tek kad je počeo da me zove...
Kad dođem sa posla, a on  me vidi i trči prema meni sa raširenim rukicama i zove "mama, mama"
Ma nema veće sreće na svijetuuser posted image user posted image

(odgovor članu Dinka 79)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Osmjeh vase bebe :)
8.6.2009 14:47:28   
Anoniman
Koliko god da ste ljuti, zabrinurti njihov osmjeh je dovoljan da  to zaboravite. Ispočetka je to smješak bez glasa al za roditelja je to nešto najljepše. Moj mali sad ima 5 mjeseci i smije se glasovito, ne mogu vam opisati taj osjećaj, i on kao da kuži neke stvari, ko će znati šta se mota po ti njihovim glavicama.
Neki dan kako bi dokazala mužu da sam u pravu pogodim ga jastukom, a to mali vidio i sve snage se zasmijao, poslije smo se ćuškali ja i muž jastucima a mali se smijao svo vrijeme a mi sa njim. Baš smo se zabavili. Al što više se vi smijete i vaše dijete će.

(odgovor članu mišur)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Osmjeh vase bebe :)
8.6.2009 17:30:22   
Sonja
uh jedva cekam da se moj maleni pocne naglas smijati...
a to si upravu..primjetila sam da se adin smije samo ako se i mi smijemo a ako mu tepamo bez osmijeha nece se ni on smijati...imam osjecaj kao da me imitirauser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Osmjeh vase bebe :)
8.6.2009 17:55:21   
manuela RR
Uf,ovaj moj Stripi samo se smije grohotom,i to pravo zarazno pa se ja i on po čitav dan smijemo jedno drugomuser posted image

Negdje sam pročitala da su majke ovisne o dječijem osmijehu i da to na njihov mozak utiče adrenalinski i odmah poboljšava raspoloženje,što se mene tiče živa istinauser posted image user posted image user posted image user posted image

Prvi put se osmjehnuo u snu,imao je 7 dana a ja nisam mogla vjerovati,zaplakala sam od sreće i znam da sam čitav taj dan čekala da samo još jednom ponovi taj svoj sanjivi osmjeh to je neopisivo mora se doživjeti.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio manuela -- 8.6.2009 18:02:46 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Osmjeh vase bebe :)
8.6.2009 17:58:40   
haidy
Bas me raznjezila ova tema.
sjecam se prvog osmijeha, ali onog nesvjesnog u snu kad se tek rodila. tada sam mislila da nema nista ljepse na svijetu od tog bica. i dan danas to mislim.
jer njen osmijeh ucini da zaboravim na sve i odmah me oraspolozi. bio mi je najsladji ona nijemi krezubi osmijehuser posted image a sad nas obara s nogu kad se naglas smije, a cesto se zavali od smijeha. to je presimpaticno. i obicno su joj smjesne neke gluposti i nesto je potpiri, ne moze da prestane da se smije. ali i ja sam ista takva.


_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Osmjeh vase bebe :)
8.6.2009 22:25:12   
žana o8
Osmjeh moje bebe je najljepši osmjeh na svijetuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Osmjeh vase bebe :)
8.6.2009 22:26:43   
Anushka
moja dusa se nasmijala sa 5 dana u porodilistu kad su nas napokon sastavili. Smijao se taj dan cesto i uslikala sam ga, koliko mi je to znacilo ne mogu opisati. A inace je vesela beba i stalno se smije, pa je nama dvoma jako zabavno, i ne prestajemo se smijati ma sta da radimo, obrazi me znaju zaboliti.. zna se i zakocenuti od smijeha samo sto me vidi, sta vise reci nego hvala Bogu presretna sam.

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Osmjeh vase bebe :)
8.6.2009 23:16:33   
dinciii
Rejhanin osmijeh je moja droga user posted image user posted image user posted image user posted image sto vise se smije vise ga zelim i trazim...Njen osmijeh sve lijeci tugu i zabrinutost  ma sve sve...A najsladji mi je kad je spustam u krevetac i poljubim a ona mi se nasmije.user posted image

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Osmjeh vase bebe :)
9.6.2009 11:49:11   
Suzana
Kao što mišur reče, nema veće sreće na svijetu od osmijeha tvoje bebe koji ti uputi...
Meni je Mak ovih dana bio nervozan zbog zubića pa smo imali teške noći i ja ludila (nikad to prema njima ne ispoljavam, ali u sebi da), ali ujutro kada se probudi i nasmije mi se, sve zaboravim...
A i mama kada zovu je posebno... Ja s posla na vrata, a obojica počnu vrištati mama mama mama mama...
Ovih dana Edi ujutro kada se probudi da doji, i onako sav snen i uspavan, ja ga spuštam kraj sebe i on kroz san me pogleda, vidi da će sika i kaže mama sa tako nekim zadovoljstvom, srećom, spokojem... Umrla bih u tom trenutku... A hoću da prestanem dojiti.. user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Osmjeh vase bebe :)
9.6.2009 19:37:16   
dana3
naucno je dokazano da djeciji osmjeh djeluje na mamu kao droga.sta da vam kazem zene ja sam drogirana!!!!user posted image

< Poruku je uredio dana3 -- 9.6.2009 19:38:40 >


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Osmjeh vase bebe :)
9.6.2009 20:26:46   
belmac
da i ja sam postala ovisnik definitivno user posted image user posted image  doduše već 11 godina i po treći put, ali vjeruj te mi, nikako da postanem imuna na tej osmjeh i te tople okice koje te vire  dok doje i uživaju.user posted image

_____________________________

Aiša, mamina velika princeza - 1997.
Harun, mamin momak - 2000.
Amna, mala guzara - 21.3.2009.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Osmjeh vase bebe :)
10.6.2009 8:54:01   
emma.L
Osmijeh bilo kojeg djeteta liječi, a tvoga djeteta mislim da produžava život, stvarno user posted image .
Moja beba se prvi put svjesno (ne oni refleksi dok spava ili doji) nasmijala tati, iako sam ja bila s njom po čitave dane tada.
Prvi put se glasno nasmijala isto tati user posted image , ali to mi je skroz nebitno, samo neka mi se dijete smije, kome i čemu god želi.
I sada trčim doma na pauzi svaki dan, iako ne dojimo više, da se malo poigramo i ismijemo, pošto je sada sve, ali baš sve, urnebesno smiješno.
Ipak, onaj osmijeh kad popodne dođem s posla izdvajam kao najljepši na svijetu. Odmah izbriše sav umor i stres.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Osmjeh vase bebe :)
4.6.2013 15:45:13   
bozijidar
Imama jedno pitanje! Kada su se vase bebe prvi put glasno nasmijale? Moja bebe koja ima dva mjeseca se smije ali ne naglas. Kada mogu ocekivati glasan smijeh? Hvala

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Osmjeh vase bebe :)
4.6.2013 15:48:56   
palachinken

IZVORNA PORUKA: bozijidar

Imama jedno pitanje! Kada su se vase bebe prvi put glasno nasmijale? Moja bebe koja ima dva mjeseca se smije ali ne naglas. Kada mogu ocekivati glasan smijeh? Hvala


cca 4-5 mjeseci

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu bozijidar)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Osmjeh vase bebe :)
4.6.2013 16:03:53   
mamine oci
http://www.slikomat.com/slika/5490380.htm

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Osmjeh vase bebe :)
4.6.2013 16:23:41   
bozijidar
Hvala na odgovoru! Citala sam da bi se beba sa ti mjeseca trebala smijati u socijalnom smislu. Da li to podrazumijeva smijanje naglas? Nadam se da pitanje nije "prosto", ali znate I same kakve smo mi mame :)

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Osmjeh vase bebe :)
4.6.2013 16:46:34   
canim
To ti je ono smijanje sto je mamine oci postavile, kao smjesak i kad te gleda smjeska se, ili reaguje kad je ti zabavljas pa ti se smjesi, pa ne smije se svaka beba naglas, moja se je stalno smjesila i bila vesela ali ne sjecam se da se je bas smijala na glas nesto posebno u periodu od 3 mjeseca ali jeste gugutala i nesto kao mrmljala.

(odgovor članu bozijidar)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Osmjeh vase bebe :)
4.6.2013 17:09:37   
Lulu_08
Zavisi i od bebinog "temperamenta" user posted image , moja starija je sa 2 mjeseca velikim sirokim osmijehom se na sav glas nasmijala - i dan danas je takva jako otvorena i vedra. Malena i sa 4,5 mj se prvi put bas na glas nasmijala i to starijoj cerkici iliti svojoj seki user posted image . I dan danas sa skoro 11 mjeseci je dosta ozbiljna i smije se samo konkretno, znaci kada je njoj nesto smijesno user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Osmjeh vase bebe :)
4.6.2013 17:26:23   
MaminaBeba
Moja mala djevojčica ljubica i dušica je prava smješkalica. Otkad je napunila mjesec dana, ona se samo smije. Ta beba se smije samo ako joj se obratiš, voli puuuno da joj se priča i samo samo samo se smije!
Puno mi to znači, daje mi utjehu, snagu, volju i elan za sve što radim.. Mojih dvoje djece, moja dva bisera. I evo i jedan osmijeh od moje princeze i moga princa!

user posted image

_____________________________

*07.08.2010*
Mamin i tatin princ, blagoslov, život!

*16.03.2013*
Mamina, tatina, bracina princeza, naša druga radost!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Osmjeh vase bebe :)
4.6.2013 17:28:49   
bebacha
preslatki su obadvoje
tacno kad se smiju sve je lakše

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Osmjeh vase bebe :)
4.6.2013 17:31:13   
Apotekarka
Moj djecak se prvi put nasmijao s mjesec dana i od tad se nije prestajao smijati,uvijek je bio kez od uha do uha i danas je veseo djecak,zivahan i napunit ce uskoro 4 godine...
Curica se pocea pomalo smijati njoj je 50 dana,ali joj je tesko izmamiti osmijeh,kad je dobro nagodna njen mama joj najprije izmami osmijeh nekako je mirnija od djecaka
A u prau ste njihov osmjeh je kao dnevna doza imuniteta i kad si lose popravi ti dan
Prvi osmjeh mog Antonia
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/5440_1183163787851_4600845_n.jpg
S 2 mjeseca smijesak
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/8334_1209249639981_2557260_n.jpg
Onaj njegov glasni smijeh,isti ko i danas
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/23976_1371781423174_4494654_n.jpg
Danasnji njegov osmjeh
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/970452_10201305102658174_205094049_n.jpg





Ovo su Anini prvi osmjesi,stidljivi nekako
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/971732_10201399739304031_1494258308_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/603144_10201399736783968_267898377_n.jpg

< Poruku je uredio Apotekarka -- 4.6.2013 17:36:03 >


_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Osmjeh vase bebe :)
4.6.2013 22:06:29   
Lulu_08
Evo prvih osmijeha moje velike cure, kao sto rekoh smjeskica...nekih 1-2 mj.

user posted image

user posted image

I kada je malo veca bila:

user posted image


A evo i malene koja se "smjeska":

user posted image

user posted image

I smije, hahah ovdje je kao mali mis:

user posted image

A ovo su neki od njenih prvih osmijeha oko 2-3 mj (nemam slika na ovom laptopu nisam prebacila pa ne mogu naci "prve")

user posted image

user posted image



< Poruku je uredio Lulu_08 -- 4.6.2013 22:11:08 >


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Osmjeh vase bebe :)
4.6.2013 22:38:25   
canim
Prelijepa nasmijana djecica mashaallah user posted image

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *